تهران، شادآباد

سبد خرید

علوفه خرد کن یزد+گارانتی پس از فروش

نسرین نیک نژاد
2023-12-29
23:42
No Responses
فروش علوفه خردکن در یزد

عمده پرورش دام در دامداری استان یزد، شامل پرورش دام‌های گوسفند، بز، گاو، گوساله، شتر، اسب است. این تنوع دام گواه اهمیت دامداری در اقتصاد و زندگی مردم این استان است. همچنین، در سال‌های اخیر توسعه واحدهای صنعتی پرورش گاوشیری نیز در استان موردتوجه قرار گرفته است. به‌طوری‌که تولید شیر در سال گذشته معادل 282 هزار تن اعلام شده است.

بااین‌وجود، مسائلی مانند نبود انبارهای استاندارد، مشکلات در تأمین نهاده‌ها به‌عنوان چالش‌های مهم در مسیر توسعه صنعت دامداری استان مطرح شده‌اند. در این مقاله پارس صنعت قصد داریم تا به معرفی دستگاه علوفه خردکن یزد بپردازیم تا دامداران عزیز این استان بتوانند به‌راحتی خوراک دام خود را آماده سازند.

علوفه خردکن چیست؟

علوفه خردکن (fodder cutter) یک ابزار کشاورزی است که برای خردکردن و آسیاب کردن خوراک دام استفاده می‌شود. این دستگاه قابلیت بهبود هضم، طعم و خواص خوراک دام را داراست. به طور کلی، علوفه خردکن برای پردازش علوفه‌هایی که اندازه بزرگی دارند و دام نمی‌تواند آنها را به راحتی هضم کند، استفاده می‌شود.

اندازه مناسب برای خردکنی علوفه برای تعلیف گاو بین 3 تا 7 سانتیمتر و برای تعلیف بز و گوسفند بین 3 تا 5 سانتیمتر است. این رنج اندازه به دلیل این است که بسیاری از علوفه‌های خشک یا تازه قابلیت هضم مناسبی ندارند و خردکن به آنها کمک می‌کند تا بهتر هضم شوند.

علوفه خردکن دهانه 70 پلاس

انواع علوفه خردکن  در یزد

مجموعه پارس صنعت یکی از بزرگترین مراکز فروش تجهیزات کشاورزی و دامداری است که 3 نوع علوفه خرد کن را در اختیار دامداران قرار می‌دهد. علوفه خردکن‌های پارس صنعت به 3 دسته زیر طبقه‌بندی می‌شوند که هرکدام کارایی خاص خودش را دارد.

1. علوفه خردکن ساده

این علوفه خرد کن ساده‌ترین نوع خردکن علوفه است که تنها برای کات کردن علف‌های مورد نیاز دام به کار برده می‌شود.

2. علوفه خردکن همه‌کاره

علوفه خردکن همه کاره قابلیت خردکردن علوفه های خشک و همچنین آسیاب کردن بذور مختلف را دارد.

3. علوفه خرد کن هیدروپونیک

این علوفه خرد کن کات کردن علوفه های تر هیدروپونیکی است بدون اینکه اب بی اندازد یا به دلیل بافت بهم تنیده کیک علوفه بین تیغه ها گیر کند وله شود با توجه به این معایب درطراحی این علوفه خرد کن سعی بر این شده که این مشکلات برطرف شود.

در ادامه  12 مدل از علوفه خردکن‌های پارس صنعت را مشاهده می‌کنید که هرکدام مشخصات خاصی دارد و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک، می‌توانید بر روی کلمه «علوفه خردکن» کلیک کنید.

 

علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 50 plus [چندکاره]
علوفه خرد کن هیدروپونیک دهانه 50 [دو کاره]
علوفه خردکن دهانه50 کاه،کلش،یونجه،شاخ و برگ
علوفه خرد کن چند کاره دهانه 50[به همراه آسیاب]
علوفه خردکن چند کاره دهانه 50 Plus [به همراه آسیاب]
علوفه خردکن دهانه 50 پلاس
علوفه خردکن همه کاره دهانه 60 پلاس
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 60 plus
علوفه خردکن دهانه 60 پلاس
علوفه خردکن همه کاره دهانه 70 پلاس
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 70 Plus
علوفه خردکن دهانه 70 پلاس

ظرفیت علوفه خردکن‌ها به توری که در کف آنها نصب می‌شود بستگی دارد؛ زیرا هر چه توری‌ها بزرگ‌تر باشند سرعت خردکردن علوفه نیز افزایش می‌یابد.

به‌طورکلی ظرفیت علوفه خردکن‌ها به‌صورت زیر است:

• ظرفیت علوفه خردکن 50 معادل 1 تن در ساعت
• ظرفیت علوفه خردکن 60 معادل 1/5 تن در ساعت
• ظرفیت علوفه خردکن 70 معادل 2 تن در ساعت

خرید علوفه خرد کن در یزد

تمامی دستگاه‌های علوفه خردکن پارس صنعت تا 6 ماه شامل گارانتی می‌شود و خدمات پس از فروش آنها از زمان خرید دستگاه علوفه خرد کن تا 36 ماه بعد از آن است. همچنین این دستگاه به نام های علوفه خردکن یزد، علوفه کوب یزد، علف خورد کن یزد، علف خورد کن برقی یزد، یونجه خردکن یزد و خرد کن شاخه و برگ یزد مصطلح است.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *