تهران، شادآباد

سبد خرید

فروش علوفه خردکن قائمشهر

نسرین نیک نژاد
2023-03-15
22:15
No Responses
علوفه خردکن قائمشهر

چند سالی است که دامداری در زیر چتر مدرنیته شدن قرار گرفته و تمامی قسمت‌های آن از پیشرفت تکنولوژی بهره‌مند شده‌اند. به همین دلیل، اگر دامدار هستید و یا به فکر راه‌اندازی یک دامپروری سودآور، بهتر است که با آشنایی با علوفه خردکن از مزایای این وسیله برای دام‌ها و رونق کسب‌وکارتان استفاده کنید. همچنین اگر ساکن شهرهای شمالی کشورمان هستید با خرید علوفه خردکن قائمشهر از مزایای این وسیله برای دامداریتان استفاده کنید. پس با ما همراه باشید.

همچنین با کلیک، بر روی کلمه «علوفه خردکن» از انواع این ماشین کشاورزی، مشخصات و قیمت آن مطلع شوید.

علوفه خردکن چیست؟

علوفه خردکن یکی از زیرمجموعه ماشین‌آلات کشاورزی است که برای خردکردن، ریز کردن و آسیاب‌کردن خوراک دام استفاده می‌شود. ازآنجایی‌که با روش خردشدن می‌توان قابلیت هضم، طعم، خواص (به علت هضم بهتر) خوراک دام را دوچندان کرد؛ علوفه خردکن دقیقاً همان دستگاهی است که این وظیفه را به‌خوبی انجام می‌دهد.

علوفه خردکن دهانه 70 پلاس

عملکرد علوفه خردکن

معمولاً علوفه خردکن‌ها با اندازه‌هایی استاندارد و دهانه‌هایی با سایزهای مختلف 50، 60 و 70 طراحی می‌شوند. ظرفیت این دستگاه‌ها متغیر است و عمدتاً بین 1 تا 3 تن حجم برای خردکردن علوفه دارد.

اندازه ریزشدن علوفه با تعبیه توری‌های مختلف قابل‌تغییر دادن است و می‌توان محصول نهایی را برای دام‌هایی مانند گوسفند، بز، اسب و گاو به‌اندازه استاندارد خرد کرد. پس از مراحل خردشدن خوراک، محصول نهایی از قیف بزرگی خارج می‌شود و به مصرف دام‌های ذکر شده می‌رسد.

مزایای علوفه خردکن‌ قائمشهر

علوفه خردکن‌ها دارای مزایایی هستند که در ادامه به برخی از مهم‌ترین آنها می‌پردازیم:

  • صرفه جویی در  مصرف علوفه
  • هضم بهتر دام
  • جلوگیری از التهابات روده دام
  • نیاز به زمان کمتر
  • نیروی کار کمتر
  •  خردشدن علوفه براساس مذاق دام

انواع علوفه خردکن‌

علوفه خردکن‌های پارس صنعت به 3 دسته زیر طبقه‌بندی می‌شوند که هرکدام کارایی خاص خودش را دارد.

علوفه خردکناین علوفه خرد کن ساده‌ترین نوع خردکن علوفه است که تنها برای کات کردن علف‌های مورد نیاز دام به کار برده می‌شود
علوفه خردکن دو کارهعلوفه خردکن همه کاره قابلیت خردکردن علوفه های خشک و همچنین آسیاب کردن بذور مختلف را دارد
علوفه خرد کن هیدروپونیکاین علوفه خرد کن قابلیت کات کردن علوفه های تر و هیدروپونیکی را دارد.

ویژگی‌ علوفه خردکن‌های پارس صنعت

موتورهای علوفه خردکنها به‌صورت تک‌فاز، 3 فاز، بنزینی و اتصالات پشت تراکتوری تعبیه شده که باتوجه‌به مدل انتخابی‌تان می‌توانید از آنها بهره‌مند شوید. ظرفیت علوفه خردکن‌های پارس صنعت با  3 سایز دهنه 50، 60 و 70 سانتی‌متر به ترتیب 1، 1/5 و 2 تن علوفه را در ساعت هستند.

در ساخت تمامی علوفه خردکن‌ها از ورق 2 میل و قوطی 40 در 40 استفاده شده است و بنا به سلیقه کاربر می‌توان توری‌هایی با اندازه 2، 3 و 6 سانتی‌متر قرارداد که باتوجه‌به میزان ریز کردن خوراک دام، می‌توان یکی از آنها را انتخاب کرد.

علوفه خردکن دهانه 60 پلاس

فروش علوفه خردکن قائمشهر

پارس صنعت یکی از مراکز بزرگ فروش تجهیزات گلخانه‌ای و کشاورزی است که انواع علوفه خردکن را در اختیار دامداران عزیز قرار می‌دهد. پارس صنعت به‌صورت کاملاً تخصصی و مجهز به دانش ادوات کشاورزی انواع علوفه خردکن در قائمشهر و سراسر ایران را برای تمامی نیازها در اختیار مشتریان عزیز خود قرار می‌دهد.
ما اطلاعات دقیقی در مورد قیمت، ویژگی‌ها و مشخصات علوفه خردکن‌ها به شما ارائه می‌کنیم.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *