تهران، شادآباد

سبد خرید

علوفه خردکن قم[معرفی انواع علوفه خردکن با قیمت مناسب ]

نسرین نیک نژاد
2023-09-02
12:16
No Responses
علوفه خردکن قم

شهر قم در ایران، یکی از مناطق مهمی است که در آن دامداری به‌عنوان یکی از فعالیت‌های اقتصادی اساسی انجام می‌شود. توسعه دامداری و حفظ سلامت دام‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از عوامل کلیدی در این حوزه، تغذیه صحیح و مناسب دام‌ها است. علوفه خردکن به‌عنوان یکی از ابزارهای مهم در تأمین تغذیه بهینه دام‌ها و توسعه دامداری در قم، نقش حیاتی دارد.

در این مقاله پارس صنعت به معرفی 12 مدل علوفه خردکن در قم که توسط مجموعه پارس صنعت تولید و به فروش می‌رسد، می‌پردازیم.

علوفه خردکن(fodder cutter) چیست؟

علوفه خردکن (fodder cutter) دستگاهی است که مواد خوراکی مختلف مانند علف، گیاهان، خوراک دانه‌ای و سایر مواد غذایی برای دام را خرد و آسیاب می‌کند. این ماشین با استفاده از تیغه‌های خردکن و آسیاب، مواد غذایی برای تعلیف دام را به قطعات کوچک‌تر تبدیل می‌کنند تا این حیوانات بتوانند به‌راحتی آنها را مصرف کنند.
علوفه خردکن به دام‌ها تغذیه مناسب و تنوع غذایی می‌دهد و از جمله عواملی است که به رشد و توسعه سالم دام‌ها کمک می‌کند. امروزه در شهر قم، استفاده از علوفه خردکن به‌منظور تأمین نیازهای تغذیه‌ای دام‌ها و بهبود عملکرد آنها بسیار رایج است.

علوفه خرد کن هیدروپونیک دهانه 50[دو کاره]
علوفه خرد کن هیدروپونیک دهانه 50[دو کاره]

ویژگی علوفه خردکن مناسب

قطعاً یک علوفه خردکن مناسب باید قادر به خردکردن انواع خوراک دام مانند کاه، کلش، برگ درختان، برگ نخل، انواع میوه و همچنین آسیاب‌کردن غلاتی چون گندم و جو باشد. در کنار مزیت ذکر شده برای بهترین علوفه خردکن بودن برای دامداری، مصرف کم‌انرژی و همچنین اندازه مناسب نیز عواملی هستند که نباید از آنها غافل شد.

عوامل دیگری مانند طول عمر بالای دینام و عدم زنگ‌زدگی دستگاه نیز به‌شدت در انتخاب بهترین علوفه خردکن برای دامداری تأثیرگذار هستند.

انواع علوفه خردکن

علوفه خردکن‌های پارس صنعت به 3 دسته علوفه خردکن، دو کاره و هیدروپونیک تقسیم می‌شوند که دارای موتورهای تک‌فاز، 3 فاز، بنزینی و اتصالات پشت تراکتوری هستند. تمامی علوفه خردکن‌ها در 4 سایز 50 معمولی، 50 پلاس، 60 پلاس و 70 پلاس تقسیم می‌شوند.

در ادامه  12 مدل از علوفه خردکن‌های پارس صنعت را مشاهده می‌کنید که هرکدام مشخصات خاصی دارد و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک، می‌توانید بر روی کلمه «علوفه خردکن» کلیک کنید.

علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 50 plus [چندکاره]
علوفه خرد کن هیدروپونیک دهانه 50 [دو کاره]
علوفه خردکن دهانه50 کاه،کلش،یونجه،شاخ و برگ
علوفه خرد کن چند کاره دهانه 50[به همراه آسیاب]
علوفه خردکن چند کاره دهانه 50 Plus [به همراه آسیاب]
علوفه خردکن دهانه 50 پلاس
علوفه خردکن همه کاره دهانه 60 پلاس
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 60 plus
علوفه خردکن دهانه 60 پلاس
علوفه خردکن همه کاره دهانه 70 پلاس
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 70 Plus
علوفه خردکن دهانه 70 پلاس

معرفی 2 نوع علوفه خردکن پرفروش (پارس صنعت)

بی شک بهترین علوفه خردکنها بر طبق معیارهایی مانند طول عمر بالا، کارایی، مصرف کم برق، قیمت مناسب و خدمات پس از فروش طبقه‌بندی می‌شود. در ادامه به ۲ عدد از بهترین دستگاه‌های علف خردکن پارس صنعت میپردازیم.

  • علوفه خردکن پشت تراکتوری

علوفه خردکن تراکتوری با کمک یک گاردان به دستگاه تراکتور وصل می‌شود. علت نام‌گذاری این وسیله به علف خردکن پشت تراکتوری به دلیل متصل‌شدن آن به تراکتور است.

  • علوفه خردکن بنزینی

علف خردکن بنزینی به‌راحتی می‌تواند در مناطقی که با نوسان برق مواجه هستند، کار کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه کار علوفه خردکن بنزینی به ویدئوی زیر توجه کنید.

خرید علوفه خرد کن قم

لازم به ذکر است بدنه تمامی دستگاه‌های علوفه خردکن پارس صنعت تا 6 ماه شامل گارانتی می‌شود و خدمات پس از فروش آنها از زمان خرید دستگاه علوفه خرد کن تا 36 ماه بعد از آن است.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 2]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *