تهران، شادآباد

سبد خرید

رطوبت ساز سردخانه[مشخصات+قیمت روز]

نسرین نیک نژاد
2023-10-15
09:39
No Responses
رطوبت ساز سردخانه

از آنجایی‌که نگهداری میوه‌ها و سبزی‌ها و همچنین گوشت و فرآورده‌های گوشتی در سردخانه نیازمند شرایط خاصی مانند دما، رطوبت و جریان هوا است؛ معمولاً برای نگهداری این محصولات از سردخانه استفاده می‌کنند. در این مقاله پارس صنعت قصد داریم به «رطوبت ساز سردخانه» بپردازیم. پس با ما همراه باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد عملکرد «رطوبت ساز سردخانه گوشت» به ویدئوی زیر که توسط مجموعه پارس صنعت تهیه شده است، توجه نمایید.

رطوبت ساز سردخانه(cold storage humidifier) چیست؟

رطوبت ساز سردخانه (cold storage humidifier) باعث افزایش رطوبت نسبی در فضا می‌شود؛ اما نباید قطرات آب را روی میوه یا گوشت ایجاد کند. رطوبت سازهای التراسونیک، به‌خوبی این نیاز را برآورده می‌کنند.

در رطوبت سازهای التراسونیک، رطوبت به‌وسیله امواج فراصوت تولید می‌شود و هیچ قطرات بزرگ و بخار گرمی را به محیط انتقال نمی‌دهد. این دستگاه‌ها باعث افزایش یکنواخت رطوبت در سردخانه‌ها می‌شوند و به دلیل خنک بودن بخار تولید شده، به فرایند سرمایش سردخانه کمک می‌کند.

مشخصات رطوبت ساز سردخانه

بهترین عملکرد در میان انواع رطوبت ساز سردخانه را مدل التراسونیک دارد. رطوبت سازهای التراسونیک دستگاه‌هایی هستند که برای تولید رطوبت در محیط‌های مختلف در برخی از بخش‌ها مانند سردخانه‌ها، انبارها و فضاهای دیگری که نیاز به حفظ رطوبت دارند، استفاده می‌شوند. با استفاده از رطوبت سازهای التراسونیک، می‌توان جلوی خشک‌شدن و فاسدشدن محصولات را گرفت.

روش‌های دیگر مانند استفاده از مه‌پاش‌های پروانه‌ای یا نازلی، به دلیل قطرات آب درشت و پرتاب بخار به سمت محیط، ممکن است سطح مواد را خیس کند و باعث یخ‌بستن و شکنندگی میوه و سبزی‌ها شود.

در جدول زیر 8 مدل دستگاه رطوبت ساز سردخانه به همراه متراژ مناسب و ظرفیتشان درج شده است. شما می‌توانید با انتخاب یکی از رطوبتسازها، از قیمت به روز و مشخصات دقیق آنها مطلع شوید.

نام دستگاهمتراژ مناسب دستگاهتایم ذخیره مخزن آب
رطوبت ساز التراسونیک 40030 مترمکعب3 ساعت
رطوبت ساز التراسونیک 60045 مترمکعب3 ساعت
رطوبت ساز التراسونیک120090 متر مکعب3 ساعت
رطوبت ساز التراسونیک2400180 مترمکعب2 ساعت
رطوبت ساز التراسونیک 4800360 مترمکعب2 ساعت
رطوبت ساز التراسونیک 5400405 مترمکعب3 ساعت
رطوبت ساز التراسونیک 6600495 مترمکعب2 ساعت
رطوبت ساز التراسونیک 8300623 مترمکعب2 ساعت

به طور مثال رطوبت ساز سردخانه مدل 400 اطلاعاتش به صورت زیر است:

تایم ذخیره مخزن آب3 ساعت
مصرف برق50 وات
وزن دستگاه4 کیلوگرم
متراژ مناسب دستگاه30 مترمکعب

قیمت رطوبت ساز سردخانه

رطوبت ساز صنعتی یک دستگاه عالی برای انواع سردخانه‌های نگهداری محصولات غذایی اعم از گوشت، مرغ، میوه، سبزی و غیره هستند. اگر قصد خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول را دارید، می‌توانید با کلیک بر روی رطوبت ساز به صفحه خرید این محصول در سایت پارس صنعت وارد شوید.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *