تهران، شادآباد

سبد خرید

فروش مه پاش در رشت+ فروش تجهیزات مه پاش در رشت⚡

نسرین نیک نژاد
2022-06-10
22:00
No Responses
فروش مه پاش در رشت

در سال‌های اخیر به لطف رشد تکنولوژی و پیشرفت‌های زیاد در زمینه ساخت تجهیزات مختلف به لوازم کاربردی زیادی دست یافتیم، یکی از این لوازم دستگاه مه پاش است که با کارایی که دارد در بسیاری از مکان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما چیزی که در این میان مهم است دانستن انواع مه پاش‌ها است.

همچنین اطلاع از مراکز فروش آنها در شهرهای مختلف  سوالی است که بسیاری از افراد به دنبال آن هستند. در این نوشتار فروش مه پاش در رشت را بررسی می کنیم.

مه پاش چیست؟

مه‌پاش نوعی نازل است که برای آبیاری در گلخانه‌های معمولی و همچنین گلخانه‌های هیدروپونیک به کار برده می‌شود.
مه‌‌پاش‌ها آب را به صورت پودری مه مانند اسپری می‌کند. معمولا مه‌پاش‌ها از جنس‌های مختلفی مانند پلی‌اتیلن یا فلزاتی مانند استیل ساخته می‌شوند که برای مرطوب نگه‌داشتن فضای گلخانه و آبیاری مورداستفاده قرار می‌گیرند.

انواع مه پاش‌ها:

از مدل‌های مه پاش‌ها می‌توان به مه پاش خانگی، صنعتی و نیمه صنعتی اشاره کرد که هر کدام کاربردهای خاص خودشان را دارند.

مه پاش خانگی:

مورد استفاده دررستوران‌ها، کافی شاپ‌ها، روف گاردن،حیاط ویلا، باغچه‌های منازل است.

مه پاش صنعتی و مه پاش نیمه صنعتی:

مه پاش صنعتی و نیمه صنعتی از نظر شکل مانند هم هستند.تنها تفاوتشان در میزان زمان استفاده ومیزان تعداد نازل‌ها است. از مه پاش‌های صنعتی و نیمه صنعتی در گاوداري‌ها، مرغداری‌ها،کارخانه‌ها،معادن، زمین‌های کشاورزی،گلخانه‌ها ،کندانسور و … استفاده می‌کنند.

مه پاش

مه پاش‌های صنعتی و نیمه صنعتی کاربردهای زیادی دارند که تقریباً همه‌شان عملکرد یکسانی دارند. در این مه پاش‌ها، قطرات ریز آب با فشار زیاد در هوا پخش می‌شود. در ادامه با پرکاربردترین مدل‌های مه پاش از نظر شکل و تعداد نازل آشنا می‌شویم:

 1. مه‌پاش تک نازله
 2. مه‌پاش ۴ طرفه
 3. مه‌پاش شش جهته
 4. مه‌پاش کم فشار فیتکو

مه پاش تک نازله

مه پاش چهار طرفه به همراه رابط پرسی 6 میل

مه پاش 6 طرفه به همراه رابط 6 میلی متر

کاربرد مه پاش در صنایع مختلف:

از مه پاش‌ها می‌توان در فضاهای باز و سرپوشیده استفاده کرد. به طور مثال در فضاهایی مانند باغ، رستوران، هتل ها، کافی شاپ ها، استخرها، فضاهای ورزشی و … می توان از مه پاش استفاده کرد.
همچنین از مه پاش‌ها در صنایع دیگری مانند گلخانه‌ها، سالن‌های پرورش قارچ و زعفران، گاوداری‌ها و مرغداری‌ها استفاده می‌شود.
در سال‌های اخیر استفاده از مه پاش‌ها فراتر از مکان‌های ذکر شده، رفته است و در بسیاری از معادن مانند طلا، خاک و سنگ نیز از دستگاه مه پاش برای خنک سازی و کاهش گرد و غبار استفاده می‌کنند.

مزایای استفاده از مه پاش:

  • هوا را خنک می کند
  • گرد و غبار را کاهش می‌دهد
  • حشرات موذی را از بین می برد
  • رطوبت را افزایش می دهد
  • خشکی هوا را کاهش می دهد

لوازم جانبی مه پاش ها:

پایه 6 جهته نازل مه پاش

پایه نازل 6 جهته مه پاش برای آبیاری مساحت بیشتر مورد استفاده قرارمی‌گیرد. در پایه نازل 6 جهته مه پاش به هر یک از خروجی‌ها یک مه پاش جداگانه نصب می‌شود و تمام زوایای محیط را به صورت 360 درجه مورد آبیاری قرار می‌دهد.

وزنه مه پاش

از وزنه مه پاش برای ثابت نگه داشتن مه پاش صورت عمودی استفاده می‌کنند تا روزنه‌های آبپاشی مه پاش به صورت منظم به محصولات پاشیده شود.

چکه گیر مه پاش

معمولاً پس از قطع آب، مقداری آب داخل لوله‌ها می‌ماند که معمولاً کم‌فشار است. چکه گیر از ورود آب پشت مه پاش ها به درون سینی جلوگیری می‌کنند. چکه گیر قبل از مه پاش و بعد از لوله نصب می‌شود. نصب چکه گیر جزء الزامات نمی‌باشد اما استفاده از به حفظ بیشتر نظافت در بستر کشت کمک می‌کند.

فروش مه پاش در رشت:

شرکت پارس صنعت یکی از بزرگترین فروشگاه‌های اینترنتی در زمینه تولید و فروش ادوات و تجهیزات مورد نیاز برای  راه‌اندازی گلخانه برای کشت علوفه هیدروپونیک در ایران می‌باشد.

اگر قصد خرید مه پاش و یا لوازم و تجهیزات گلخانه‌ای را دارید می‌توانید همه روزه با  کارشناسان ما در شرکت پارس صنعت با شماره ۰۹۹۳۵۷۰۶۷۴۷ تماس بگیرید تا از فروش مه پاش در رشت مطلع گردید.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

برچسب ها:

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *