تهران، شادآباد

سبد خرید

علوفه خردکن ساری

نسرین نیک نژاد
2023-03-05
22:15
No Responses
علوفه خردکن در ساری

در سال‌های اخیر، صنعت دامداری در راستای مدرن شدن قرار گرفته است و بسیاری از قسمت‌های آن  پیشرفت زیادی داشته‌اند. به همین دلیل، اگر شما نیز دامدار هستید و یا به فکر راه‌اندازی دامداری هستید، بهتر است که  با یکی از دستگاه‌های مدرن یعنی علوفه خردکن آشنا شوید و از مزایای آن برای دام‌ها و کسب‌وکارتان استفاده کنید. همچنین اگر ساکن شهرهای شمالی(قیمت علوفه خردکن مازندران) کشورمان هستید با خرید علوفه خردکن ساری از مزایای این وسیله برای دامداریتان استفاده کنید. پس با ما همراه باشید.

همچنین با کلیک، بر روی کلمه «علوفه خردکن» از انواع این ماشین کشاورزی، مشخصات و قیمت آن مطلع شوید.

معرفی علوفه خردکن

علوفه خردکن یک ماشین کشاورزی است که برای خردکردن، ریز کردن و آسیاب‌کردن  خوراک دام استفاده می‌شود. از آنجایی‌که خردکردن علوفه باعث افزایش قابلیت هضم، طعم خوب، بالا رفتن خواص (به علت هضم بهتر) خوراک دام می‌شود؛ علوفه خردکن می‌تواند یک دستگاه عالی برای این اهداف باشد.

علوفه خردکن محمودآباد

مزایای علوفه خردکن

با درنظرگرفتن دامی که علوفه‌های خرد نشده را می‌خورد، می‌توان فهمید که به طور مثال زمانی که گاو، خوراک خود را نشخوار یا به‌صورت مداوم می‌جود، کمتر از حداقل اندازه‌ای که می‌تواند در معده خود جای دهد. به‌عبارت‌دیگر نشخوارکردن باعث می‌شود تا چهارپایان خوراک کمتری را در مقایسه با علوفه خرد شده مصرف کنند.

زمانی که علوفه کوچک‌تر باشد، می‌تواند به‌راحتی از معده این حیوانات عبور کرده و وارد روده کوچک  و هضم می‌شود. همچنین فرایند جویدن و نشخوارکردن، جداسازی فیبرهای حاوی کربوهیدرات و پروتئین را تبدیل به انرژی بیشتری می‌کند که این برای دام بسیار پرفایده است.

انواع علوفه خردکن

علوفه خردکن‌های پارس صنعت به 3 دسته علوفه خردکن، دو کاره و هیدروپونیک تقسیم می‌شوند که دارای موتورهای تک‌فاز، 3 فاز، بنزینی و اتصالات پشت تراکتوری هستند. تمامی علوفه خردکن‌ها در 4 سایز 50 معمولی، 50 پلاس، 60 پلاس و 70 پلاس تقسیم می‌شوند.

در ادامه  به 12 مدل از علوفه خردکن‌های پارس صنعت می‌پردازیم.

انواع علوفه خردکن
ظرفیت
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 50 plus [چندکاره] 1 تن در ساعت
علوفه خرد کن هیدروپونیک دهانه 50 [دو کاره] 1 تن در ساعت
علوفه خردکن دهانه50 کاه،کلش،یونجه،شاخ و برگ1 تن در ساعت
علوفه خرد کن چند کاره دهانه 50[به همراه آسیاب]1 تن در ساعت
علوفه خردکن چند کاره دهانه 50 Plus [به همراه آسیاب]1 تن در ساعت
علوفه خردکن دهانه 50 پلاس1 تن در ساعت
علوفه خردکن همه کاره دهانه 60 پلاس1/5 تن در ساعت
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 60 plus1/5 تن در ساعت
علوفه خردکن دهانه 60 پلاس1/5 تن در ساعت
علوفه خردکن همه کاره دهانه 70 پلاس2 تن در ساعت
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 70 Plus2 تن در ساعت
علوفه خردکن دهانه 70 پلاس2 تن در ساعت

معرفی 2 علوفه خردکن پر فروش

از 12 مدل علوفه خردکن‌ها، 2 مدل زیر از پرفروش‌ترین‌ها محسوب می‌شود.

1. علوفه خردکن پشت تراکتوری

 علت نام‌گذاری این وسیله به علف خردکن پشت تراکتوری به دلیل متصل‌شدن آن به تراکتور است. معمولاً علوفه خردکن تراکتوری با کمک یک گاردان به دستگاه تراکتور وصل می‌شود و قدرت خردکنندگی بالایی برای علوفه، یونجه تازه، کاه و کلش گندم، جو، ذرت، ساقه‌های برنج و غیره پیدا می‌کند.

علوفه خردکن برقی

2. علوفه خردکن بنزینی

علوفه خردکن بنزینی به‌جای مصرف برق با موتور بنزینی، توانایی آماده‌سازی غذای دام را دارد. علوفه خردکن بنزینی به‌راحتی می‌تواند در مناطقی که با نوسان برق مواجه هستند، کار کند. همچنین علوفه خردکن موتور بنزینی با بهره‌مندی از شیر بنزین، ساسات و شیر گاز موتور یک جایگزین عالی به‌جای علوفه خردکن برقی محسوب می‌شود.

فروش علوفه خردکن ساری

مجموعه پارس صنعت با قدمتی طولانی در طراحی این ماشین‌آلات و تجهیزات کشاورزی و دامداری، انواع علوفه خردکن‌های موردنیاز دامداران ساروی را در 12 نوع تولید و با قیمت مناسب به فروش می‌رساند.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *