اگر فروشنده ی علوفه هیدروپونیک هستید با ما تماس بگیرید

خرید سینی نشا گوجه

خرید سینی نشا گوجه [انواع سینی نشا گوجه]

سینی نشا گوجه به شما این امکان را می‌دهد که تعداد زیادی بذر گوجه‌فرنگی را در یک فضای کوچک بکارید، بدون اینکه مجبور باشید آنها را در گلدان‌های جداگانه و به‌صورت دانه‌ای بکارید. سینی‌های نشا گوجه در اندازه‌های مختلفی هستند، اما معمولاً از یک سینی با حفره‌های کوچک برای نگهداری خاک تشکیل شده‌اند. این سینی‌ها را در مکان‌هایی که دارای پوشش گلخانه‌ای هستند قرار می‌دهند.

سینی نشا

سینی نشا (seedling tray) چیست؟

سینی نشا یا سینی کشت برای پرورش سبزی صیفی‌جات مانند خیار، گوجه، فلفل‌دلمه‌ای، خربزه و … و همچنین انواع گل‌های زینتی مانند کاکتوس مورداستفاده قرار می‌گیرند.

کشت نشا در محیط گلخانه باعث رشد بیشتر محصول می‌شود، در واقع با کشت در محیط گلخانه شما گیاهان را به‌دوراز آسیب‌هایی مانند آفت‌ها و حشرات قرار می‌دهید و این محیط با کمک لوازمی مانند سینی نشا بهتر عمل می‌کند.

مزایای استفاده از سینی نشا گوجه:

گوجه‌فرنگی یکی از محصولات کشاورزی است که در تمامی فصول مورد تقاضای مشتریان است، لذا برای سهولت در کشت و دستیابی به این محصول، استفاده از سینی نشا گوجه در محیط گلخانه بسیار مناسب است.

سینی نشا گوجه مزایایی دارد که در ادامه به آن می‌پردازیم:

  • استفاده بهینه از  فضای گلخانه
  • قیمت مناسب و صرفه اقتصادی
  • دارای مجزای تهویه هوای سطحی برای جلوگیری از فاسد شدن نشا
  • پوشش UV و مقاوم در برابر نور آفتاب
  • شیارهای عمودی جهت زه‌کشی بهتر و ریشه‌زایی بیشتر
  • خروج آسان نشا از داخل سینی در زمان انتقال به زمین
  • جلوگیری از شیوع انواع بیماری‌های قارچی

سینی نشا یک بار مصرف

انواع  سینی نشا گوجه:

امروزه از سینی‌های نشا علاوه بر گیاهانی مانند گوجه فرنگی برای غلات مختلفی مانند برنج نیز استفاده می‌کنند که انواع مختلفی دارند. جنس سینی نشا، عمق حفره و ابعاد هر سلول از جمله ویژگی‌هایی است که انواع سینی نشا از جمله سینی کشت گوجه دارند.

در ادامه به برخی از انواع سینی نشا  گوجه و ابعاد آن می‌پردازیم.

سینی کشت نشا گلخانه 200حفره
سینی نشا 200 حفره

سینی نشا 200 حفره برای کاشت چندین بذر مانند کاهو، گوجه‌فرنگی، بادمجان، کاکتوس و به طور هم‌زمان استفاده می‌شود. پس از جوانه زدن بذر، نهال‌ها در سینی نشا رشد می‌کنند تا زمانی که برای انتقال به خاک به‌اندازه کافی بزرگ شوند.

ابعاد سینی 200 حفره 280*540 میلیمتر، دارای آرایش حفره 10*20 حفره و حجم هر حفره آن 12/3 سی سی است.

سینی کشت نشا گلخانه 170حفره عمق 4.5
سینی نشا گوجه 170 حفره

سینی نشا گوجه 170 حفره با عمق تقریباً 5/4 سانتی‌متر است، جنس این سینی از پلی‌استایرن و رنگ آن مشکی است. ابعاد سینی نشا
430*265 میلیمتر، دارای آرایش 10*5 حفره، تعداد حفره در هر متر مربع 330 عدد و  حجم هر حفره آن 90 سی سی است.

از این سینی‌ها می‌توانید برای کشت نشاهای مختلف استفاده کنید.

سینی کشت نشا گلخانه 162حفره
سینی نشا 162 حفره

سینی نشا گوجه 162 حفره  در انواع مختلفی توسط همین شرکت ساخته می‌شود، این سینی‌ها با عمق تقریباً  ۴ سانتی‌متر است که به علت اینکه مقاومت بالایی در برابر نور خورشید داشته باشد از رنگ‌ مشکی برای ساخت آن استفاده می‌شود.

جنس این سینی‌ها از پلی‌استایرن است. ابعاد آن 540*280 میلیمتر، دارای آرایش حفره 6*18 حفره، تعداد حفره در هر متر مربع 1071 عدد و حجم هر حفره آن 16.2 سی سی می‌باشد.

سینی نشا یک بار مصرف قیمت مناسب

خرید انواع سینی نشا گوجه:

سینی نشا ظرفی است برای کاشت چندین بذر به طور هم‌زمان. یک سینی بذر به شما این امکان را می‌دهد که دانه‌های زیادی را با هم در یک ظرف بکارید و به‌این‌ترتیب آب دادن و حمل‌ونقل آنها بسیار آسان‌تر می‌شود.

پارس صنعت یک شرکت  دانش بنیان است که با کمک کارشناسان متخصص و با استفاده از مواد با کیفیت در حدود 14 سینی نشا گلخانه‌ای تولید کرده است.  قیمت سینی نشا در این مجموعه بسیار مناسب است، شما می توانید برای استعلام قیمت خرید سینی بذر گوجه از محصولات پارس صنعت با کلیک بر روی سینی نشا از صفحه محصولات دیدن فرمایید.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.