تهران، شادآباد

سبد خرید

علوفه خردکن همدان[خرید بدون واسطه]

نسرین نیک نژاد
2023-12-27
23:30
No Responses
علوفه خردکن همدان

صنعت دامداری در استان همدان یکی از حوزه‌های اقتصادی حیاتی است که نقش بسزایی در توسعه اقتصادی و اشتغال‌زایی منطقه ایفا می‌کند. رونق این صنعت در همدان به دلیل عواملی از جمله شرایط آب‌وهوایی بسیار بالاست. در واقع، همدان به دلیل داشتن شرایط آب‌وهوایی متنوع از جمله مناطق گرم و خشک تا سرد و معتدل، برای پرورش انواع دام‌های گوشتی و شیری بسیار مناسب است. در این مطلب قصد داریم تا به فروش علوفه خردکن همدان بپردازیم. دستگاهی که باعث رونق دوچندان دامداری در این استان شده است.

اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد علوفه خردکن هستید، توصیه ما به شما این است که به ویدئوی زیر توجه کنید.

انواع علوفه خردکن در همدان

بی شک بهترین دستگاه‌های علف خردکن بر اساس معیارهایی مانند طول عمر بالا، کارایی، مصرف کم برق، قیمت مناسب و خدمات پس از فروش طبقه‌بندی می‌شوند. در ادامه به 3 عدد از بهترین دستگاه‌های علوفه خردکن در همدان که از تولیدات مجموعه پارس صنعت است می‌پردازیم:

1. علوفه خردکن دهانه 50 plus (چندکاره)

از مشخصات علوفه خردکن هیدروپونیک 50 پلاس داشتن دوچرخ است. محافظ موتور و رنگ کوره‌ای بدنه و منظم کات کردن علوفه از مشخصات خاص این دستگاه است. همچنین می‌توانید با تهیه توری‌های برای خردکردن علوفه‌های خشک هم استفاده کنید البته با مقدار کمتر. این دستگاه قادر به آسیاب‌کردن غلات هم دارد.

2. علوفه خردکن دهانه 60 پلاس

علوفه خردکن 60 پلاس دارای 12 تیغه و قدرت موتور آن برابر با 3 یا 3/5 اسب بخار است. از علوفه خردکن معمولی برای خردکردن انواع کاه، کلش، علوفه خشک، علوفه تر، یونجه، شاخه‌های نخل، سیب‌زمینی، چغندر، کاهو، کلم و پوست میوه استفاده می‌کنند.

3. علوفه خردکن دهانه 70 پلاس

دستگاه علوفه خردکن 70 پلاس قادر به خردکردن 2 تن علوفه در ساعت است. از آنجایی‌که این مدل از وزن بالایی برخوردار است، دارای 4 چرخ است. رنگ بدنه آن کوره‌ای و دارای محافظ دینام است. علوفه خردکن 70 پلاس دارای 14 تیغه و قدرت موتور آن برابر با 5 یا 5/5 اسب بخار است و قادر به خردکردن علوفه خشک و همچنین آسیاب‌کردن غلاتی مانند گندم و جو است.

علوفه خردکن دهانه 60 پلاس

کاربرد دستگاه علوفه خردکن

دستگاه علوفه خردکن همدان علاوه بر علف به نام‌های یونجه خردکن همدان و یا خردکن شاحه و برگ همدان نیز مصطلح است. در ادامه به کاربردهای دیگر این دستگاه می‌پردازیم.

علوفه هیدروپونیککاه و کلشخردکن یونجهچغندر خردکن
خردکن سیب زمینیخردکن نان خشکخردکن کلم و کلم بروکلیخردکن کاهو
خردکن سالاد صنعتیخردکن برگ تنباکوخردکن زغال (آسیاب زغال)خردکن شاخ و برگ
آسیاب گندمآسیاب جوآسیاب ذرتآسیاب پوست گردو
آسیاب دانه های روغنیخردکن بادمجانخردکن پوست بادام زمینیدستگاه پرس خردکن
خردکن علوفه ترخردکن علوفه خشکخردکن شاخ و برگ خرماآسیاب گندم
آسیاب خرماخردکن نینی کوبخردکن کلم

فروش علوفه کوب همدان

پارس صنعت، یکی از مراکز بزرگ فروش تجهیزات گلخانه‌ای و کشاورزی است که ۱۲ مدل علوفه خوردکن را به دامداران عزیز عرضه می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد علف خوردکن برقی همدان،کافی است با یک کلیک بر روی کلمه «علوفه خردکن» از انواع این ماشین کشاورزی، مشخصات و قیمت آن را ببینید.

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
نسرین نیک نژاد
2023-12-27
23:30
No Responses

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *