تهران، شادآباد

سبد خرید

خرید علوفه خردکن آمل

نسرین نیک نژاد
2023-03-04
22:15
No Responses
علوفه خردکن در آمل

دستگاه‌های علوفه خردکن فواید زیادی برای دامداران دارد، زیرا با فراهم‌کردن غذای مناسب برای دام‌ها و درعین‌حال صرفه‌جویی در وقت و کار آنها، کمک بزرگی می‌کند. ازآنجایی‌که خوراک دام مهم‌ترین عامل در یک دامداری موفق است؛ در کشورهایی مانند ایران که انبار غلات؛ برگ(خردکن برگ) وساقه و… منابع اصلی خوراک برای حیوانات نشخوارکننده به‌ویژه در فصل خشک است، مزایای زیادی دارد.
بسیاری از دامداران به حیوانات خود گیاهان را به‌صورت کامل تعلیف می‌کنند که منجر به هدررفتن این محصولات می‌شود و همچنین بر سیستم هضم و گوارش دام تأثیر منفی می‌گذارد. برخی از دامداران نیز به‌صورت دستی، خوراک دام را به قطعات کوچک تقسیم می‌کنند که فرایندی پرزحمت و زمان بر است.
علاوه بر مزایای ذکر شده ماشین‌های خردکردن، فرمولاسیون جیره‌ها را بر اساس خوراک‌های دام تسهیل می‌کنند. در این نوشتار به معرفی علوفه خردکن و مرکز فروش «علوفه خردکن آمل» بپردازیم.

علوفه خردکن چیست؟

علوفه خردکن یک ماشین کشاورزی است که برای خردکردن، ریز کردن و آسیاب‌کردن  خوراک دام استفاده می‌شود. از آنجایی‌که خردکردن علوفه باعث افزایش قابلیت هضم، طعم خوب، بالا رفتن خواص (به علت هضم بهتر) خوراک دام می‌شود؛ علوفه خردکن می‌تواند یک دستگاه عالی برای این اهداف باشد.

علوفه خردکن

انواع علوفه خردکن

علوفه خردکن‌های پارس صنعت به 3 دسته علوفه خردکن، دو کاره و هیدروپونیک تقسیم می‌شوند که دارای موتورهای تک‌فاز، 3 فاز، بنزینی و اتصالات پشت تراکتوری هستند. تمامی علوفه خردکن‌ها در 4 سایز 50 معمولی، 50 پلاس، 60 پلاس و 70 پلاس تقسیم می‌شوند.

در ادامه  از 12 مدل از علوفه خردکن‌های پارس صنعت، به 10 نوع پرفروش آن می‌پردازیم.

علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 50 plus [چندکاره] علوفه خرد کن هیدروپونیک دهانه 50 [دو کاره]
علوفه خردکن دهانه50 کاه،کلش،یونجه،شاخ و برگعلوفه خرد کن چند کاره دهانه 50[به همراه آسیاب]
علوفه خردکن چند کاره دهانه 50 Plus [به همراه آسیاب]علوفه خردکن همه کاره دهانه 60 پلاس
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 60 plusعلوفه خردکن همه کاره دهانه 70 پلاس
علوفه خردکن همه کاره دهانه 70 پلاسعلوفه خردکن دهانه 70 پلاس

ویژگی علوفه خردکن‌

علوفه خردکن‌های پارس صنعت به 3 دسته زیر طبقه‌بندی می‌شوند که هرکدام کارایی خاص خودش را دارد.

1. علوفه خردکن: این علوفه خرد کن ساده‌ترین نوع خردکن علوفه است که تنها برای کات کردن علف‌های مورد نیاز دام به کار برده می‌شود.

2. علوفه خردکن دو کاره: علوفه خردکن همه کاره قابلیت خردکردن علوفه های خشک و همچنین آسیاب کردن بذور مختلف را دارد.

3. علوفه خرد کن هیدروپونیک: این علوفه خرد کن قابلیت کات کردن علوفه های تر و هیدروپونیکی را دارد.

کاربرد علوفه خردکن

ظرفیت علوفه خردکن‌ 

ظرفیت علوفه خردکن‌ها به توری که در کف آنها نصب می‌شود بستگی دارد؛ زیرا هر چه توری‌ها بزرگ‌تر باشند سرعت خردکردن علوفه نیز افزایش می‌یابد. به‌طورکلی ظرفیت علوفه خردکن‌ها به‌صورت زیر است:

• ظرفیت علوفه خردکن 50 معادل 1 تن در ساعت
• ظرفیت علوفه خردکن 60 معادل 1/5 تن در ساعت
• ظرفیت علوفه خردکن 70 معادل 2 تن در ساعت

خرید علوفه خرد کن آمل

به طورکلی، قیمت علوفه خردکن به عوامل متفاوتی مانند حجم خرید، ظرفیت، ولتاژ و نوع دستگاه بستگی دارد. مجموعه پارس صنعت نیز با فراهم‌کردن انواع علوفه خردکن، این دستگاه را باقیمت‌های بسیار مناسب در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌دهد.

همچنین بدنه تمامی دستگاه‌های علوفه خردکن تا 6 ماه شامل گارانتی می‌شود و خدمات پس از فروش آنها از زمان خرید دستگاه علوفه خرد کن تا 36 ماه بعد از آن است. برای استعلام و یا کسب اطلاعات بیشتر با کلیک بر روی «علوفه کوب» از جزئیات دقیق آن مطلع شوید.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *