تهران، شادآباد

سبد خرید

علوفه خردکن رودبار+گارانتی پس از فروش

نسرین نیک نژاد
2024-01-15
19:37
No Responses
علوفه خردکن رودبار

چند وقتی است که ساماندهی دامداری‌های سبک و سنگین در شهرستان رودبار با ایجاد شهرک‌های دامپروری صورت‌گرفته است. این ساماندهی دام‌ها می‌تواند به بهداشت و جلوگیری از انتقال بیماری‌ها کمک کند. همچنین ایجاد شهرک دامپروری در رودبار برای مدیریت بهتر و افزایش بهره‌وری منابع کشاورزی مانند علوفه انجام می‌شود.

به همین دلیل ما نیز قصد داریم تا در این مقاله پارس صنعت به بررسی علوفه خردکن رودبار بپردازیم. در واقع، دستگاه علوفه خردکن به کمک دامداران رودباری آمده تا به صنعت دامپروری در این شهر شکل تازه‌ای ببخشد.

علوفه خردکن تک فاز
علوفه خردکن پارس صنعت

انواع علوفه خردکن در رودبار

مجموعه پارس صنعت یکی از بزرگترین مراکز فروش تجهیزات کشاورزی و دامداری است که 3 نوع علوفه خرد کن را در اختیار دامداران قرار می‌دهد. علوفه خردکن‌های پارس صنعت به 3 دسته زیر طبقه‌بندی می‌شوند که هرکدام کارایی خاص خودش را دارد.

1. علوفه خردکن ساده

این علوفه خرد کن ساده‌ترین نوع خردکن علوفه است که تنها برای کات کردن علف‌های مورد نیاز دام به کار برده می‌شود.

2. علوفه خردکن همه‌کاره

علوفه خردکن همه کاره قابلیت خردکردن علوفه های خشک و همچنین آسیاب کردن بذور مختلف را دارد.

3. علوفه خرد کن هیدروپونیک

این علوفه خرد کن کات کردن علوفه های تر هیدروپونیکی است بدون اینکه آب بی‌اندازد یا به دلیل بافت بهم تنیده کیک علوفه بین تیغه‌ها گیر کند و له شود با توجه به این معایب درطراحی این علوفه خرد کن سعی بر این شده که این مشکلات برطرف شود.

در ادامه  12 مدل از علوفه خردکن‌های پارس صنعت را مشاهده می‌کنید که هرکدام مشخصات خاصی دارند. شما می‌توانید با کلیک بر روی هر یک از انواع علوفه خردکن‌های ذیل از ویژگی‌ها و آخرین قیمت آنها مطلع شوید.

علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 50 plus [چندکاره]علوفه خرد کن هیدروپونیک دهانه 50 [دو کاره]
علوفه خردکن دهانه50 کاه،کلش،یونجه،شاخ و برگعلوفه خرد کن هیدروپونیک دهانه 50[به همراه آسیاب]
علوفه خردکن چند کاره دهانه 50 Plus [به همراه آسیاب]علوفه خردکن دهانه 50 پلاس
علوفه خردکن همه کاره دهانه 60 پلاسعلوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 60 plus
علوفه خردکن دهانه 60 پلاسعلوفه خردکن همه کاره دهانه 70 پلاس
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 70 Plusعلوفه خردکن دهانه 70 پلاس

کاربرد علوفه خردکن در رودبار

استفاده از دستگاه علوفه خردکن برقی در رودبار مزایای زیادی دارد.به طورمثال، با خرد کردن علوفه به قطعات کوچکتر، قابلیت هضم و جذب علوفه توسط دام‌ها افزایش می‌یابد. طول کوتاه‌تر علوفه باعث افزایش سطح تماس آن با آنزیم‌ها و باکتری‌های موجود در دستگاه گوارش دام می‌شود که موجب هضم و جذب بهتر آن می‌شود.

همچنین با استفاده از علوفه خردکن رودبار می‌توان علوفه را به صورت یکنواخت و همگن خرد کرده و به دام‌ها ارائه داد. این ویژگی باعث می‌شود دام‌ها نسبت به انتخاب و مصرف علوفه ترجیحی نداشته باشند و تمامی عناصر تغذیه‌ای مورد نیاز را دریافت کنند.

علوفه خردکن برقی
علوفه خردکن برقی پارس صنعت

خرید علوفه خرد کن در رودبار

تمامی دستگاه‌های علوفه خردکن پارس صنعت تا 6 ماه شامل گارانتی می‌شود و خدمات پس از فروش آنها از زمان خرید دستگاه علوفه خرد کن تا 36 ماه بعد از آن است. همچنین این دستگاه به نام های علوفه خردکن رودبار، علوفه کوب رودبار، علف خورد کن رودبار، علف خورد کن برقی رودبار، یونجه خردکن رودبار و خرد کن شاخه و برگ رودبار مصطلح است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره مندرج در سایت پارس صنعت تماس بگیرید.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
نسرین نیک نژاد
2024-01-15
19:37
No Responses

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *