تهران، شادآباد

سبد خرید

علوفه خردکن بنزینی[مشخصات انواع علوفه خردکن بنزینی]

نسرین نیک نژاد
2023-09-16
09:55
No Responses
علوفه خردکن بنزینی

تهیه علوفه باکیفیت و مناسب برای دام‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است. علوفه‌های مرغوب و باارزش غذایی مناسب می‌توانند تغذیه سالم و رشد دام‌ها را تضمین کنند. البته، یکی از چالش‌هایی که ممکن است در تولید علوفه وجود داشته باشد، ریزشدن علوفه به‌اندازه‌ای است که بتواند توسط دام‌ها به‌خوبی هضم شود. علوفه خردکن بنزینی به‌عنوان یکی از وسایل مکانیزه در تهیه علوفه برای دام‌ها استفاده می‌شود.

در این مقاله پارس صنعت قصد داریم تا به بررسی علوفه خردکن بنزینی و مشخصات آن بپردازیم. قبل از شروع به مطالعه این مقاله، به ویدئوی زیر که نحوه کارکرد علوفه خردکن بنزینی پارس صنعت را نشان می‌دهد، توجه نمایید.

معرفی انواع علوفه خردکن 

مجموعه پارس صنعت یکی از بزرگ‌ترین مراکز تولید انواع علوفه خردکن است. بی‌اغراق اگر بخواهیم مهم‌ترین مزیت علوفه خردکن‌های پارس صنعت را عنوان کنیم، سبکی دستگاه و حمل‌ونقل آسان آن است. از مزایای خرید علوفه خردکن خوزستان می‌توان دارابودن شکل استاندارد، کاهش لرزش و فروش بدون واسطه اشاره کرد.

علوفه خردکن‌های پارس صنعت به 3 دسته علوفه خردکن ساده، دو کاره و هیدروپونیک تقسیم می‌شوند که دارای موتورهای تک‌فاز، 3 فاز، بنزینی و اتصالات پشت تراکتوری هستند. تمامی علوفه خردکن‌ها در 4 سایز 50 معمولی، 50 پلاس، 60 پلاس و 70 پلاس تقسیم می‌شوند.

شما می‌توانید با کلیک بر روی هر یک از انواع علوفه خردکن‌های ذیل از ویژگی‌ها و آخرین قیمت آنها مطلع شوید.

علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 50 plus [چندکاره]علوفه خرد کن هیدروپونیک دهانه 50 [دو کاره]
علوفه خردکن دهانه50 کاه،کلش،یونجه،شاخ و برگعلوفه خرد کن هیدروپونیک دهانه 50[به همراه آسیاب]
علوفه خردکن چند کاره دهانه 50 Plus [به همراه آسیاب]علوفه خردکن دهانه 50 پلاس
علوفه خردکن همه کاره دهانه 60 پلاسعلوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 60 plus
علوفه خردکن دهانه 60 پلاسعلوفه خردکن همه کاره دهانه 70 پلاس
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 70 Plusعلوفه خردکن دهانه 70 پلاس

ویدئو بررسی نحوه روشن کردن موتور بنزینی

علوفه خردکن بنزینی (petrol engine chaff cutter) 

علوفه خردکن بنزینی (petrol engine chaff cutter) با استفاده از موتور بنزینی می‌تواند علوفه‌ها و گیاهان سبز را خرد کند. این دستگاه با سرعت و قدرت بالا، علوفه‌ها را به قطعات کوچک‌تری تبدیل می‌کند که در دستگاه گوارش دام‌ها بهتر هضم شوند. همچنین، علوفه خردکن بنزینی قابلیت تنظیم سرعت و قدرت خردکردن را دارد که این امکان را به کاربر می‌دهد تا میزان خردکردن علوفه را به‌دلخواه تنظیم کند.

علف خردکن بنزینی به‌راحتی می‌تواند در مناطقی که با نوسان برق مواجه هستند، کار کند. همچنین علوفه خردکن موتور بنزینی با بهره‌مندی از شیر بنزین، ساسات و شیر گاز موتور یک جایگزین عالی به‌جای علوفه خردکن برقی محسوب می‌شود.

استفاده از علوفه خردکن بنزینی دارای مزایا و تأثیرات بسیاری است. بهبود هضم علوفه، افزایش قدرت جذب مواد مغذی، کاهش ضایعات علوفه و افزایش بهره‌وری دام‌ها از جمله مزایا و تأثیرات مثبت آن است.
در ادامه به مزایای علوفه خردکن بنزینی می‌پردازیم.

مزایا علوفه خردکن بنزینی

استفاده از علوفه خردکن بنزینی در مناطقی با نوسانات برق و یا هزینه بالایی برای نیروی برق باید بپردازند، بسیار مفید است. با استفاده از علوفه خردکن بنزینی، می‌توان هدررفت علوفه‌ها را به حداقل رساند و در نتیجه هزینه‌های مربوط به تهیه علوفه‌ها را کاهش داد.

1. سهولت در استفاده

علوفه خردکن بنزینی به دلیل استفاده از موتور بنزینی قابل‌حمل و قابل‌استفاده در مکان‌هایی است که دسترسی به برق ممکن نیست. این امر باعث سهولت در استفاده و انتقال دستگاه می‌شود.

2. قابلیت استفاده در مناطق بدون دسترسی به برق

یکی از مزایای علوفه خردکن بنزینی این است که برای کارکرد آن نیازی به برق نیست. این ویژگی باعث می‌شود که در مناطقی که دسترسی به برق محدود است، نیز بتوان از آن استفاده کرد.

3. قابلیت حمل و جابجایی

علوفه خردکن بنزینی اغلب دارای طراحی قابل حمل است و می‌توان آن را به راحتی در مزارع مختلف جابجا کرد. این مزیت به شما اجازه می‌دهد تا دستگاه را در نقاط مختلف مزرعه قرار داده و از آن برای خرد کردن علوفه‌ها در محل نیاز، استفاده کنید.

4. کاهش هدر رفت علوفه

با استفاده از علوفه خردکن بنزینی، می‌توانید علوفه‌های خود را به صورت مستقیم در مزرعه خرد کنید و در دسترس دام‌ها قرار دهید که باعث کاهش هدر رفت علوفه و همچنین هزینه‌های مرتبط با خرید علوفه می‌شود.

تنها نکته‌ای که در استفاده علوفه خردکن بنزینی باید در نظر بگیرید، این است که برای کارکرد این دستگاه به سوخت بنزین نیاز دارید. این مصرف سوخت ممکن است هزینه‌های اضافی را به همراه داشته باشد و باعث آلودگی محیط‌زیست نیز شود.

 

انواع علوفه خردکن بنزینی

مجموعه پارس صنعت به عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولید کنندگان انواع علوفه خردکن، توانسته 12 مدل علوفه خردکن برقی، پشت تراکتوری و بنزینی را در اختیار دامداران عزیز قرار دهد. علوفه خردکن‌های بنزینی این مجموعه در 3 سایز که در ادامه توضیح می‌دهیم، موجود هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

1.علوفه خردکن دهانه 50

از مشخصات علوفه خردکن 50 پلاس داشتن دوچرخ است. محافظ موتور و رنگ کوره‌ای بدنه و منظم کات کردن علوفه از مشخصات خاص این دستگاه است. همچنین می‌توانید با تهیه توری‌های برای خردکردن علوفه‌های خشک هم استفاده کنید البته با مقدار کمتر. این دستگاه قادر به آسیاب‌کردن غلات هم دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول بر روی کلمه « علوفه خردکن 50 پلاس » کلیک کنید.

 

2. علوفه خردکن دهانه 60 

علوفه خردکن 60 پلاس دارای 12 تیغه است. از این علوفه خردکن برای خردکردن انواع کاه، کلش، علوفه خشک، علوفه تر، یونجه، شاخه‌های نخل، سیب‌زمینی، چغندر، کاهو، کلم و پوست میوه استفاده می‌کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول بر روی کلمه « علوفه خردکن 60 پلاس » کلیک کنید.

 

3. علوفه خردکن دهانه 70 

دستگاه علوفه خردکن 70 پلاس قادر به خردکردن 2 تن علوفه در ساعت است. ازآنجایی‌که این مدل از وزن بالایی برخوردار است، دارای 4 چرخ است. رنگ بدنه آن کوره‌ای و دارای محافظ دینام است. علوفه خردکن 70 پلاس دارای 14 تیغه و  قادر به خردکردن علوفه خشک و همچنین آسیاب‌کردن غلاتی مانند گندم و جو است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول بر روی کلمه « علوفه خردکن 70 پلاس » کلیک کنید.

 

علوفه خردکن بنزینی

 

فروش علوفه خردکن بنزینی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت، ویژگی‌ها و مشخصات علوفه خردکن‌های پارس صنعت کافی است تنها با یک کلیک، بر روی کلمه «علوفه کوب » از انواع این ماشین کشاورزی، مشخصات و قیمت آن مطلع شوید.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *