تهران، شادآباد

سبد خرید

سینی نشاء برنج علی آباد کتول

نسرین نیک نژاد
2024-01-18
20:49
No Responses
سینی نشابرنج علی آباد کتول

علی‌آبادکتول، شهری در استان گلستان و مرکز شهرستان علی‌آباد است. در این نوشتار قصد داریم تا به بررسی و نحوه خرید سینی نشاء برنج علی آباد کتول بپردازیم.

نشاء برنج چیست؟

نشا برنج یک گیاه کوچک چند برگی است که از رشد بذر در محیط خزانه یا سینی نشا برنج به وجود می‌آید. این گیاه با استفاده از روش‌های نوین کشاورزی، مانند تولید نشا برنج در سینی، می‌تواند به تولید محصولات باکیفیت و با حجم بالاتر منجر شود. این روش‌ها به کاهش نیاز به آب در مراحل اولیه و کنترل بهتر شرایط رشد کمک می‌کنند.

سینی نشا برنج
سینی نشا برنج

کاربرد سینی نشاء برنج علی آباد کتول

کشت برنج با استفاده از روش نشا دو راه دارد: خزانه برنج و سینی نشا. در روش خزانه برنج، زمین خاصی به این منظور اختصاص می‌یابد و بذرهای جوانه‌زده در زمین کاشته می‌شوند. در روش سینی نشا برنج، بذرها در سینی قرار می‌گیرند و در طبقات مختلف توسط سیستم‌های کشت پرورش داده می‌شوند.
امروزه برای کشت برنج از روش نشا در سینی به‌جای کاشت مستقیم استفاده می‌کنند. در تهیه سینی نشا برنج باید دقت داشته باشید که سطح آن کاملاً صاف و عاری از شکستگی و ترک و باشد.

سینی نشاء برنج، سطحی مسطح با روزنه‌هایی در فواصل معین دارد که می‌توان از آن برای کاشت چند ردیف برنج استفاده کرد. سینی نشاء برنج می‌تواند فاصله بین بذرها را به حداقل برساند. این سینی معمولاً از جنس پلی‌پروپیلن یک ماده یکنواخت بدون پیچ‌وتاب ساخته می‌شود و مرکز ثقل پایینی دارد. به‌طوری‌که بذرهای برنج به‌صورت یکدست در این محصول رشد می‌کنند. سینی نشا نسبتاً مقاوم است و در صورت نگهداری درست می‌توان تا سال‌ها از آن استفاده کرد.

خرید سینی نشاء برنج در علی آباد کتول

اگر قصد خرید سینی نشاء برنج علی آباد کتول را دارید، می‌توانید با مجموعه پارس صنعت تماس بگیرید تا بدون واسطه و با سرعت بالا این محصول را دریافت کنید.
قیمت سینی نشاء برنج در علی آباد کتول که توسط پارس صنعت ساخته می‌شود با مزایای منحصربه‌فردی که دارد، بسیار مناسب است. این سینی‌ها به‌صورت کامل در داخل شرکت تولید و از جنس پلی‌پروپیلن دست اول ساخته می‌شوند.

در جدول زیر مشخصات سینی نشاء برنج علی آباد کتول  را برایتان درج کرده‌ایم.

رنگ سبد نشا برنجسبز و مشکی
جنسپلی پروپیلن PP
زمان ماندگاری۵ سال(در صورت استفاده ونگهداری صحیح ۵ سال)
ابعاد۶۰*۳۰عمق ۳ سانتی متر
تعداد حفره۱۱۲ عدد

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه سفارش و یا قیمت سینی نشاء برنج شفت با شماره‌های مندرج در سایت پارس صنعت تماس بگیرید.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
نسرین نیک نژاد
2024-01-18
20:49
No Responses

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *