تهران، شادآباد

سبد خرید

دستگاه چغندر خردکن اصفهان[خرید مستقیم]

نسرین نیک نژاد
2023-07-15
17:56
No Responses
دستگاه چغندرخردکن اصفهان

چغندر خرد شده به‌عنوان یکی از علوفه‌های دامی است که مزایای زیادی برای دام‌ دارد ازآنجایی‌که چغندر حاوی قندهای ساده و مرکبی مانند ساکاروز، گلوکز و فروکتوز است که نیازهای انرژی دام‌ها را تأمین می‌کند؛ می‌تواند به افزایش وزن آن‌ها کمک زیادی کند.

تعلیف دام با چغندر به صورت کامل و یا خرد نشده بسیار سخت است؛ زیرا بسیاری از حیوانات مانند گوسفندها نسبت به گاو، آرواره‌های کوچک‌تر و ضعیف‌تری برای خردکردن چغندر دارند. به همین دلیل استفاده از چغندر خردکن یکی از نیازهای اساسی دامداری‌هاست.

در این نوشتار قصد داریم تا به معرفی دستگاه چغندر خردکن برای دامداران اصفهانی و همچنین نحوه خرید دستگاه چغندر خردکن در اصفهان بپردازیم. برای آشنایی بیشتر در مورد این دستگاه بر روی کلمه (چغندر خردکن) کلیک کنید.

چغندر خردکن اصفهان

مزایای چغندرقند در تغذیه دام

چغندرقند خرد شده حاوی فیبرهای مواد مغذی است که به هضم و جذب مواد غذایی در دستگاه گوارش دام کمک می‌کند. از طرفی مصرف چغندر خرد شده به‌عنوان یکی از علوفه‌های دامی می‌تواند تولید شیر در گاوها و دام‌های شیری مانند بز را افزایش دهد.

همچنین چغندر خرد شده به دلیل داشتن قیمت مناسب و ارزش غذایی بالا، می‌تواند به کاهش هزینه‌های تغذیه دام برای دامداران اصفهانی کمک کند. به‌طورکلی، چغندر خرد شده به‌عنوان یکی از علوفه‌های دامی مفید و ارزان‌قیمت محسوب می‌شود که می‌تواند به بهبود سلامت و رشد دام‌ها کمک زیادی کند.

دستگاه علوفه خردکن(چغندر خردکن) چیست؟

چغندر خردکن، همان دستگاه علوفه خردکن است که به‌عنوان یکی از ماشین‌آلات مهم کشاورزی برای خردکردن و آسیاب‌کردن علوفه‌های دامی و نیز غلات مورداستفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه به‌عنوان یکی از ابزارهای کلیدی در دامداری‌های کوچک و بزرگ کاربرد دارد.

دستگاه علوفه خردکن از یک محفظه خردکن، موتور، تیغه‌های خردکن، سیستم تغذیه که یا به‌صورت موتوربرقی است و یا بنزینی ساخته شده است. علوفه‌های دامی و بسیاری از میوه‌های قندی مانند سیب، گلابی و البته چغندر و غلات در محفظه خردکن قرار می‌گیرند و با استفاده از تیغه‌های خردکن، به قطعات کوچک‌تر خرد می‌شوند.

استفاده از دستگاه علوفه خردکن برای دام‌ها دارای مزیت‌هایی مانند افزایش بهره‌وری، کاهش هزینه‌های تغذیه، بهبود جذب مواد مغذی و کاهش زمان مصرفی برای تغذیه دام‌هاست. در کل، دستگاه علوفه خردکن به‌عنوان یکی از ابزارهای مهم در صنعت دامداری و خردکردن چغندر مورداستفاده قرار می‌گیرد.

علوفه خرکن دهانه 70
علوفه خرکن دهانه 70 (پارس صنعت)

انواع علوفه خردکن

علوفه خردکن‌ها را می‌توان با معیارهای مختلفی طبقه‌بندی کرد، به طور مثال می‌توان آنها را بر اساس منبع تغذیه‌شان به دسته‌های زیر طبقه‌بندی کرد. همچنین شما می‌توانید برای خردکردن چغندر نیز از این دستگاه‌ها استفاده کنید.

1. علوفه خردکن دستی

این نوع علوفه خردکن با استفاده از قابلیت حمل و بدون شارژ باتری یا قطعات الکترونیکی کار می‌کند. این نوع علوفه خردکن برای استفاده در فضای باز و در مزارع کوچک و مناطق دورافتاده مناسب است.

2. علوفه خردکن برقی

این نوع علوفه خردکن با استفاده از برق‌کار می‌کند و بسته به قابلیت تحمل، قابل‌حمل یا ثابت‌بودن، قابل‌استفاده در فضای باز یا سالن‌های بسته، با سایزهای مختلف در بازار موجود است.

3. علوفه خردکن پشت تراکتوری

علوفه خردکن پشت تراکتوری با متصل‌شدن به تراکتور کار می‌کند. معمولاً علوفه خردکن تراکتوری با کمک یک گاردان به دستگاه تراکتور وصل می‌شود و قدرت خردکنندگی بالایی برای علوفه، یونجه تازه، کاه و کلش گندم، جو، ذرت، ساقه‌های برنج و غیره دارد.

4. علوفه خردکن بنزینی

علوفه خردکن بنزینی برای محیط‌هایی مانند روستاها و دامداری‌های بزرگ بسیار مناسب است. این دستگاه به‌جای مصرف برق با موتور بنزینی کار می‌کند. علف خردکن بنزینی به‌راحتی می‌تواند در مناطقی که با نوسان برق مواجه هستند، کار کند.

لازم به ذکر است مجموعه پارس صنعت، 12 مدل  علوفه خردکن را در اختیار مشتریان عزیز قرار داده است که از آنها می‌توان برای خردکرد چغندر هم استفاده کرد.

علوفه خردکن هیدروپونیک plus [چندکاره]
علوفه خردکن plus (پارس صنعت)

فروش علوفه خردکن

پارس صنعت یکی از مراکز بزرگ فروش تجهیزات دامداری و کشاورزی است که انواع علوفه خردکن را در اختیار دامداران عزیز قرار می‌دهد. مجموعه ما به‌صورت کاملاً تخصصی انواع علوفه خردکن را در سراسر ایران و برای بسیاری از مصارف مانند چغندرخردکن در اختیار مشتریان عزیز خود قرار می‌دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت، ویژگی‌ها و مشخصات علوفه خردکن‌ها اعم از دستگاه چغندر خردکن اصفهان و خرید دستگاه چغندرخردکن در اصفهان، کافی است بر روی کلمه «علوفه خردکن» کلیک کنید.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 4.5]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *