تهران، شادآباد

سبد خرید

فروش مه پاش در مشهد| قیمت مه پاش 💰+ انواع مه پاش✅

نسرین نیک نژاد
2022-06-01
22:00
No Responses
فروش مه پاش مشهد

آبیاری و رطوبت رسانی یکی از عوامل مهم برای رشد گیاهان در گلخانه‌ها است. مرطوب شدن یکنواخت گیاهان می‌تواند به نفوذ عمیق در شاخ و برگ گیاهان منجر شود که در نتیجه رشد زیاد و سلامت گیاه را به همراه دارد.

برای ایجاد رطوبت وآبیاری روش‌های زیادی وجود دارد اما روش یکنواخت و یکسان آن تنها با دستگاه مه پاش انجام می‌شود. در شهرهایی که میزان بارندگی کم است، استفاده از مه پاش می‌تواند یک راه حل عالی در گلخانه‌ها باشد.

یکی از شهرهای کشورمان که به علت مساحت زیاد، زمین‌های زیادی برای احداث گلخانه و کشاورزی دارد، شهر مقدس مشهد است.
در این نوشتار به استفاده از مه پاش در گلخانه‌های مشهد و همچنین فروش مه پاش در مشهد می‌پردازیم تا اگر شما نیز دنبال خرید این محصول هستید بتوانید با قیمت مناسب و کیفیت عالی آن را تهیه نمایید.

آشنایی با مه پاش و عملکردش:

به سیستم‌های خنک کننده و افزایش رطوبت مه پاش می‌گویند. به طور کلی،سه نوع مه پاش  وجود دارد که به خانگی،صنعتی، نیمه صنعتی تقسیم بندی می‌شود.

انواع مه پاش‌ها

از مدل‌های مه پاش‌ها می‌توان به مه پاش خانگی، صنعتی و نیمه صنعتی اشاره کرد که هر کدام کاربردهای خاص خودشان را دارند.

مه پاش خانگی

مورد استفاده دررستوران‌ها، کافی شاپ‌ها، روف گاردن،حیاط ویلا، باغچه‌های منازل است.

مه پاش صنعتی و مه پاش نیمه صنعتی

مه پاش صنعتی و نیمه صنعتی از نظر شکل مانند هم هستند.تنها تفاوتشان در میزان زمان استفاده ومیزان تعداد نازل‌ها است. از مه پاش‌های صنعتی و نیمه صنعتی در گاوداري‌ها، مرغداری‌ها،کارخانه‌ها،معادن، زمین‌های کشاورزی،گلخانه‌ها ،کندانسور و … استفاده می‌کنند.

مه پاش

مزایای استفاده از مه پاش

معمولاً با افزایش دمای هوا در گلخانه ها، از دست دادن آب گیاهان بسیار زیاد می‌شود به طوری که میزان آب تبخیر شده از میزان آب دریافتی بسیار زیاد می‌شود. در این حالت به منظور حفظ تعادل در میزان آبیاری و همچنین رطوبت رسانی از مه پاش استفاده می کنند.
علاوه بر این، استفاده از مه پاش دمای هوا را نیز کاهش می‌دهد و محیط‌های رشد را عاری از وجود قارچ‌ها و حشرات می‌کند.
از مه پاش‌ها می توان برای اهداف زیر نیز استفاده کرد که در ادامه خواهیم دید:

  • خنک کننده
  • پخش آفت کش
  • پخش قارچ کش
  • محلول پاشی

فروش مه پاش در مشهد تنها به استفاده در گلخانه منتهی نمی‌شود از مه پاش می‌توان در جلوی رستوران‌ها، کافی شاپ‌ها، فروشگاه‌های بزرگ، گاوداری، سالن‌های کشت قارچ و زعفران و … استفاده کرد.

پر کاربردترین مدل مه پاش

مه پاش‌های صنعتی و نیمه صنعتی کاربردهای زیادی دارند که تقریباً همه‌شان عملکرد یکسانی دارند. در این مه پاش‌ها، قطرات ریز آب با فشار زیاد در هوا پخش می‌شود. در ادامه با پرکاربردترین مدل‌های مه پاش از نظر شکل و تعداد نازل آشنا می‌شویم:

  1. مه‌پاش تک نازله
  2. مه‌پاش ۴ طرفه
  3. مه‌پاش شش جهته
  4. مه‌پاش کم فشار فیتکو

مه پاش تک نازله

مه پاش چهار طرفه به همراه رابط پرسی 6 میل

مه پاش 6 طرفه به همراه رابط 6 میلی متر

فروش مه پاش مشهد:

یکی از متجهیزات مهم برای مرطوب سازی و آبیاری به صورت غیر مستقیم، دستگاه مه پاش است. اگر شما نیز به دنبال خرید این محصول هستید، می‌توانید انواع مختلف آن را از شرکت پارس صنعت تهیه کنید.

شرکت پارس صنعت یکی از بزرگترین فروشگاه‌های اینترنتی در زمینه تولید و فروش ادوات و تجهیزات مورد نیاز برای  راه‌اندازی گلخانه برای کشت علوفه هیدروپونیک در ایران می‌باشد.

اگر قصد خرید مه پاش و یا استعلام قیمت مه پاش را دارید می‌توانید همه روزه با  کارشناسان ما در شرکت پارس صنعت با شماره ۰۹۹۳۵۷۰۶۷۴۷ تماس بگیرید.

Click to rate this post!
[Total: 5 Average: 4]

برچسب ها:

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *