تهران، شادآباد

سبد خرید

فروش مه پاش در شیراز +قیمت مه پاش در شیراز⚡

نسرین نیک نژاد
2022-05-30
22:00
No Responses
فروش مه پاش در شیراز

در این مطلب قصد داریم تا به جزئیات و اطلاعات در مورد خرید مه پاش شیراز برای مشتریان پارس صنعت در این شهر بپردازیم. دستگاهی برای خنک کردن و مرطوب سازی محیط. از آنجایی‌که رطوبت یکی از مهم‌ترین عوامل در ایجاد یک میکرو اقلیم گلخانه‌ای است و مستقیماً بر سلامت محصول تأثیر می‌گذارد؛ بنابراین مه‌پاش‌های گلخانه‌ای باعث می‌شوند که سطح رطوبت برای فتوسنتز در سطح بهینه باقی بماند. این سطح رطوبت بخشی ضروری از روند رشد و نمو گیاهان هستند.

سیستم‌های مه پاش سطوح رطوبت ثابتی را در گلخانه‌های معمولی و هیدروپونیک فراهم می‌کنند که از مشکلات مربوط به نوسانات دما، مانند خرابی گیاه جلوگیری می‌کند.
اگر شما هم علاقه مند به اطلاعاتی در مورد مه پاش هستید به خواندن این مطالب ادامه دهید تا در مورد نحوه استفاده از مه پاش‌های گلخانه‌ای برای رطوبت سازی و فروش مه پاش در شیراز بیشتر بدانید.

مه پاش چیست؟

مه‌پاش گلخانه دستگاهی است که برای رطوبت رسانی در گلخانه‌های معمولی و همچنین هیدروپونیک به کار برده می‌شود. مه‌‌پاش‌ها آب را به صورت پودری مانند اسپری می‌کنند. معمولا مه‌پاش‌ از جنس‌های مختلفی مانند پلی‌اتیلن یا فلزاتی مانند استیل ساخته می‌شوند که برای مرطوب نگه‌داشتن فضای گلخانه و آبیاری مناسب باشند.

مزایای مه پاش 

دستگاه مه پاش برای حفظ رطوبت هوا و آبیاری گیاهان در گلخانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. علاوه بر این، دستگاه مهپاش برای خنک کردن محیط نیز استفاده می‌شود. از آنجای‌که دمای هوا و دمای برگ برای رشد سالم گیاهان مهم هستند و تهویه گلخانه بدون کاهش دمای گیاهان و برگ‌ها کافی نیست؛به همین دلیل می‌توان دمای محیط  با سیستم مه پاش را 8 یا 12 درجه کاهش داد.

به علت بارش کم برف و باران، ایجاد رطوبت گلخانه‌ای با استفاده از سیستم مه پاش برای کشت گلخانه‌ای بسیار استفاده می شود. رطوبت مورد نیاز گیاه با استفاده از مه پاش افزایش می‌یابد.
با سیستم مه پاش می‌توان تا 90 درصد رطوبت را به محیط رساند. تولید قارچ از جمله گیاهانی است که به رطوبت بیشتری نیاز دارد. همچنین، سیستم مه پاش را می‌توان برای پرورش دام‌هایی مانند مرغ، کافی شاپ‌ها، رستوران‌ها و گاوداری‌ها استفاده کرد.

یکی از شهرهای بزرگ کشور که آب و هوایی تقریباً خشک دارد و نیاز به رطوبت رسانی در مکان‌های خاصی دارد، شهر شیراز است. از سیستم مه پاش می‌توان در جاهای مختلفی مانند رستوران‌ها، کافی شاپ‌ها، سالن‌های پرورش قارچ، زعفران، مرغداری‌ها، گاوداری و گلخانه‌ها استفاده کرد.

مهپاش باغی
مه پاش فضای باز

کاربردهای مختلف مه پاش

استفاده از مه پاش فقط منوط به رطوبت رسانی و آبیاری نیست، از این وسیله برای خنک سازی و کاستن گرد و غبار و همچنین دور کردن حشرات موذی از این فضاها استفاده کرد.
از مه پاش به منظور پیشگیری از بخارات گازهای خطر آفرین که قابل اشتعال هستند نیز جلوگیری می‌کنند.

انواع پرکاربرد مه پاش‌

معرفی 4 مدل از پرفروش‌ترین مه پاش‌های گلخانه ای که جزء مه پاش‌های اقتصادی و با قیمت ارزان به حساب می‌آیند که شامل:

  1. مه‌پاش تک نازله
  2. مه‌پاش ۴ طرفه
  3. مه‌پاش شش جهته
  4. مه‌پاش کم فشار فیتکو

لوازم جانبی مه پاش

همه مه پاش‌ها برای عملکردشان نیازمند تجهیزاتی هستند که با آنها به صورت مکمل همراه است، در ادامه به برخی ازاین لوازم می‌پردازیم.

پایه 6 جهته نازل مه پاش

پایه نازل 6 جهته مه پاش برای آبیاری مساحت بیشتر مورد استفاده قرارمی‌گیرد. در پایه نازل 6 جهته مه پاش به هر یک از خروجی‌ها یک مه پاش جداگانه نصب می‌شود و تمام زوایای محیط را به صورت 360 درجه مورد آبیاری قرار می‌دهد.

وزنه مه پاش

از وزنه مه پاش برای ثابت نگه داشتن مه پاش صورت عمودی استفاده می‌کنند تا روزنه‌های آبپاشی مه پاش به صورت منظم به محصولات پاشیده شود.

چکه گیر مه پاش

معمولاً پس از قطع آب، مقداری آب داخل لوله‌ها می‌ماند که معمولاً کم‌فشار است. چکه گیر از ورود آب پشت مه پاش ها به درون سینی جلوگیری می‌کنند. چکه گیر قبل از مه پاش و بعد از لوله نصب می‌شود. نصب چکه گیر جزء الزامات نمی‌باشد اما استفاده از به حفظ بیشتر نظافت در بستر کشت کمک می‌کند.

فروش مه پاش در شیراز

شرکت پارس صنعت یکی از بزرگترین فروشگاه‌های اینترنتی در زمینه تولید و فروش ادوات و تجهیزات مورد نیاز برای  راه‌اندازی گلخانه برای کشت علوفه هیدروپونیک در ایران می‌باشد.

اگر قصد خرید مه پاش شیراز و یا لوازم و تجهیزات گلخانه‌ای را دارید می‌توانید همه روزه با  کارشناسان ما در شرکت پارس صنعت با شماره ۰۹۹۳۵۷۰۶۷۴۷ تماس بگیرید تا از جزئیات فروش مه پاش در شیراز مطلع گردید.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]

برچسب ها:

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *