تهران، شادآباد

سبد خرید

خدمات فرز CNC تهران | خدمات صفر تاصد در تهران+بازدید

نسرین نیک نژاد
2023-05-01
00:27
No Responses
خدمات فرز CNC تهران

فرز CNC یک فرایند صنعتی است که شامل استفاده از روش‌های برش برای برداشتن بخش‌هایی از یک بلوک از مواد (قطعه کار) به شکل (ویژگی) دلخواه است. این کار به سازندگان اجازه می‌دهد تا قطعات پیچیده را بادقت بیشتری ایجاد کنند.
خدمات فرز CNC تقریباً بی‌پایان است و در بسیاری از صنایع مانند صنایع هوافضا، خودروسازی، رباتیک و پزشکی مورداستفاده قرار می‌گیرند.

خدمات فرز cnc

دستگاه فرز CNC چیست؟

فرز دستگاهی است که در فرایندهای مانند ماشین‌کاری، برش‌کاری، تراشکاری بر روی انواع قطعات فلزی، پلاستیک، چوبی و سرامیک استفاده می‌شود.
فرزکاری یک فرایند ماشین‌کاری است که شامل استفاده از ابزارهایی برای برداشتن بخش‌هایی از یک متریال برای رسیدن به شکل (ویژگی) دلخواه است.
ماشین‌های فرز معمولی معمولاً دارای یک میز متحرک با دستگاه گیره هستند که قطعه کار را در جای خود نگه می‌دارد و به اپراتورهای دستگاه اجازه می‌دهند تا قطعه کار را در جهات مختلف در مقابل برش دهند.

همچنین ماشین‌های فرز CNC برای حذف مواد و ایجاد قطعات نیز به یک میز متحرک و برش متکی هستند. بااین‌حال، آنها در حالتی که این عملیات ماشین‌کاری انجام می‌شود، متفاوت هستند.
ماشین‌های فرز CNC از کنترل‌های کامپیوتری برای انجام عملیات ماشین‌کاری استفاده می‌کنند، درحالی‌که فرز معمولی برای ایجاد قطعات نیاز به نیروی انسانی دارد.

انواع خدمات فرز CNC

کارگاه پارس صنعت خدمات فرز CNC تهران را برای عملیات ای زیر ارائه می‌کند:

 • خدمات فرز cnc چوب

فرز سی‌ان‌سی چوب معمولاً برای ساخت کابینت انجام می‌شود. این خدمات فرز cnc شامل طراحی چوب، وکیوم کابینت‌های آشپزخانه و انواع کمدها است. خدمات فرز cnc شرکت پارس صنعت شامل طراحی سه‌بعدی با کمک نرم‌افزار است که چیدمان کابینت‌ها و کمدها را قبل از خرید به مشتری نشان می‌دهد تا موردپسند آنها قبل از ساخت شود.

خدمات فرز cnc چوب

 • خدمات فرز cnc فلز

خدمات فرز cnc فلز در تهران شامل طراحی و ساخت انواع قالب‌های وکیوم فرمینگ، ساخت اشکال یونولیتی، دستگاه تزریق پلاستیک، سوراخ‌کاری از تمام سطوح فلزی در بعدهای کوچک و بزرگ است. از خدمات فرز cnc برای تولید قطعات صنعتی استفاده می‌شود.

خدمات فرز cnc آلومینیوم

 • خدمات فرز cnc آلومینیوم

خدمات فرز cnc آلومینیوم برای ساخت انواع پانل‌های آلومینیوم و کامپوزیت به‌صورت مکانیزه انجام می‌شود. خدمات سی ‌ان ‌سی فرز در تهران در مجموعه پارس صنعت با قیمت مناسب و کیفیت بالا برای موارد بالا انجام می‌شود.

دستگاه خدمات فرز cnc فتح1

انواع فرز cnc

فرز cnc شامل موارد زیر می‌شود که هرکدام کارایی خاصی دارند:

 • فرز عمودی
 • فرز افقی
 • فرز دروازه‌ای
 • فرز مینیاتوری
 • فرز سه، چهار و پنج محور
 • فرز دنده‌زنی
 • فرز بولینگ
 • فرز میل ترن

نتیجه‌گیری

بدون شک، ماشین‌های CNC می‌توانند هندسه‌های پیچیده را بادقت ایجاد کنند و تحمل‌ برش‌کاری و پردازش بر روی متریال سخت را دارند اما مانند سایر فناوری‌های ماشین‌کاری، موفقیت پروژه فرز CNC در درجه اول به اپراتورها، تکنسین‌ها و مهندسان دستگاه فرز CNC بستگی دارد. به همین دلیل است که باید سازنده مناسبی را پیدا کنید.

مجموعه پارس صنعت ارائه‌دهنده خدمات فرز CNC تهران و سراسر ایران است. تیم ما متشکل از تکنسین‌ها و مهندسان مجربی است که به شما در ایجاد قطعات مورد نیازتان کمک می‌کنند.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
نسرین نیک نژاد
2023-05-01
00:27
No Responses

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *