تهران، شادآباد

سبد خرید

سیستم های خنک کننده فضای باز+قیمت جزئیات

نسرین نیک نژاد
2024-02-12
16:32
No Responses
سیستم خنک کننده فضای باز

فصل تابستان برای همه افراد با تفریح و لذت‌بردن در هوای آزاد همراه است. در این میان برخی از روزها هستند که تحمل هوای گرم و خشک در فضای آزاد بسیار سخت و حتی غیرقابل‌تحمل است. به همین دلیل نیاز است تا از سیستم‌ های خنک کننده فضای باز مانند مه پاش رستورانی، مه پاش باغ و ویلا و یا مه پاش روف گاردن استفاده کرد.
در ادامه این متن به بررسی این سیستم‌ها و نقش آنها در راحتی و آسایش افراد در فصل تابستان می‌پردازیم. همچنین شما می‌توانید انواع سیستم خنک کننده فضای باز را از مجموعه پارس صنعت خریداری نمایید.

در ویدئوی زیر به عملکرد مه پاش ویلا که توسط تیم پارس صنعت نصب شده است، نگاهی می‌اندازیم.

سیستم خنک کننده فضای باز چیست؟

سیستم خنک کننده فضای باز یا مه پاش فضای باز برای اسپری‌کردن ذرات ریز آب در فضای بیرون از ساختمان‌ها استفاده می‌شود. این دستگاه‌ها عموماً از یک مخزن آب، یک پمپ برقی، لوله‌ها و اتصالات، و نازل‌هایی تشکیل شده‌اند که آب را به‌صورت مه خنکی در فضای باز پخش می‌کنند.
با خرید سیستم‌های مه‌پاش فضای باز، علاوه بر مصارفی مانند خنک‌کردن هوا و حفظ رطوبت، می‌توان برای کنترل گردوغبار، حذف بوی نامطبوع و دور‌کردن حشرات موذی نیز استفاده کرد.
همچنین خرید انواع پکیج‌های مه‌پاش فضای باز می‌تواند برای خنک‌شدن محیط‌های مختلفی مانند پارک‌ها، بوستان‌ها، فضاهای عمومی، معابر، مغازه‌ها، رستوران‌ها، کافی‌شاپ‌ها و غیره در فصل تابستان بسیار مفید باشد.

انواع سیستم خنک کننده فضای باز

مه‌پاش فضای باز دارای مدل‌های مختلفی است که هرکدام برای مکان‌های خاصی کاربرد دارد. در ادامه به بررسی هر یک از آنها به همراه قیمت می‌پردازیم.

1. سیستم خنک کننده رستورانی

مه‌پاش رستورانی در سال‌های اخیر به‌عنوان یک ابزار مهم و مؤثر برای خنک‌کردن و ایجاد رطوبت در محیط‌های رستوران، مورداستفاده قرار گرفته است. استفاده از مه‌پاش در رستوران‌ها در فصل‌های گرم منجر به جذب تعداد زیادی از مشتریان می‌شود.
همچنین، کارکردن در محیطی گرم برای پرسنل در ساعات کاری می‌تواند آزاردهنده باشد. ازاین‌رو، با نصب مه‌پاش رستورانی می‌توان به دست آورد که پرسنل نیز از محیط کاری خود لذت ببرند و باعث افزایش رضایت آن‌ها گردد.
قیمت این محصول در حال حاضر در مجموعه ما در حدود 15 میلیون است.

2. مه‌ پاش روف‌گاردن

این نوع سیستم خنک کننده فضای باز، یک سیستم نوین برای آبیاری و خنک‌کردن پشت‌بام‌های مناطق شهری است. این سیستم، آب را به‌صورت مه در اطراف منطقه پخش می‌کند و با استفاده از تبخیر، حرارت محیط را جذب کرده و برای خنک‌کردن هوا استفاده می‌کند.

مه‌پاش روف‌گاردن نقش مهمی در کاهش دما و افزایش رطوبت هوا در مناطق شهری با مشکلات اقلیمی نظیر گرما، خشکی و آلودگی هوا دارد. اسپری‌کردن آب به‌صورت یکنواخت باعث افزایش رطوبت هوا می‌شود و شرایط مطمئنی برای رشد گیاهان و تمیزی هوا را در روف‌گاردن‌ها فراهم می‌سازد.
قیمت مه‌پاش روف گاردان در حال حاضر معادل 15 میلیون و پانصد هزار تومان است.

مهپاش باغی
مهپاش باغی

3. سیستم مه پاش کافی شاپ

سیستم خنک کننده کافی شاپ را می‌توان با کمک مه ‌پاش ایجاد کرد. این وسیله در کافی‌شاپ و سفره‌خانه به‌عنوان راهکاری ایدئال برای خنک‌کردن محیط و افزایش رطوبت در داخل محل برای مشتریان و پرسنل استفاده می‌شود. در فصول گرم سال و با افزایش دما، استفاده از سیستم مه‌پاش می‌تواند باعث کاهش چشمگیر دما در فضاهای داخلی و بازی کافی‌شاپ و سفره‌خانه‌ها شود.

دستگاه مه‌پاش کافی‌شاپ معمولاً از چند قسمت شامل پمپ آب، لوله‌ها و اتصالات، نازل‌ها و تایمر کنترل مه‌پاش تشکیل شده است. برای نصب سیستم مه‌پاش در کافی‌شاپ و سفره‌خانه‌ها، باید به فضا و ارتفاع مناسب در این مکان‌ها توجه داشته شود تا از سردشدن سریع نوشیدنی‌های گرم و غذاهایی که در سفره‌خانه سرو می‌شود، پیشگیری شود.

قیمت مه‌پاش کافی‌شاپ در حال حاضر معادل 15 میلیون و پانصد هزار تومان است.

4. سیستم مه پاش مغازه و فروشگاه

در روزهای گرم تابستان، استفاده از مه‌پاش در مغازه‌ها و فروشگاه‌ها می‌تواند به‌عنوان یک راهکار ساده و مؤثر برای خنک‌کردن محیط و افزایش رطوبت برای مشتریان، پرسنل، و همچنین محصولات غذایی مانند میوه، سبزی‌ها و محصولات پروتئینی مفید باشد.

مه‌پاش در مغازه‌ها و فروشگاه‌ها، یک دستگاه ساده است که با فشاردادن یک دکمه، آب را به‌صورت مه خنک پخش می‌کند. با استفاده از این دستگاه، می‌توان به طور قابل‌توجهی حساسیت مشتریان در برابر گرما را کاهش داد تا آنها بتوانند مدت‌زمان بیشتری را در مغازه یا فروشگاه سپری کنند.
مه‌پاش‌ها می‌توانند به‌عنوان یک عامل تزیینی جذاب و جالب برای این مکان‌ها عمل کرده و با استفاده از نور و ذرات ریز آب، محیطی دل‌چسب و جذاب برای مشتریان و پرسنل ایجاد کنند. قیمت پکیج مه‌پاش فروشگاه در حدود 15 میلیون تومان است.

دستگاه مه پاش باغی
سیستم خنک کننده فضای باز

مزایای خرید سیستم خنک کننده فضای باز

استفاده از سیستم خنک کننده فضای باز در محیط‌هایی مانند رستوران‌ها، پارک‌ها و فضاهای این‌چنینی، مزایای زیادی دارد. این سیستم‌ها به طور مؤثری هوای محیط را خنک می‌کنند. این امر باعث ایجاد یک محیط راحت برای مردم در روزهای گرم تابستان می‌شود.
استفاده از مه‌پاش‌ها و سیستم‌های خنک کننده مانند آنها باعث کاهش دما در محیط می‌شود که می‌تواند برای افرادی که در فضای باز فعالیت دارند، بسیار مفید باشد و از بروز حالت‌های ناخوشایند مانند گرمازایی جلوگیری کند.
همچنین خرید سیستم‌ خنک‌ کننده فضای باز نه‌تنها به‌عنوان یک وسیله برای کاهش دما استفاده می‌شود، بلکه می‌تواند یک وسیله برای ایجاد زیبایی نیز در فضاهای باز مورداستفاده قرار بگیرند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های مندرج در سایت تماس بگیرید.

 

 

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *