تهران، شادآباد

سبد خرید

خرید مه پاش غرب تهران [نصب و راه‌اندازی در غرب]

نسرین نیک نژاد
2023-02-07
22:10
No Responses
خرید مه پاش غرب تهران

یکی از تجهیزاتی که در فصل گرما برای خنک‌سازی محیط‌های باز مورداستفاده قرار می‌گیرد، مه‌پاش‌ها هستند. تقریباً همه ما این سیستم مه رسانی را در فصل تابستان در جلوی رستوران‌ها و کافه‌ها  و یا حتی بالکن و تراس خانه‌ها دیده‌ایم. اما کاربردهای مه‌پاش فراتر از این موارد است که در این نوشتار به بررسی این محصول و کاربردهایش و در آخر نیز به مرکز خرید مه پاش غرب تهران می‌پردازیم.

مه پاش چیست؟

دستگاه مه پاش یکی از سیستم‌های خنک‌کننده است که در محیط‌های باز کارایی زیادی دارد. ازآنجایی‌که در محیط‌های سربسته می‌توان از انواع کولرهای گازی، آبی، پنکه و پکیج استفاده کرد؛ در محیط‌های باز این لوازم عملاً کارایی ندارد و به همین دلیل از مه‌پاش استفاده می‌کنند.
در دستگاه مه پاش، آب از مخزنی با فشار به لوله‌های پلی‌اتیلنی می‌رسد و سپس با فشار زیاد از طریق نازل‌های مه پاش خارج می‌شود. شدت فشار آب ازیک‌طرف و کوچک بودن روزنه نازل از طرف دیگر، قطرات آب را به‌صورت مه در فضا پخش می‌کند.

مه پاش غرب

 

مه پاش چه کاربردی دارد؟

از مه‌پاش‌ها در محیط‌های بزرگ صنعتی و نیمه‌صنعتی مانند گلخانه‌های معمولی و هیدروپونیک، دامداری‌ها، مرغداری‌ها، سالن کشت قارچ و زعفران و بسیاری مکان‌های دیگر استفاده می‌کنند.
همچنین یکی دیگر از موارد استفاده از مه‌پاش در مکان‌های زیارتی برای پخش‌کردن عطر و گلاب  و مواد ضدعفونی‌کننده است.

انواع مه پاش

به‌طورکلی، مه‌پاش‌ها به دودسته پرفشار و کم‌فشار طبقه‌بندی می‌شوند. در مه‌پاش کم‌فشار لزومی به استفاده از پمپ فشارقوی نیست؛ اما اگر فشار آب خیلی ضعیف بود، بهتر است از پمپ مه‌پاش استفاده شود.
در مه‌پاش پرفشار برعکس نوع کم‌فشار آن باید از پمپ‌های فشارقوی استفاده کرد تا کارایی این دستگاه را دوچندان کند.

مه پاش

نصب و راه اندازی مه پاش در غرب تهران

یکی از دغدغه افرادی که به دنبال خرید مه‌ پاش غرب تهران هستند، نصب و راه‌اندازی آن است. در مورد نصب مه‌پاش مجموعه پارس صنعت با دریافت اطلاعات اولیه از قبیل مساحت، متراژ منطقه موردنظر برای مه رسانی در خدمت مشتریان عزیز است.
همچنین لازم به ذکر است که نصب مه‌پاش اگر بر اساس اصول درست انجام نشود، هم باعث افزایش هزینه انرژی آب و برق می‌شود و هم در خنک‌کردن محیط تأثیر چندانی ندارد. به همین دلیل بهتر است پس از خرید مه پاش غرب تهران، نصب و راه‌اندازی آن را  به افراد باتجربه پارس صنعت بسپارید.

کاربرد مه پاش در غرب تهران

یکی از مصارف عمده مه پاش در سیستم خنک سازی خانگی است. مه‌پاش خانگی یک دستگاه عالی برای خنک‌کردن تراس، روف‌گاردن و حیاط است که به سیستم برق زیادی احتیاج ندارد و فقط با فشار آب خانگی کار می‌کند. این دستگاه با کمک نازل‌هایی که دارد، کاملاً با فشار آب شهری سازگار است و ذرات ریز آب را برای فواصل یک تا متر پخش می‌کند.

مه پاش چیست

خرید مه ‌پاش غرب تهران

از مه پاش عمدتاً برای خنک‌کردن محیط در فضای باز استفاده می‌کنند؛ اما در مواردی نیز می‌توان برای زیبایی بصری، آن را نصب کرد. برای خرید مه پاش دقت کنید، سیستمی را انتخاب کنید که ذرات آب را به‌صورت بسیار ریز ساطع می‌کند تا از خیس شدن افراد در زیر آن جلوگیری شود.

برای خرید انواع مه پاش در غرب تهران و سراسر کشور و یا کسب اطلاعات بیشتر بر روی کلمه «مه پاش» کلیک کنید.

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

برچسب ها:

نسرین نیک نژاد
2023-02-07
22:10
No Responses

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *