تهران، شادآباد

سبد خرید

مه پاش همدان |کاربرد مه پاش ⚡

نسرین نیک نژاد
2022-06-19
22:00
No Responses
مه پاش همدان

مه پاش‌ها برای حفظ رطوبت یا کنترل دما در گلخانه‌ها، رستوران‌ها، کافی شاپ‌ها، گاوداری‌ها و … استفاده می‌شوند.
فوگر (fogger) یا مه پاش ساخته شده از مواد اولیه با کیفیت، نصب آسان، عملکرد قابل اعتماد برای خنک‌سازی، رطوبت‌رسانی و آبیاری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

امروزه به کمک این دستگاه، دیگر خنک سازی محیط باز، امری غیر ممکن نیست؛ بلکه با استفاده از مه پاش می‌توان حتی محیط پشت بام خانه‌ را در تابستان نیز خنک می‌کند.

در این نوشتار به مه پاش همدان به عبارت دیگر استفاده از مه پاش در شهر همدان در بخش‌های مختلف می‌پردازیم.

مزایای مه پاش:

  • خنک کردن محیط
  • متعادل‌سازی دما
  • کاهش هزینه‌های انرژی و آب
  • افزایش تولید و کیفیت محصولات کشاورزی
  • خنک سازی محیط دامداری و مرغداری

مه پاش چگونه کار می‌کند؟

این سیستم با استفاده از یک پمپ و یا در مدل خانگی بدون پمپ، آب را با فشار به درون لوله‌ها هدایت می‌کند. سپس با تولید قطره‌های ریزی که در اندازه‌های مختلفی هستند، در هوا به صورت پاششی و پودری پخش می‌شوند.

مه پاش چیست

اجزای مختلف مه پاش چیست؟

سیستم مه پاش، یک فناوری خنک کننده تبخیری است. مهم ترین اجزای این سیستم، نازل‌های مه پاش هستند. علاوه بر این از قطعاتی مانند لوله‌های آبیاری، پمپ نیز تشکیل شده‌اند.

کاربرد مه پاش در صنایع مختلف:

مه پاش در صنایع مختلف مانند گاوداری، مرغداری، گلخانه معمولی، گلخانه هیدروپونیک، زمین‌های کشاورزی، رستوران‌ها، باغ‌ها و … به‌کار برده می‌شود.

کاربرد مه پاش در گلخانه‌ها:

بهترین برند مه پاش

رطوبت رسانی در باغبانی امروزی، یک نیاز مهم در کشت گلخانه‌ای است. این سیستم با وجود افزایش رطوبت و اثر خنک‌کنندگی، باعث کاهش مصرف آب می‌شود.
تهویه به‌همراه رطوبت گلخانه یک محیط عالی را برای گیاهان فراهم می‌کند که مه پاش این رطوبت را فراهم می‌کند.

کاربرد مه پاش در گاوداری:

گرما یک عامل مهم بیماری برای دام‌هایی مانند گاو است. از طرفی خنک‌سازی با فن و کولر در برخی از مناطق هزینه زیادی را شامل می‌شود. به‌همین دلیل امروزه در بسیاری از گاوداری‌های همدان از مه پاش برای خنک کردن و رطوبت‌رسانی استفاده می‌کنند.

کاربرد مه پاش در مرغداری:

قیمت مه پاش در اصفهان

از آنجایی که طیور خونگرم هستند و دمای بدن آنها همیشه گرم است و از طرفی به علت وجود پری که دارند، در تابستان بدنشان به شدت گرم می‌شود، گرما یکی از دلایل بیماری و مرگ و میر در بین طیوری مانند مرغ است. به همین دلیل در هوای نامساعد با حرارت بالا، از دستگاه مه پاش برای خنک کردن محیط استفاده می‌کنند.

کاربرد مه پاش در زمین های کشاورزی:

مه پاش در تهران

امروزه به علت کمبود بارندگی و همچنین هزینه بالای نیروی کار، از دستگاه مه پاش در کشت گیاهان بسیاری مانند یونجه،  لوبیا و … استفاده می‌کنند. کاربرد مه پاش همدان در صنعت کشاورزی منجر به کاهش مصرف آب کمتر و تولید محصولات با کیفیت‌تر به علت یکنواختی آبیاری می‌شود.

کاربرد مه پاش در رستوران‌ها:

فروش مه پاش در تهران

به علت هوای گرم و خشک در تابستان، بسیاری از مردم از نشستن در محوطه بیرون رستوران‌ها و کافی شاپ‌ها اجتناب می‌کنند و به علت گنجایش کم فضای داخلی این مکان‌ها ، معمولاً در مدت کوتاهی شلوغ و پر می‌شوند. به همین دلیل با استفاده از مه پاش‌ها می‌توانند فضای بیرونی رستوران‌ها را خنک و مرطوب کنند تا بتوانند از این فضاهانیز استفاده کنند.

پر کاربردترین مه پاش‌ها:

مه پاش‌های نازلی به مدل‌های مختلفی طبقه بندی می‌شوند که تقریباً همه‌شان عملکرد یکسانی دارند. در این مه پاش‌ها، قطرات ریز آب با فشار زیاد در هوا پخش می‌شود.

  1. مه‌پاش تک نازله
  2. مه‌پاش ۴ طرفه
  3. مه‌پاش شش جهته

مه پاش تک نازله

 

مه پاش چهار طرفه به همراه رابط پرسی 6 میل

 

مه پاش 6 طرفه به همراه رابط 6 میلی متر

مرکز فروش مه پاش همدان:

شرکت پارس صنعت یکی از بزرگترین فروشگاه‌های اینترنتی در زمینه تولید و فروش ادوات و تجهیزات مورد نیاز برای  راه‌اندازی گلخانه برای کشت علوفه هیدروپونیک در ایران می‌باشد.

اگر به دنبال خرید مه پاش همدان هستید می‌توانید همه روزه با  کارشناسان ما در شرکت پارس صنعت با شماره ۰۹۹۳۵۷۰۶۷۴۷ تماس بگیرید.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

برچسب ها:

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *