تهران، شادآباد

سبد خرید

علوفه خردکن رشت[خرید بدون واسطه]

نسرین نیک نژاد
2024-01-10
21:36
No Responses
علوفه خردکن رشت

علوفه خردکن رشت به توسعه دامداری به‌عنوان قطب اقتصادی و اجتماعی کمک زیادی می‌کند. باتوجه‌به شرایط مناسب اقلیمی و محیط‌زیست متنوع این منطقه، ابزارهای نوین دامپروری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. این استان با دارابودن اراضی حاصلخیز، بارندگی مناسب، و تنوع اکوسیستم‌های مرتعی، زمینه را برای کشت نباتات علوفه‌ای و استفاده از دام فراهم کرده است. در ادامه به انواع علوفه خردکن در رشت که ساخت شرکت پارس صنعت است می‌پردازیم.

معرفی انواع علوفه خردکن در رشت

مجموعه پارس صنعت یکی از بزرگ‌ترین مراکز تولید انواع علوفه خردکن در رشت است. بی‌اغراق اگر بخواهیم مهم‌ترین مزیت علوفه خردکن‌های پارس صنعت را عنوان کنیم، سبکی دستگاه و حمل‌ونقل آسان آن است. از مزایای خرید علوفه خردکن رشت می‌توان دارابودن شکل استاندارد، کاهش لرزش و فروش بدون واسطه اشاره کرد.

علوفه خردکن‌های پارس صنعت به 3 دسته علوفه خردکن ساده، دو کاره و هیدروپونیک تقسیم می‌شوند که دارای موتورهای تک‌فاز، 3 فاز، بنزینی و اتصالات پشت تراکتوری هستند. تمامی علوفه خردکن‌ها در 4 سایز 50 معمولی، 50 پلاس، 60 پلاس و 70 پلاس تقسیم می‌شوند.

شما می‌توانید با کلیک بر روی هر یک از انواع علوفه خردکن‌های ذیل از ویژگی‌ها و آخرین قیمت آنها مطلع شوید.

علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 50 plus [چندکاره]علوفه خرد کن هیدروپونیک دهانه 50 [دو کاره]
علوفه خردکن دهانه50 کاه،کلش،یونجه،شاخ و برگعلوفه خرد کن هیدروپونیک دهانه 50[به همراه آسیاب]
علوفه خردکن چند کاره دهانه 50 Plus [به همراه آسیاب]علوفه خردکن دهانه 50 پلاس
علوفه خردکن همه کاره دهانه 60 پلاسعلوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 60 plus
علوفه خردکن دهانه 60 پلاسعلوفه خردکن همه کاره دهانه 70 پلاس
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 70 Plusعلوفه خردکن دهانه 70 پلاس

طرز کار علوفه خردکن 

علوفه خردکن (fodder cutter) دستگاهی است که مواد خوراکی مختلف مانند علف، گیاهان، خوراک دانه‌ای و سایر مواد غذایی برای دام را خرد و آسیاب می‌کند. این ماشین با استفاده از تیغه‌های خردکن و آسیاب، مواد غذایی برای تعلیف دام را به قطعات کوچک‌تر تبدیل می‌کنند تا این حیوانات بتوانند به‌راحتی آنها را مصرف کنند.
علوفه خردکن به دام‌ها تغذیه مناسب و تنوع غذایی می‌دهد و از جمله عواملی است که به رشد و توسعه سالم دام‌ها کمک می‌کند. امروزه در شهر رشت، استفاده از علوفه خردکن به‌منظور تأمین نیازهای تغذیه‌ای دام‌ها و بهبود عملکرد آنها بسیار رایج است.

علوفه خردکن دهانه 60 پلاس ​
علوفه خردکن دهانه 60 پلاس

انواع علف خوردکن بدون برق

قطعاً بهترین علوفه خردکن‌ بر اساس معیارهایی مانند طول عمر بالا، کارایی، مصرف کم برق، قیمت مناسب با حذف واسطه‌ها و خدمات پس از فروش طبقه‌بندی می‌شود. در ادامه به دو مدل از بهترین دستگاه‌های علف خردکن پارس صنعت می‌پردازیم.

1. علوفه خردکن پشت تراکتوری

علوفه خردکن تراکتوری با کمک یک گاردان به دستگاه تراکتور وصل می‌شود. علت نام‌گذاری این وسیله به علف خردکن پشت تراکتوری به دلیل متصل‌شدن آن به تراکتور است.

2. علوفه خردکن بنزینی

علف خردکن بنزینی به‌راحتی می‌تواند در مناطقی که با نوسان برق مواجه هستند، کار کند. این دستگاه با بنزین کار می‌کند.علوفه خردکن دهانه 60 پلاس

قیمت علوفه خردکن رشت

امروزه علوفه خردکن‌ها از ماشین‌آلات ضروری برای دامدارانی است که نیاز به خردکردن خوراک دام مانند یونجه و یا سایر غلات را دارند. این دستگاه‌ها در انواع و اندازه‌های مختلفی طراحی شده‌اند و انتخاب مناسب به عوامل مختلفی مانند اندازه دامداری، حجم محصول و نحوه نگهداری‌شان بستگی دارد.

جهت اطلاع از قیمت انواع علوفه خردکن رشت یا علوفه کوب رشت با کارشناسان ما در پارس صنعت تماس بگیرید. لازم به ذکر است علف خورد کن به جز علف خورد کن برقی رشت به عنوان یونجه خردکن رشت و یا خرد کن شاخه و برگ رشت استفاده می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید بدون واسطه  12 مدل از علوفه خردکن‌های پارس صنعت، می‌توانید بر روی کلمه «خرید علوفه خردکن» کلیک کنید.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *