تهران، شادآباد

سبد خرید

خرید سینی نشا گوجه [انواع سینی نشا گوجه]

نسرین نیک نژاد
2022-09-04
20:40
No Responses
خرید سینی نشا گوجه

سینی نشا گوجه فرنگی به شما این امکان را می‌دهد که تعداد زیادی بذر گوجه‌فرنگی را در یک فضای کوچک بکارید، بدون اینکه مجبور باشید آنها را در گلدان‌های جداگانه و به‌صورت دانه‌ای بکارید. ابعاد سینی‌ نشا گوجه فرنگی در اندازه‌های مختلفی هستند، معمولاً از یک سینی نشا با اندازه استاندارد و حفره‌های کوچک برای نگهداری خاک و رشد گوجه فرنگی استفاده می‌کنند. این سینی‌ها را در مکان‌هایی که دارای پوشش گلخانه‌ای هستند قرار می‌دهند.

سینی نشا

سینی نشا (seedling tray) چیست؟

به طور کلی، سینی نشا یا سینی کشت برای پرورش سبزی صیفی‌جات مانند خیار، گوجه، فلفل‌دلمه‌ای، خربزه و … و همچنین انواع گل‌های زینتی مانند کاکتوس مورداستفاده قرار می‌گیرند.

کشت نشا در محیط گلخانه باعث رشد بیشتر محصول می‌شود، در واقع با کشت در محیط گلخانه شما گیاهان را به‌دوراز آسیب‌هایی مانند آفت‌ها و حشرات قرار می‌دهید و این محیط با کمک لوازمی مانند سینی نشا بهتر عمل می‌کند.

مزایای استفاده از سینی نشا گوجه فرنگی:

گوجه‌فرنگی یکی از محصولات کشاورزی است که در تمامی فصول مورد تقاضای مشتریان است، لذا برای سهولت در کشت و دستیابی به این محصول، استفاده از سینی نشا گوجه فرنگی در محیط گلخانه بسیار مناسب است.

استفاده از سینی نشا گوجه فرنگی مزایایی دارد که در ادامه به آن می‌پردازیم:

  • استفاده بهینه از  فضای گلخانه
  • قیمت مناسب و صرفه اقتصادی
  • دارای مجزای تهویه هوای سطحی برای جلوگیری از فاسد شدن نشا
  • پوشش UV و مقاوم در برابر نور آفتاب
  • شیارهای عمودی جهت زه‌کشی بهتر و ریشه‌زایی بیشتر
  • خروج آسان نشا از داخل سینی در زمان انتقال به زمین
  • جلوگیری از شیوع انواع بیماری‌های قارچی

سینی نشا یک بار مصرف

انواع سینی نشا گوجه فرنگی:

امروزه از سینی‌های نشا علاوه بر گیاهانی مانند گوجه فرنگی برای غلات مختلفی مانند برنج نیز استفاده می‌کنند که انواع مختلفی دارند. جنس سینی نشا، عمق حفره و ابعاد هر سلول از جمله ویژگی‌هایی است که انواع سینی نشا از جمله سینی نشا گوجه فرنگی دارند.

در ادامه به برخی از ابعاد  و اندازه سینی نشا  گوجه فرنگی می‌پردازیم.

  • سینی نشا گوجه فرنگی 200 حفره

سینی کشت نشا گلخانه 200حفره
سینی نشا گوجه فرنگی 200 حفره

سینی نشا 200 حفره‌ای برای کاشت چندین بذر مانند کاهو، گوجه‌فرنگی، بادمجان، کاکتوس و به طور هم‌زمان استفاده می‌شود. پس از جوانه زدن بذر، نهال‌ها در سینی نشا رشد می‌کنند تا زمانی که برای انتقال به خاک به‌اندازه کافی بزرگ شوند.

ابعاد سینی نشا گوجه فرنگی 200 حفره 280*540 میلیمتر، دارای آرایش حفره 10*20 حفره و حجم هر حفره آن 12/3 سی سی است.

سینی کشت نشا گلخانه 170حفره عمق 4.5
سینی نشا گوجه فرنگی 170 حفره

اندازه سینی نشا گوجه فرنگی 170 حفره با عمق تقریباً 5/4 سانتی‌متر است، جنس این سینی از پلی‌استایرن و رنگ آن مشکی است. ابعاد سینی نشا گوجه فرنگی430*265 میلیمتر، دارای آرایش 10*5 حفره، تعداد حفره در هر متر مربع 330 عدد و  حجم هر حفره آن 90 سی سی است.

از این سینی‌ها می‌توانید علاوه بر کشت گوجه فرنگی برای کشت نشاهای مختلف دیگر هم استفاده کنید.

  • سینی نشا گوجه فرنگی 162 حفره

سینی کشت نشا گلخانه 162حفره
سینی نشا گوجه فرنگی 162 حفره

سینی نشا گوجه فرنگی 162 حفره با عمق تقریباً  ۴ سانتی‌متر است که به علت اینکه مقاومت بالایی در برابر نور خورشید داشته باشد از رنگ‌ مشکی برای ساخت آن استفاده می‌شود.

بهترین سینی نشا گوجه فرنگی از جنس پلی‌استایرن است. ابعاد آن 540*280 میلیمتر، دارای آرایش حفره 6*18 حفره، تعداد حفره در هر متر مربع 1071 عدد و حجم هر حفره آن 16.2 سی سی می‌باشد.

سینی نشا یک بار مصرف قیمت مناسب

فروش سینی نشا گوجه فرنگی:

سینی نشا ظرفی است برای کاشت چندین بذر به طور هم‌زمان. یک سینی بذر به شما این امکان را می‌دهد که دانه‌های زیادی را با هم در یک ظرف بکارید و به‌این‌ترتیب آب دادن و حمل‌ونقل آنها بسیار آسان‌تر می‌شود.

پارس صنعت؛ مرجع مشاوره، آموزش و فروش تجهیزات گلخانه‌ای با کمک کارشناسان متخصص و با استفاده از مواد با کیفیت در حدود 14 سینی نشا گلخانه‌ای تولید کرده است.  قیمت سینی نشا گوجه فرنگی در این مجموعه بسیار مناسب است، شما می‌توانید برای استعلام قیمت خرید سینی بذر گوجه فرنگی از محصولات پارس صنعت با کلیک بر روی سینی نشا از صفحه محصولات دیدن فرمایید.

 
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *