تهران، شادآباد

سبد خرید

خدمات cnc قطعات فلزی در چهاردانگه

نسرین نیک نژاد
2023-05-03
22:15
No Responses
خدمات cnc قطعت فلزی در چهاردانگه

خدمات cnc شامل فرزکاری ، برش، سوراخ‌کاری و لبه کاری است. تمامی این خدمات درگذشته برای متریال چوبی، فلزی و پلاستیکی با ابزارآلات دستی انجام می‌گرفت. امروزه با کمک نرم‌افزارهای کامپیوتری و دستگاه cnc انواع خدمات فرز بادقت و سرعت زیاد فراهم شده است.

مجموعه پارس صنعت انواع خدمات فرز CNC (Computer Numerical Control miling ) که شامل کدنویسی طرح اولیه، برش‌های دستگاه با چند محور اصلی می‌شوند را با کمک تیم متخصص و حرفه‌ای ارائه می‌کند.

در این نوشتار قصد داریم نسبت به خدماتcnc قطعات فلزی در چهاردانگه توسط این مجموعه بپردازیم.

خدمات cnc قطعات فلز چیست؟

خدمات فرز cnc برای قطعات فلزی یکی دیگر از خدماتی است که توسط مجموعه پارس صنعت در تهران انجام می‌گیرد.مهم‌ترین خدماتcnc قطعات فلزی شامل طراحی و ساخت انواع قالب‌های وکیوم فرمینگ، ساخت اشکال یونولیتی، تزریق پلاستیک، سوراخ‌کاری و براده‌برداری برای تمامی قطعات فلزی در ابعاد کوچک و بزرگ می‌شود.
قطعات تولید شده توسط فرز cnc در صنایع مختلف کاربرد دارند و قیمت مناسب و دقت بالا از جمله مزایای سفارش این خدمات در مجموعه پارس صنعت محسوب می‌شود.

خدمات cnc فلز در چهاردانگه

کاربرد فرز CNC فلزات

به‌طورکلی فلزات به دلیل مقاومت بالا و کاربرد گسترده‌ای که در تولید قطعات صنعتی و ماشین‌آلات دارند، همواره موردتوجه تولیدکنندگان قطعات صنعتی هستند. انواع خدمات فرز سی‌ان‌سی فلزات که شامل خدمات برش و براده‌برداری سطح فلز، ساخت قالب‌های وکیوم فرمینگ، قالب تزریق پلاستیک، ساخت اشکال یونولیتی، حکاکی و طراحی روی فلزات از کاربردهایcnc فلزات به شمار می‌رود.

مراحل سفارش فرز CNC 

مجموعه پارس صنعت با کمک مهندسان خلاق، خدمات فرز CNC را به مشتریان عزیز در تهران و سراسر کشور ارائه می‌کند. خدمات فرز CNC فلزات در چهاردانگه را می‌توان به چهار مرحله مجزا تقسیم کرد:

  1. طراحی مدلCAD: مهندسان یک طرح دوبعدی یا سه‌بعدی از قطعه موردنظر ایجاد می‌کنند.
  2. تبدیل مدل CAD به یک برنامه CNC: طرح به یک فرمت فایل سازگار صادر می‌شود و با استفاده از نرم‌افزار CAM به دستورالعمل‌های ماشین تبدیل می‌شود.
  3. راه‌اندازی دستگاه فرز CNC: اپراتور دستگاه و قطعه کار را آماده می‌کند.
  4. اجرای عملیات فرزکاری: اپراتور ماشین، برنامه ماشین‌کاری را آغاز می‌کند.

خدمات cnc فلز در چهاردانگه1

خدمات فرز CNC در چهاردانگه

امروزه مراحل زیادی برای ساخت یک قطعه پیچیده وجود دارد، به همین دلیل دستیابی به قطعات باکیفیت بالا و مقرون‌به‌صرفه بسیار مهم است. مجموعه پارس صنعت با درنظرداشتن این نکات، کار را برای صنعتگران آسان کرده است.

شما می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و از خدمات فرز CNC در چهاردانگه بهره‌مند شوید. همچنین می‌توانید  در مورد «خدمات سری تراشی فرز cnc» نیز اطلاعات بیشتری در مورد این صنعت کسب کنید.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 2.5]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *