تهران، شادآباد

سبد خرید

علوفه خردکن ارومیه [فروش انواع علوفه خردکن در ارومیه]

نسرین نیک نژاد
2023-09-15
21:04
No Responses
علوفه خردکن ارومیه

علوفه خردکن چیست؟ 

علوفه خردکن ارومیه به‌عنوان دستگاهی برای خردکردن علوفه و خوراک دام به کار می‌رود. این ماشین کشاورزی معمولاً دارای یک موتور و تیغه‌هایی آبکاری شده است که قادر به چرخش یا حرکت دورانی برای ریز کردن انواع گیاهان است. وظیفه علوفه خردکن تبدیل علوفه به قطعات کوچک‌تر برای دام و طیور است تا آنها بتوانند به‌راحتی آن را مصرف کنند.
استفاده از علوفه خردکن برای دامداران و کشاورزان مفید بسیار مفید است، زیرا علوفه خردشده بهتر قابل‌هضم است و می‌تواند در بهبود عملکرد جیره غذایی دام‌ها کمک زیادی کند. همچنین، باخرد کردن علوفه، میزان ناخالصی‌ها و خرده‌های غیرمطلوب مانند سنگ‌ها و مواد خارجی دیگر نیز در غذای دام کاهش می‌یابد.

قبل از شروع به خواندن مقاله، به ویدئوی زیر که عملکرد دستگاه آسیاب جو و گندم مجموعه پارس صنعت را نشان می‌دهد، توجه کنید.

انواع علوفه خردکن ارومیه

بی شک بهترین دستگاه‌های علف خردکن بر طبق معیارهایی مانند طول عمر بالا، کارایی، مصرف کم برق، قیمت مناسب و خدمات پس از فروش طبقه‌بندی می‌شود. در ادامه به 3 عدد از بهترین دستگاه‌های علوفه خردکن در ارومیه که از تولیدات مجموعه پارس صنعت است می‌پردازیم.

1.علوفه خردکن دهانه 50 plus [چندکاره]

از مشخصات علوفه خردکن هیدروپونیک 50 پلاس داشتن دوچرخ است. محافظ موتور و رنگ کوره‌ای بدنه و منظم کات کردن علوفه از مشخصات خاص این دستگاه است.

همچنین می‌توانید با تهیه توری‌های برای خردکردن علوفه‌های خشک هم استفاده کنید البته با مقدار کمتر. این دستگاه قادر به آسیاب‌کردن غلات هم دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول بر روی کلمه « علوفه خردکن 50 پلاس» کلیک کنید.

علوفه خردکن دهانه 60 پلاس
علوفه خردکن دهانه 60 پلاس

 

2. علوفه خردکن دهانه 60 پلاس

علوفه خردکن 60 پلاس دارای 12 تیغه و قدرت موتور آن برابر با 3 یا 3/5 اسب بخار است. از علوفه خردکن معمولی برای خردکردن انواع کاه، کلش، علوفه خشک، علوفه تر، یونجه، شاخه‌های نخل، سیب‌زمینی، چغندر، کاهو، کلم و پوست میوه استفاده می‌کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول بر روی کلمه « علوفه خردکن 60 پلاس» کلیک کنید.

3. علوفه خردکن دهانه 70 پلاس

دستگاه علوفه خردکن 70 پلاس قادر به خردکردن 2 تن علوفه در ساعت است. ازآنجایی‌که این مدل از وزن بالایی برخوردار است، دارای 4 چرخ است. رنگ بدنه آن کوره‌ای و دارای محافظ دینام است.

علوفه خردکن 70 پلاس دارای 14 تیغه و قدرت موتور آن برابر با 5 یا 5/5 اسب بخار است و قادر به خردکردن علوفه خشک و همچنین آسیاب‌کردن غلاتی مانند گندم و جو است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول بر روی کلمه « علوفه خردکن 70 پلاس» کلیک کنید.

علوفه خردکن دهانه 70 پلاس
علوفه خردکن دهانه 70 پلاس

فروش علوفه خردکن در ارومیه

پارس صنعت یکی از مراکز بزرگ فروش تجهیزات گلخانه‌ای و کشاورزی است که 12 مدل علوفه خردکن را در اختیار دامداران عزیز قرار می‌دهد. ما اطلاعات دقیقی در مورد قیمت، ویژگی‌ها و مشخصات علوفه خردکن‌ها به شما ارائه می‌کنیم، کافی است تنها با یک کلیک، بر روی کلمه «علوفه خردکن» از انواع این ماشین کشاورزی، مشخصات و قیمت آن مطلع شوید.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *