تهران، شادآباد

سبد خرید

خرید انواع علوفه خردکن نوشهر[خرید از تولید کننده]

نسرین نیک نژاد
2023-12-31
14:57
No Responses
علوفه خوردکن نوشهر

در این مقاله پارس صنعت قصد داریم تا به بررسی علوفه خردکن نوشهر بپردازیم. زیرا ازآنجایی‌که دامداری در نوشهر به‌عنوان یکی از مشاغل پررونق است که علاوه بر تأمین نیازهای اساسی انسان‌ها در زمینه منابع پروتئینی از راهکارهای مؤثر در کاهش وابستگی به درآمد نفتی در کشور نیز است؛ بنابراین باید توجه ویژه‌ای به آن شود.

دامداری در این نوشهر اصولاً به روش سنتی انجام می‌شود، اما حضور دامداری‌های صنعتی نیز در سال‌های اخیر به‌سرعت فراگیر شده است. مردم این منطقه در زمینه پرورش دام سبک بیشتر از گوسفند بومی و بز بومی و در زمینه دام سنگین از گاو بومی، گاو هلشتاین و گاو سمینتال استفاده می‌کنند.

همچنین، پرورش گوسفند افشار، بز سانن و پرواربندی گوساله نیز در این شهرستان به صورت محدود انجام می‌شود و عملکرد مطلوبی دارد. این دام‌ها با اقلیم نوشهر سازگاری زیادی دارند و مزیت‌های خوبی برای سرمایه‌گذاری و سوددهی دارند.

قبل از شروع این مطلب، توصیه می‌کنیم به ویدئوی زیر که در مورد دستگاه آسیاب گندم و جو پارس صنعت است، توجه نمایید.

وضعیت دامداری در نوشهر

باتوجه‌به رشد جمعیت کشور و نیاز افزایشی به گوشت و محصولات گوشتی، پرورش دام‌های پر بازده باهدف افزایش تولید و خودکفایی غذایی بسیار موردتوجه قرار گرفته است. پرورش گاوهای بومی در نوشهر با تنوع ژنتیکی، ویژگی‌های نژادی و مقاومت طبیعی‌شان، به‌عنوان منبع مهمی در تولید شیر و گوشت مطرح هستند و نقش مؤثری در تأمین پروتئین حیوانی و تحول اقتصاد جامعه ایفا می‌کنند. پوست گاوها نیز در صنعت چرم‌سازی کاربرد دارد و حتی شاخ، سم، و فضولات حیوانات نیز اقتصادی قابل‌توجه دارند.

گاو سمینتال نیز به‌عنوان یکی از بهترین گاوهای شیری و گوشتی جهان شناخته می‌شود، با ویژگی‌هایی همچون افزایش وزن روزانه، بازدهی بالا در تولید شیر و گوشت، مقاومت به بیماری‌ها و سازگاری با محیط پرورش. پرورش این گاوها در نوشهر در شرایط اقتصادی فعلی به دلیل بهره‌وری بالا و هزینه کمتر علوفه و غذا، به‌عنوان یک گزینه به‌صرفه موردتوجه قرار گرفته است.

پرورش گوسفند نیز در این شهرستان به‌صورت گسترده انجام می‌شود و گوسفندان افشار به دلیل توانایی در تحمل اقلیم‌های مختلف، هزینه کمتر در جیره غذایی و تنوع فرآورده‌های دامی، از مزیت‌های این منطقه هستند. پرورش بزهای سانن نیز باتوجه‌به تولید بالای شیر و نسبت تبدیل خوراک به شیر، جذابیت‌های خاصی دارد و می‌تواند به اشتغال‌زایی و تأمین نیازهای شیر جامعه کمک کند.

در آخر، فعالیت در حوزه دامداری در شهرستان نوشهر باتوجه‌به نیازهای روزافزون جامعه به محصولات دامی، مزیت‌های بالقوه برای سرمایه‌گذاری و توسعه دارد.

آشنایی با علوفه خردکن در نوشهر

علوفه خردکن یک نوع ماشین کشاورزی است که برای خردکردن و آسیاب‌کردن خوراک دام استفاده می‌شود. مصرف علوفه خردکن در دامداری‌ها می‌تواند تأثیر مهمی در بهبود عملکرد دام‌ها و سوددهی دامداران داشته باشد.

مشخصات یک علوفه خردکن مناسب شامل توانایی خردکردن انواع خوراک دام مانند کاه، برگ درختان و میوه‌ها، و همچنین آسیاب‌کردن غلاتی مانند گندم و جو است. استفاده از عوامل مهمی مانند مصرف کم‌انرژی و اندازه مناسب نیز در انتخاب علوفه خردکن مناسب تأثیرگذار است. برای خرید علوفه خردکن‌های باکیفیت، می‌توانید به مجموعه پارس صنعت مراجعه کنید.

علوفه خردکن دهانه 60 پلاس ​
علوفه خردکن دهانه 60 پلاس

انواع علوفه خوردکن در نوشهر

علوفه خردکن‌های پارس صنعت به 3 دسته علوفه خردکن، دو کاره و هیدروپونیک تقسیم می‌شوند که دارای موتورهای تک‌فاز، 3 فاز، بنزینی و اتصالات پشت تراکتوری هستند. علوفه خردکن‌ها در 3 سایز دهانه 50، 60 و 70 سانتی‌متر تقسیم می‌شوند.

در ادامه  12 مدل از علوفه خردکن‌های پارس صنعت را مشاهده می‌کنید که هرکدام مشخصات خاصی دارد و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک، می‌توانید بر روی کلمه «علوفه خردکن» کلیک کنید.

علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 50 plus [چندکاره]
علوفه خرد کن هیدروپونیک دهانه 50 [دو کاره]
علوفه خردکن دهانه50 کاه،کلش،یونجه،شاخ و برگ
علوفه خرد کن چند کاره دهانه 50[به همراه آسیاب]
علوفه خردکن چند کاره دهانه 50 Plus [به همراه آسیاب]
علوفه خردکن دهانه 50 پلاس
علوفه خردکن همه کاره دهانه 60 پلاس
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 60 plus
علوفه خردکن دهانه 60 پلاس
علوفه خردکن همه کاره دهانه 70 پلاس
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 70 Plus
علوفه خردکن دهانه 70 پلاس

فروش علوفه خردکن در نوشهر

استفاده از علوفه کوب در نوشهر می‌تواند باعث رشد بهتر و سریع‌تر دام‌ها، افزایش تولید شیر و گوشت و در نتیجه افزایش سودآوری برای دامداران شود. شما با استفاده از  علف خورد کن برقی  نوشهر می‌توانید خوراک‌های متنوعی را به شکل مناسب و بهینه به دام‌ها ارائه دهید، که این امر به سلامت بیشتر و  دام‌ها کمک می‌کند.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *