تهران، شادآباد

سبد خرید

قیمت دستگاه رطوبت ساز زعفران[قیمت+مشخصات]

نسرین نیک نژاد
2023-10-14
19:01
No Responses
قیمت رطوبت ساز زعفران

در گلخانه‌های زعفران، برای کشت پیازچه‌ها از روش ایروپونیک یا هواکشت استفاده می‌شود. در این روش، پیازچه‌ها در سینی‌هایی قرار می‌گیرند که به طور مستقیم با خاک در تماس نیستند. دلیل استفاده از رطوبت ساز در گلخانه‌های زعفران نیز به همین علت است که آب موردنیاز برای رشد گل به‌وسیله دستگاه رطوبت ساز فراهم می‌شود.
رطوبت ساز زعفران قادر است محیط را مرطوب کند و رطوبت موردنیاز را برای رشد ایدئال این گیاه فراهم سازد. در این روش کشت، پیازچه‌ها هیچ تماس مستقیمی با آب ندارند و فقط از طریق تأمین رطوبت، آب موردنیاز خود را دریافت می‌کنند.

کاربرد دستگاه رطوبت ساز زعفران

مراحلی که زعفران نیاز به دستگاه رطوبت ساز (مه‌ساز) دارد را می‌توان به‌صورت زیر عنوان کرد:

١️. مرحله بعد از حذف لایه‌های اضافی پیازپیازها باید جدا شده و در انبارهایی با رطوبت ۵۰٪ و کم نور نگهداری شوند تا پیازها لخت نشوند.
٢️. مرحله انتقال پیازها به سالنپس از ضدعفونی شدن، پیازها به داخل سالن منتقل و در قفسه‌ها قرار می‌گیرند. در این مرحله رطوبت سالن باید حدود ۸۵٪ باشد تا پیازها بیدار شده و رشد خود را آغاز کنند.
3. زمان گل دادن زعفراندر  زمان گل دادن زعفران، رطوبت سالن باید حدود ۸۰٪ باشد و نور کافی نیز تأمین شود.
رطوبت ساز اولتراسونیک/مه پاش التراسونیک Pars1500
رطوبت ساز اولتراسونیک

مشخصات فنی رطوبت ساز زعفران

رطوبت ساز  التراسونیک بهترین دستگاه برای ایجاد رطوبت در سالن‌های کشت زعفران است که از یک «دیافراگم» فلزی یا سرامیکی برای تولید مه  استفاده می‌کند. دیافراگم رطوبتساز در برابر آب می‌لرزد و قطراتی را ایجاد می‌کند که به‌ شکل یک غبار ریز در فضا وارد می‌شوند. بخار تولید شده در دستگاه رطوبتساز التراسونیک سرد است.

در جدول زیر 8 مدل رطوبت ساز برای زعفران به همراه متراژ مناسب و ظرفیتشان درج شده است. شما می‌توانید با انتخاب یکی از رطوبتسازها، از قیمت به روز و مشخصات دقیق آنها مطلع شوید.

نام دستگاهمتراژ مناسب دستگاهتایم ذخیره مخزن آب
رطوبت ساز التراسونیک 40030 مترمکعب3 ساعت
رطوبت ساز التراسونیک 60045 مترمکعب3 ساعت
رطوبت ساز التراسونیک120090 متر مکعب3 ساعت
رطوبت ساز التراسونیک2400180 مترمکعب2 ساعت
رطوبت ساز التراسونیک 4800360 مترمکعب2 ساعت
رطوبت ساز التراسونیک 5400405 مترمکعب3 ساعت
رطوبت ساز التراسونیک 6600495 مترمکعب2 ساعت
رطوبت ساز التراسونیک 8300623 مترمکعب2 ساعت

قیمت رطوبت ساز زعفران

قیمت رطوبت ساز زعفران ساخت مجموعه پارس صنعت متناسب به مدل‌های مختلف دستگاه‌ها، محدوده ظرفیت رطوبت سازی، تایم ذخیره آب بستگی دارد.

اگر قصد خرید این محصول و یا نیاز به مشاوره بیشتر دارید، می‌توانید با کلیک بر روی «رطوبت ساز»  به صفحه خرید این محصول در سایت پارس صنعت وارد شوید.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *