تهران، شادآباد

سبد خرید

خرید مه پاش در کرج⚡

نسرین نیک نژاد
2021-12-22
21:06
No Responses
خرید مه پاش در کرج

تعریف مه پاش:

مه‌پاش نوعی نازل است که برای آبیاری در گلخانه‌های معمولی و همچنین گلخانه‌ هیدروپونیک به کار برده می‌شود.
مه‌‌پاش‌ها آب را به صورت پودری مه مانند اسپری می‌کنند. معمولاً مه‌پاش‌ها از جنس‌های مختلفی مانند پلی‌اتیلن یا فلزاتی مانند استیل ساخته می‌شوند که برای مرطوب نگه‌داشتن فضای گلخانه نیز مورداستفاده قرار می‌گیرند.

مه پاش 6 جهته به همراه شیر ضد چکه

انواع مه پاش‌ها:

مه پاش

مزایای نصب مه پاش:

رطوبت در کشاورزی، برای کشت گلخانه‌ای بسیار مهم است. مه پاش‌ها با آبیاری کنترل شده، می‌توانند رطوبت را در گلخانه‌ها افزایش دهند. در واقع سیستم مه پاش با افزایش رطوبت و اثر خنک‌کنندگی باعث کاهش مصرف آب می‌شود.

مزایای نصب مه پاش و خرید مه پاش در گلخانه‌ها به طور مثال خرید مه پاش در کرج به توسعه سیستم‌های رطوبت‌رسانی و تبخیر کمک می‌کند. دریک محیط راحت که در آن گیاهان می‌توانند رشد کنند هنگامی که رطوبت به زیر 30 درصد می‌رسد، ممکن است مشکلات جدی مانند خشک شدن گیاهان رخ دهد.

سیستم مه پاش با استفاده از لوله‌های آبیاری ذرات آب را که اندازه‌اش بر اساس میکرون است، بر روی گیاهان و علوفه اسپری می‌کند. لوله‌های آبیاری برای مه پاش معمولاً از جنس پلی‌اتیلن هستند و در اثر فشار آب مقاومت بالایی دارد. استفاده از مه پاش در کرج به علت مصرف کم آب، مقرون‌به‌صرفه‌ است و نصب آن در گلخانه هیدروپونیک لازم است.

فواید رطوبت‌رسانی مه پاش:

مه پاش با ایجاد رطوبت، دما را کاهش می‌دهد. رطوبت مطلوب با سیستم مه پاش، رشد گیاه را بهتر می‌کند. افزایش کیفیت محصول نهایی و تولید محصول بهتر از فواید نصب و خرید مه پاش در کرج است. سیستم‌های مه پاش همچنین گردوغبار و بو را کنترل می‌کنند. سیستم‌های مه پاش بیش از 50 سال است که استفاده می‌شود.

 

خرید مه پاش در کرج

چرا برای کشت هیدروپونیک به مه پاش نیاز داریم؟

هدف اصلی گلخانه هیدروپونیک برای کشت علوفه ایجاد یک محیط کنترل شده برای رشد و نمو سریع‌تر،کم هزینه‌تر و کمترین آسیب به منابع طبیعی مانند خاک و آب است. از این نظر مه پاش‌ها هم برای آبیاری با حداقل میزان مصرفی آب و هم خنک‌سازی محیط برای جلوگیری از کپک زدگی علوفه هیدروپونیک، بسیار عالی هستند.

مه پاش‌ها برای بذرهای علوفه که به علت آبیاری کنترل نشده، مستعد بیماری ریشه مانند کپک و قارچ  هستند توصیه می‌شود و این به این دلیل است که مه پاش‌ها برای کنترل و رطوبت گلخانه و مرطوب نگه‌داشتن ناحیه ریشه و برگ‌ها با مقدار کنترل شده ای از آبیاری بهتر هستند.

برای خرید مه‌پاش در کرج از کجا اقدام کنیم؟

شرکت پارس صنعت یکی از بزرگترین فروشگاه‌های اینترنتی در زمینه تولید و فروش ادوات و تجهیزات مورد نیاز برای  راه‌اندازی گلخانه برای کشت علوفه هیدروپونیک در ایران می‌باشد.

اگر قصد خرید مه پاش درکرج را دارید و یا قصد خرید لوازم و تجهیزات گلخانه هیدروپونیک مانند سینی کشت علوفه هیدروپونیک، فن و سیستم تهویه، لوله‌های آبرسانی، سازه مخصوص کشت علوفه هیدروپونیک و … را دارید می‌توانید همه روزه با  کارشناسان ما در شرکت پارس صنعت با شماره ۰۹۹۳۵۷۰۶۷۴۷ تماس بگیرید.

 

 

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 4]
نسرین نیک نژاد
2021-12-22
21:06
No Responses

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *