تهران، شادآباد

سبد خرید

مه پاش خانگی شیراز[بررسی و معرفی محصول]

نسرین نیک نژاد
2024-02-14
13:16
No Responses
مه پاش خانگی شیراز

مه ‌پاش‌ خانگی شیراز، دستگاهی عالی برای خنک‌کردن و افزایش رطوبت در فضای باز است. این دستگاه‌ها از نازل‌های مه‌پاش با اندازه‌های مختلف استفاده می‌کنند و حدود 4 لیتر آب در هر نازل برای یک ساعت مه‌پاشی مؤثر کافی است.

خرید مه ‌پاش خانگی شیراز می‌تواند باعث شود که هوای گرم به هوایی خنک و دلچسب تبدیل شود و در محیط‌های مختلفی از جمله حیاط، پاسیو، محوطه استخر و حیاط خانه‌ها مفید باشد. این دستگاه‌ها از روش تبخیر برای خنک‌سازی هوا استفاده می‌کنند و با ایجاد غبار ریز، محیط را از تنش‌های گرمایی آزاد می‌کنند. با تبخیر قطرات آب در هوای گرم، گرما جذب شده و به شکل بخار آزاد می‌شود که باعث کاهش دما می‌شود.

انواع مه پاش خانگی در شیراز

مه‌پاش‌ خانگی در شیراز به دودسته تقسیم می‌شوند: «مه‌ پاش خانگی بدون پمپ» و «مه ‌پاش‌ خانگی با پمپ».
به‌طورکلی، با استفاده از سیستم مه‌پاش، می‌توان دمای محیط را کاهش داد و محیطی خنک‌تر ایجاد کرد. مه‌پاش خانگی نیازمند فشار حداقل 70 بار برای ایجاد قطرات آب با اندازه 3-5 میکرون هستند و علاوه بر خنکی برای افزایش رطوبت، کاهش گردوغبار و بو، ایجاد جلوه‌های ویژه و دور کردن حشرات مفید هستند.

1. مه‌پاش خانگی بدون پمپ

هدف اصلی از کاربرد این نوع مه‌پاش‌، آبیاری گیاهان است. این «مه‌ پاش خانگی بدون پمپ» عمل می‌کند و آب را از آب شهری یا مخزن ذخیره‌سازی می‌گیرد و به‌صورت قطرات بزرگ‌تر بر روی گیاهان پخش می‌کنند.

معمولاً از مه پاش خانگی بدون پمپ، در بالکن‌ها، باغچه‌ها و حیاط‌ها استفاده می‌کنند. همچنین قیمت مناسب و نصب آسان این نوع مه‌پاش‌ها باعث فروش بیشتر آنها شده است.

2. مه‌پاش‌ خانگی با پمپ

«مه پاش خانگی با پمپ» دارای الکتروپمپ است و با فشار بالا، مه ریز را تولید می‌کند. هر چند که اسم این مه پاش خانگی است؛ اما این نوع مه‌پاش‌ها را می‌توان در مکان‌هایی مانند آبمیوه‌فروشی‌ها و رستوران‌ها استفاده کرد.

قطرات آب تولید شده توسط این مه‌پاش‌ها بسیار ریزتر از مه پاش خانگی بدون پمپ است و از چکه‌کردن بر روی سر مشتریان جلوگیری می‌کند.

پکیج مه پاش خانگی 10 متری (کم فشار)
پکیج مه پاش خانگی

لوازم جانبی مه‌ پاش خانگی

مه‌پاش خانگی از قطعات مختلفی تشکیل شده است که این لوازم در مجموع سیستم مه پاش خانگی شیراز را تشکیل می‌دهد.

1. نازل مه‌ پاش
این قطعه به تبدیل آب به مه و پخش آن در فضا کمک می‌کند. نازل‌ها اغلب از جنس استیل یا برنج ساخته می‌شوند.

2. پایه نازل
این پایه‌ها برای نصب نازل‌ها در دستگاه مه‌پاش استفاده می‌شوند و به‌عنوان اتصالات فیتینگی عمل می‌کنند. آنها برای اتصال به شیلنگ‌های تحت‌فشار استفاده می‌شوند.

3. سیستم فیلتراسیون
سیستم فیلتراسیون برای حفظ نازل‌ها از ذرات جامد و آلودگی‌ها استفاده می‌شود. استفاده از فیلترهای باکیفیت می‌تواند عمر دستگاه را افزایش دهد.

4. لوله‌ها و اتصالات
لوله‌ها و اتصالات آبرسانی از مخزن یا شیر آب به نازل‌ها را انجام می‌دهند. این لوله‌ها اغلب از مدل ماکارونی و با قطر 16 میلیمتر هستند.
این لوازم جانبی مه‌پاش خانگی را تشکیل می‌دهند و به کاربران امکان می‌دهند تا به‌راحتی از دستگاه خود استفاده کنند.

مزایای مه پاش خانگی شیراز

خرید مه‌ پاش خانگی شیراز دارای مزایای زیادی در فضای خانه‌هاست. در ادامه به برخی از این مزایا اشاره می‌کنیم:
• کاهش دما
• افزایش رطوبت
• دور نگه‌داشتن حشرات
• کاهش هزینه‌ها
• نصب آسان
• برطرف‌کردن بوهای نامطبوع
• مصرف کم‌انرژی

پکیج مه پاش ارزان بدون پمپ
پکیج مه پاش خانگی بدون پمپ

روش خرید مه پاش خانگی شیراز

امروزه به علت گرمایش زمین و وجود تابستان‌های گرم و خشک، بیشتر فضاهای باز در منازل به مه ‌پاش نیاز دارند. خرید دستگاه مه‌پاش خانگی می‌تواند در هزینه‌های آبیاری گیاهان و یا خنک سازی محیط‌های باز مانند حیاط، تراس، روف‌گاردن و غیره تأثیر به سزایی داشته باشد.

مجموعه پارس صنعت یکی از بزرگ‌ترین مراکز فروش انواع مه‌پاش خانگی در ایران و خاورمیانه است. در مجموعه ما با امکاناتی مانند طراحی، تأمین تجهیزات و نصب مه‌پاش یا به‌عبارت‌دیگر از صفر تا صد مشاوره تا پشتیبانی برای مشتریان شیرازی نیز انجام می‌شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا استعلام قیمت مه پاش خانگی شیراز با شماره مندرج در سایت تماس بگیرید.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

برچسب ها:

نسرین نیک نژاد
2024-02-14
13:16
No Responses

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *