تهران، شادآباد

سبد خرید

علوفه خردکن اندیمشک[خرید از تولید کننده]

نسرین نیک نژاد
2024-01-07
16:47
No Responses
علوفه خردکن اندیمشک

در این مقاله پارس صنعت قصد داریم تا به بررسی علوفه خردکن اندیمشک بپردازیم. زیرا محصولات دامی و تولید آن‌ها یکی از مهم‌ترین نیازهای غذایی است و در صورت توجه مناسب به خدمات این حوزه، شرایط توسعه صنعتی و افزایش فرصت‌های شغلی زیادی به وجود می‌آید.

شهرستان اندیمشک باتوجه‌به اقلیم خاص خود و برخورداری از شرایط جغرافیایی و ارتباطی موجود از ظرفیت مناسبی در حوزه تولید محصولات دامی برخوردار است و در صورت توجه مناسب به رشد تولیدات دامی در این شهرستان، علاوه بر خودکفایی ملی، زمینه برای صادرات محصولات به استان‌ها و کشورهای مختلف منطقه فراهم می‌شود.

قبل از شروع به مطالعه مقاله، توصیه می‌کنیم به ویدئوی زیر که عملکرد دستگاه علوفه خردکن ساخته مجموعه پارس صنعت را مشاهده نمایید.

علوفه خردکن (chaff cutter) چیست؟

علوفه خردکن (chaff cutter) وسیله‌ای مکانیکی برای برش کاه یا یونجه به قطعات کوچک است که برای تعلیف بهتر دام کاربرد دارد. این ماشین کشاورزی به هضم بهتر حیوانات نشخوارکننده کمک زیادی می‌کند و از اتلاف انرژی آنها برای بلع جلوگیری می‌نماید.

دستگاه‌های خردکن علوفه باعث افزایش بهره‌وری و کارایی در دامداری می‌شوند. مکانیزم برش یا خردکردن به‌صورت مکانیزه باعث صرفه‌جویی قابل‌توجهی در زمان و کار دامداران می‌شود. در واقع با کمک علوفه خردکن، دامپروران اندیمشکی می‌توانند مقادیر بیشتری علوفه را خیلی سریع خرد کنند و وقت کافی برای وظایف مهم دیگر دامداری داشته باشند.

انواع علوفه خردکن تولید پارس صنعت

علوفه خردکن‌های پارس صنعت دارای موتورهای تک‌فاز، 3 فاز، بنزینی و اتصالات پشت تراکتوری هستند. تمامی علوفه خردکن‌ها در 4 سایز 50 ، 50 پلاس، 60 پلاس و 70 پلاس تقسیم می‌شوند.

در ادامه  12 مدل از علوفه کوب اندیمشک ساخت مجموعه پارس صنعت (تولیدکننده مستقیم و بدون واسطه) را مشاهده می‌کنید که هرکدام مشخصات خاصی دارد.

علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 50 plus [چندکاره] علوفه خرد کن هیدروپونیک دهانه 50 [دو کاره]
علوفه خردکن دهانه50 کاه،کلش،یونجه،شاخ و برگعلوفه خرد کن چند کاره دهانه 50[به همراه آسیاب]
علوفه خردکن چند کاره دهانه 50 Plus [به همراه آسیاب]علوفه خردکن همه کاره دهانه 60 پلاس
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 60 plusعلوفه خردکن همه کاره دهانه 70 پلاس
علوفه خردکن همه کاره دهانه 70 پلاسعلوفه خردکن دهانه 70 پلاس

مزایای علوفه خوردکن اندیمشک در دامپروری

خردکردن علوفه یکی از کارهای مهم در صنعت دامپروری است که برای بهبود تغذیه دام‌ها به کار برده می‌شود. این عمل با کمک دستگاه علوفه خردکن امکان‌پذیر است. زمانی که غذای دام به قطعات کوچک‌تری تبدیل می‌شود، هضم و جذب آنها برای دام تسهیل می‌گردد. با استفاده از علوفه خردکن اندیمشک می‌توان ضایعات علوفه را کاهش داد و برای دام‌ها امکان تعلیف مواد مغذی بیشتری در خوراکشان را ایجاد کرد.
از مزایای دیگر خردکن علوفه در صنعت دامپروری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

• افزایش قابلیت هضم دام
• کاهش ضایعات علوفه
• بهبود رشد و تولید محصولات دامی
• کاهش مشکلات گوارشی برای دام

به‌طورکلی، علف خورد کن اندیمشک نقش مهمی در بهبود تغذیه دام‌ها دارد. با استفاده از این دستگاه، می‌توان خوراک‌های متنوع را به شکلی مناسب و قابل‌هضم برای دام‌ها تهیه کرد، از طرفی ضایعات علوفه را کاهش داد، قابلیت جذب مواد مغذی را افزایش داد و رشد دام‌ها را افزایش داد.

لازم به ذکر است علوفه خردکن اندیمشک در بازار با نام‌های علوفه کوب اندیمشک، علف خورد کن برقی اندیمشک، یونجه خردکن اندیمشک و خرد کن شاخه و برگ اندیمشک مصطلح است.

علوفه خردکن دهانه 60

فروش علوفه خردکن در اندیمشک

قیمت علوفه خردکن کاه در مجموعه پارس صنعت به عوامل مختلفی مانند اندازه و قدرت موتور و مشخصات فنی آن بستگی دارد. همچنین شرایط ارسال نیز می‌تواند قیمت را تحت تأثیر قرار دهد. بنابراین، برای دانستن قیمت دقیق علوفه خردکن، بهتر است با کارشناسان ما در این مجموعه تماس بگیرید و در مورد کارکرد و موارد دیگر از آنها مشاوره کنید.

برای استعلام قیمت خردکن علوفه و یا کسب اطلاعات بیشتر با کلیک بر روی «علوفه کوب» از جزئیات دقیق آن مطلع شوید.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
نسرین نیک نژاد
2024-01-07
16:47
No Responses

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *