تهران، شادآباد

سبد خرید

مه پاش و رطوبت ساز برای میوه فروشی[مقایسه+خرید]

نسرین نیک نژاد
2024-04-17
09:26
No Responses
مه پاش و رطوبت ساز برای میوه فروشی

«مه پاش و رطوبت ساز برای میوه فروشی» یک وسیله ضروری است. زیرا این دستگاه‌ها می‌تواند میوه‌ها و سبزی‌ها را تازه نگه دارد. در واقع، خشک‌شدن میوه‌ها و سبزی‌ها باعث ازبین‌رفتن 15 تا 50 درصد وزن آنها در شرایط دمایی معمولی می‌شود، چه برسد به گرمای زیاد!

در این مطلب قصد داریم تا به سراغ یکی دیگر از انواع مه پاش برویم. پس با ما همراه باشید. همچنین شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر با رطوبت ساز برای میوه فروشی به ویدئوی زیر توجه کنید.

مه‌ پاش و رطوبت ‌ساز برای میوه‌ فروشی چیست؟

مه‌ پاش و رطوبت ‌ساز برای میوه‌ فروشی ابزارهای مهمی هستند که برای حفظ تازگی و کیفیت میوه‌ها و سبزی‌ها استفاده می‌شوند. این دستگاه‌ها با استفاده از آب، مه یا رطوبت را به هوا اضافه می‌کنند که باعث تازگی و حفظ ظاهر محصولات کشاورزی می‌شود. در ادامه به اطلاعات بیشتری در مورد مه پاش و رطوبت ساز می‌پردازیم.

مه پاش (misting system) 

مه‌ پاش، دستگاهی برای رطوبت‌رسانی و خنک‌کردن محیط است. در این وسیله معمولاً از آب استفاده می‌کنند و با استفاده از نازل‌ها، آب را به‌صورت مه ریز یا ذرات بسیار کوچک در هوا منتشر می‌کنند. مه‌پاش‌ها به طور گسترده در صنایع مختلف از جمله کشاورزی، پرورش دام، گلخانه‌ها، آبیاری، رستوران‌ها، سردخانه‌ها و غیره مورداستفاده قرار می‌گیرند.

مه پاش التراسونیک
رطوبت ساز التراسونیک

رطوبت ساز (humidifier) 

رطوبت ساز صنعتی یا بخارسازها؛ دستگاه‌هایی هستند که برای ایجاد رطوبت در هوا به کار برده می‌شوند. بهترین مدل این دستگاه، «رطوبت ساز التراسونیک» آن است که شامل یک مخزن آب، بورد و مدارهای الکتریکی می‌شود. عملکرد رطوبت ساز التراسونیک به‌گونه‌ای است که ذرات آب پس از برخورد به مدارهای الکتریکی (بر پایه اصول فراصوت)، به‌صورت بسیار ریز در هوا پخش می شوند.

از رطوبت سازها در مکان‌هایی که رطوبت هوا کم است یا در فصول خشک مانند زمستان استفاده می‌شود تا رطوبت لازم برای محیط فراهم شود. رطوبت سازها در صنایع مختلف از جمله سردخانه میوه‌ها، گلخانه‌ها، و غیره مورداستفاده قرار می‌گیرند تا شرایط بهینه فراهم شود.

طرز کار مه پاش و رطوبت ساز برای میوه فروشی (مقایسه)

خرید مه‌پاش و رطوبت سازها برای میوه‌فروشی‌ها باعث حفظ تازگی و کیفیت محصولات کشاورزی در این محیط می‌شود. طرز کار این دستگاه‌ها بسیار ساده است؛ با استفاده از پمپ‌ها یا فشار آب شهری، قطرات آب به‌صورت مه یا ذرات ریز از نازل‌هایی خارج شده و در هوا پخش می‌شوند.

با افزایش رطوبت در هوا، تازگی میوه‌ها حفظ می‌شود و از خشک‌شدن، پژمردگی و افت کیفیت آنها جلوگیری می‌شود. علاوه بر این، رطوبت در هوا می‌تواند به محصولات کشاورزی ظاهری درخشان و شاداب بدهد که مشتریان را به خرید ترغیب می‌کند. به‌طورکلی، مزایای خرید مه ‌پاش و رطوبت ‌ساز در میوه‌ فروشی، حفظ تازگی، جذابیت بیشتر محصولات و کاهش ضایعات است.

توجه داشته باشید از رطوبت سازها بیشتر در قسمت نگهداری سبزی‌ها استفاده می‌کنند و برای میوه‌ها از مه پاش استفاده می‌کنند. همچنین در قسمت ورودی مغازه‌ها برای راحتی مشتریان نیز از مه‌پاش استفاده می‌کنند.رطوبت ساز برای میوه فروشی

مزایای مه‌ پاش و رطوبت ‌ساز برای میوه‌ فروشی

مه پاش و رطوبت ساز برای میوه فروشی مزایای زیر را دارد:

• ماندگاری طولانی‌تر تازگی و ظاهر طبیعی میوه‌ها و سبزی‌ها
• جلوگیری از خشک‌شدن و کاهش وزن میوه‌ها و صیفی‌جات
• کاهش دمای فضای نگهداری
• کاهش هدررفت و ضایعات با حفظ تازگی میوه‌ها و افزایش فروش
• ایجاد زیبایی بصری و خنک‌شدن مشتریان و کارکنان

در ادامه به نحوه خرید مه پاش و رطوبت ساز برای میوه فروشی می‌پردازیم.مه پاش و رطوبت ساز برای میوه فروشی

خرید مه پاش و رطوبت ساز برای میوه فروشی

مجموعه پارس صنعت یکی از شرکت‌های معتبر و معروف در زمینه تولید و عرضه تجهیزات مه ‌پاش و رطوبت ‌ساز برای میوه‌ فروشی و صنایع دیگر است. این شرکت از سال‌ها پیش فعالیت خود را در زمینه طراحی، تولید و توزیع دستگاه‌هایی که برای تولید محصولات کشاورزی و دامداری مورداستفاده قرار می‌گیرند، آغاز کرده است.

اگر قصد خرید مه پاش برای میوه فروشی را دارید، کافی است با کارشناسان ما در پارس صنعت تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را دریافت کنید. توجه داشته باشید که دستگاه‌هایی که توسط مجموعه ما تولید می‌شوند، قابلیت ست‌شدن با تایمر را دارا هستند. به همین دلیل مه‌پاش‌ها و رطوبت سازها می‌توانند به طور دقیق رطوبت محیط را کنترل کرده و برای شرایط مطلوبی را فراهم کنند.

علاوه بر این، شما می‌توانید از خدمات پس از فروش نیز استفاده کنید و همچنین از شرایط نصب، آموزش استفاده و تعمیر و نگهداری که به مشتریان در استفاده بهینه از این تجهیزات کمک می‌کند، بهره‌مند شوید.

در پایان، اگر به دنبال خرید دستگاه‌های مه ‌پاش و رطوبت ‌ساز برای میوه‌فروشی خود هستید، می‌توانید به شماره مندرج در سایت تماس بگیرید و یا در پایین این مطلب سؤالات خود را از ما بپرسید.

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 4]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *