تهران، شادآباد

سبد خرید

علوفه خردکن ساوه[معرفی 12 مدل علوفه خردکن]

نسرین نیک نژاد
2023-09-03
09:28
No Responses
فروش علوفه خردکن ساوه

شهر ساوه یکی از مناطق مهمی است که در آن دامداری به عنوان یکی از پایه‌های اقتصادی انجام می‌شود. توسعه دامداری و حفظ سلامت دام‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است. در این میان خرید علوفه خردکن ساوه، به عنوان یکی از ابزارهای مهم در تأمین تغذیه بهینه دام‌ها و توسعه دامداری در این شهر، نقش حیاتی دارد.

قبل از شروع به عملکرد یکی از علوفه خردکن‌های پارس صنعت توجه نمایید.

علوفه خردکن(fodder cutter) چیست؟

دستگاه علوفه خردکن (fodder cutter) یک وسیله الکتریکی است که برای خرد کردن و برش دادن علوفه‌های مختلف استفاده می‌شود. این دستگاه قادر است علوفه‌ها را به اندازه‌های کوچکتر و منظم‌تری تبدیل کند، به طوری که بتوانند به راحتی توسط دام‌ها مصرف شوند.

علوفه خردکن‌ها با استفاده از تیغه‌ها، یا سایر ابزارهای برشی، علوفه‌ها را به قطعات کوچکتر تقسیم می‌کنند. این تیغه‌ها با سرعت بالا در حال چرخش هستند و علوفه را به قطعات کوچکتر خرد می‌کنند. علوفه‌های تر یا خشک بسته به نیاز و نوع دام خرد می‌شوند.

مزایای علوفه خردکن ساوه

در شهر ساوه، استفاده از علوفه خردکن به منظور تأمین نیازهای تغذیه‌ای دام‌ها و بهبود عملکرد آنها بسیار رایج است. این فرآورده باعث افزایش مصرف علوفه و مواد غذایی مورد نیاز دام‌ها می‌شود و در نتیجه، تولید شیر و گوشت بهبود می‌یابد. همچنین، علوفه خردکن می‌تواند در کنترل هزینه‌های تغذیه دام‌ها نقش مهمی ایفا کند و بهبود اقتصادی دامداران را به همراه داشته باشد.

با توجه به اهمیت تغذیه صحیح دام‌ها و توسعه دامداری در شهر ساوه، استفاده از علوفه خردکن به عنوان یک روش موثر برای بهبود سلامت دام‌ها و افزایش عملکرد آنها، توصیه می‌شود. این اقدام می‌تواند به توسعه پایدار دامداری و ارتقاء سطح عملکرد این صنعت در شهر ساوه کمک کند.

علوفه خردکن‌ها دارای مزایایی هستند که در ادامه به برخی از مهم‌ترین آنها می‌پردازیم:

  • صرفه جویی در مصرف علوفه
  • هضم بهتر دام
  • جلوگیری از التهابات روده دام
  • نیاز به نیروی کار کمتر

در نتیجه، علوفه خردکن با توجهه‌های متعددی برای دامداران و صنعت دامداری دارد و می‌تواند به بهبود عملکرد دام‌ها، صرفه‌جویی در مصرف علوفه، بهبود هضم و سلامت دام‌ها، افزایش بهره‌وری زمانی و کاهش هزینه‌ها، و تأمین تنوع غذایی و مذاق دام‌ها کمک کند.

علوفه خردکن دهانه 70 پلاس
علوفه خردکن دهانه 70 پلاس

مشخصات علوفه خردکن پارس صنعت

علوفه خردکن‌های پارس صنعت به 3 دسته علوفه خردکن، دو کاره و هیدروپونیک تقسیم می‌شوند که دارای موتورهای تک‌فاز، 3 فاز، بنزینی و اتصالات پشت تراکتوری هستند. تمامی علوفه خردکن‌ها در 4 سایز 50 ، 50 پلاس، 60 پلاس و 70 پلاس تقسیم می‌شوند.

در ادامه  12 مدل از علوفه خردکن‌های پارس صنعت را مشاهده می‌کنید که هرکدام مشخصات خاصی دارد و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک، می‌توانید بر روی کلمه «علوفه خردکن» کلیک کنید.

انواع علوفه خردکن
ظرفیت
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 50 plus [چندکاره] 1 تن در ساعت
علوفه خرد کن هیدروپونیک دهانه 50 [دو کاره] 1 تن در ساعت
علوفه خردکن دهانه50 کاه،کلش،یونجه،شاخ و برگ1 تن در ساعت
علوفه خرد کن چند کاره دهانه 50[به همراه آسیاب]1 تن در ساعت
علوفه خردکن چند کاره دهانه 50 Plus [به همراه آسیاب]1 تن در ساعت
علوفه خردکن دهانه 50 پلاس1 تن در ساعت
علوفه خردکن همه کاره دهانه 60 پلاس1/5 تن در ساعت
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 60 plus1/5 تن در ساعت
علوفه خردکن دهانه 60 پلاس1/5 تن در ساعت
علوفه خردکن همه کاره دهانه 70 پلاس2 تن در ساعت
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 70 Plus2 تن در ساعت
علوفه خردکن دهانه 70 پلاس2 تن در ساع

فروش علوفه خردکن در ساوه

پارس صنعت یکی از مراکز بزرگ فروش تجهیزات گلخانه‌ای و کشاورزی است که انواع علوفه خردکن را در اختیار دامداران عزیز قرار می‌دهد. ما اطلاعات دقیقی در مورد قیمت، ویژگی‌ها و مشخصات علوفه خردکن‌ها به شما ارائه می‌کنیم.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
نسرین نیک نژاد
2023-09-03
09:28
No Responses

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *