تهران، شادآباد

سبد خرید

علوفه خردکن گیلان +گارانتی پس از فروش

نسرین نیک نژاد
2024-01-09
15:07
No Responses
علوفه خردکن گیلان

در سراسر دنیا صنعت دامپروری به دلیل کاهش فشار بر بخش کشاورزی و با تولید مواد پروتئینی حیوانی اهمیت زیادی دارد. در گیلان نیز به دلیل شرایط اقلیمی، ظرفیت ایجاد و تأسیس دامداری بسیار زیاد بوده و این صنعت با ایجاد ارزش‌افزوده، نقش مهمی در اقتصاد این استان ایفا می‌کند. در این مقاله پارس صنعت قصد داریم تا به بررسی «علوفه خردکن گیلان» بپردازیم؛ دستگاهی معجزه‌گر در صنعت دامداری نوین.

در ویدئوی زیر می‌توانید به عملکرد یکی از دستگاه‌های مجموعه پارس صنعت برای ساقه‌های تر و خشک توجه کنید.

وضعیت دامداری گیلان

دامداران گیلانی به دلیل اراضی حاصلخیز، بارندگی بالا، و تنوع اکوسیستم‌های مرتعی، امکان کشت نباتات علوفه‌ای و تلفیق زراعت با دامداری را در این استان دارند. عمده‌ترین محصولات دامی گیلان شامل شیر، گوشت مرغ، ماهی، خاویار، عسل و پیله ابریشم می‌شود.

گوسفندداری نیز به‌خصوص در نواحی کوهستانی تالش از اهمیت بسزایی برخوردار است. در حوزه دامداری، ۲۵ درصد فعالیت به‌صورت صنعتی انجام می‌شود و بخش قابل‌توجهی همچنان به‌صورت سنتی انجام می‌پذیرد. با فرایند صنعتی‌شدن دامداری گیلان می‌توان منتظر بهبود کیفیت و کمیت تولیدات شیر و سایر محصولات دامی بود و همچنین توسعه اقتصادی و اجتماعی را مشاهده کرد.

علوفه خردکن (fodder cutter) چیست؟

علوفه خردکن (fodder cutter) دستگاهی است که مواد خوراکی مختلف مانند علف، گیاهان، خوراک دانه‌ای و سایر مواد غذایی برای دام را خرد و آسیاب می‌کند. این ماشین با استفاده از تیغه‌های خردکن و آسیاب، مواد غذایی برای تعلیف دام را به قطعات کوچک‌تر تبدیل می‌کنند تا این حیوانات بتوانند به‌راحتی آنها را مصرف کنند.

علوفه خردکن به دام‌ها تغذیه مناسب و تنوع غذایی می‌دهد و از جمله عواملی است که به رشد و توسعه سالم دام‌ها کمک می‌کند.

علوفه خردکن دهانه 60 پلاس
علوفه خردکن دهانه 60 پلاس

انواع علوفه خردکن در گیلان

مجموعه پارس صنعت یکی از بزرگترین مراکز فروش تجهیزات کشاورزی و دامداری است که 3 نوع علوفه خرد کن را در اختیار دامداران قرار می‌دهد. علوفه خردکن‌های پارس صنعت به 3 دسته زیر طبقه‌بندی می‌شوند که هرکدام کارایی خاص خودش را دارد.

1. علوفه خردکن ساده

این علوفه خرد کن ساده‌ترین نوع خردکن علوفه است که تنها برای کات کردن علف‌های مورد نیاز دام به کار برده می‌شود.

2. علوفه خردکن همه‌کاره

علوفه خردکن همه کاره قابلیت خردکردن علوفه های خشک و همچنین آسیاب کردن بذور مختلف را دارد.

3. علوفه خرد کن هیدروپونیک

این علوفه خرد کن کات کردن علوفه های تر هیدروپونیکی است بدون اینکه آب بی‌اندازد یا به دلیل بافت بهم تنیده کیک علوفه بین تیغه‌ها گیر کند و له شود با توجه به این معایب درطراحی این علوفه خرد کن سعی بر این شده که این مشکلات برطرف شود.

در ادامه  12 مدل از علوفه خردکن‌های پارس صنعت را مشاهده می‌کنید که هرکدام مشخصات خاصی دارند و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک، می‌توانید بر روی کلمه «خرید علوفه خردکن» کلیک کنید.

علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 50 plus [چندکاره]علوفه خرد کن هیدروپونیک دهانه 50 [دو کاره]
علوفه خردکن دهانه50 کاه،کلش،یونجه،شاخ و برگعلوفه خرد کن چند کاره دهانه 50[به همراه آسیاب]
علوفه خردکن چند کاره دهانه 50 Plus [به همراه آسیاب]علوفه خردکن دهانه 50 پلاس
علوفه خردکن همه کاره دهانه 60 پلاسعلوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 60 plus
علوفه خردکن دهانه 60 پلاسعلوفه خردکن همه کاره دهانه 70 پلاس
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 70 Plusعلوفه خردکن دهانه 70 پلاس

 

علوفه خردکن دهانه 60 پلاس پارس صنعت
علوفه خردکن دهانه 60 پلاس پارس صنعت

مزیت علوفه خردکن برقی در گیلان

استفاده از دستگاه علوفه خردکن برقی در گیلان مزایای زیادی دارد.به طورمثال، با خرد کردن علوفه به قطعات کوچکتر، قابلیت هضم و جذب علوفه توسط دام‌ها افزایش می‌یابد. طول کوتاه‌تر علوفه باعث افزایش سطح تماس آن با آنزیم‌ها و باکتری‌های موجود در دستگاه گوارش دام می‌شود که موجب هضم و جذب بهتر آن می‌شود.

همچنین با استفاده از علوفه خردکن گیلان می‌توان علوفه را به صورت یکنواخت و همگن خرد کرده و به دام‌ها ارائه داد. این ویژگی باعث می‌شود دام‌ها نسبت به انتخاب و مصرف علوفه ترجیحی نداشته باشند و تمامی عناصر تغذیه‌ای مورد نیاز را دریافت کنند.

خرید علوفه خرد کن در گیلان

تمامی دستگاه‌های علوفه خردکن پارس صنعت تا 6 ماه شامل گارانتی می‌شود و خدمات پس از فروش آنها از زمان خرید دستگاه علوفه خرد کن تا 36 ماه بعد از آن است. همچنین این دستگاه به نام های علوفه خردکن گیلان، علوفه کوب گیلان، علف خورد کن گیلان، علف خورد کن برقی گیلان، یونجه خردکن گیلان و خرد کن شاخه و برگ گیلان مصطلح است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره مندرج در سایت تماس بگیرید.

 

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
نسرین نیک نژاد
2024-01-09
15:07
No Responses

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *