تهران، شادآباد

سبد خرید

علوفه خردکن خوزستان[خرید بدون واسطه]

نسرین نیک نژاد
2024-01-06
18:28
No Responses
خرید علوفه خردکن در خوزستان

دامداری در استان خوزستان به‌عنوان یکی از رشته‌های اقتصادی اصلی، با وجود چالش‌های زیادی همچنان ادامه دارد. این فعالیت در سه شکل عشایری، روستایی و نیز به شکل مدرن انجام می‌شود. در این مقاله پارس صنعت قصد داریم تا با بررسی علوفه خردکن خوزستان به نقش این دستگاه در صنعت دانداری این استان بپردازیم. پس با ما همراه باشید.

قبل از شروع به مطالعه ابن مقاله، به ویدئوی زیر که در مورد عملکرد یکی از دستگاه‌های خردکن علوفه پارس صنعت است، توجه نمایید.

بررسی صنعت دامداری در خوزستان

طبق گفته، معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان، تاکنون بیش از ۲۱ هزار رأس دام سبک زنده از خوزستان به کشورهای حاشیه خلیج‌فارس صادر شده است. این صادرات از مرزهای آبادان، شادگان و چذابه انجام شده است و تاکنون صادرات دام سنگینی انجام نگرفته است.

همچنین وی توضیح داده است که این صادرات باتوجه‌به شرایط بازار داخلی و همچنین نیاز دامداران به نقدینگی انجام می‌شود و هیچ سهم مشخصی برای میزان صادرات دام تعیین نشده است.

بر اساس سیاست‌های وزارت جهاد کشاورزی، صادرات دام به‌منظور تنظیم بازار داخلی و حمایت از دامداران انجام می‌شود. نقش کمیته صادرات سازمان جهاد کشاورزی نیز در بررسی شرایط بازار و صدور مجوزهای لازم برای صادرات دام زنده به‌ویژه سبک بسیار حائز اهمیت است. این عملیات یعنی صادرات دام زنده، علاوه بر ارتقا وضعیت اقتصادی دامداران، به ارزآوری و تقویت اقتصاد کشور نیز کمک بسزایی می‌کند.

علوفه خردکن (fodder cutter) چیست؟

علوفه خردکن (fodder cutter) دستگاهی است که مواد خوراکی مختلف مانند علف، گیاهان، خوراک دانه‌ای و سایر مواد غذایی برای دام را خرد و آسیاب می‌کند. این ماشین با استفاده از تیغه‌های خردکن و آسیاب، مواد غذایی برای تعلیف دام را به قطعات کوچک‌تر تبدیل می‌کنند تا این حیوانات بتوانند به‌راحتی آنها را مصرف کنند.
علوفه خردکن به دام‌ها تغذیه مناسب و تنوع غذایی می‌دهد و از جمله عواملی است که به رشد و توسعه سالم دام‌ها کمک می‌کند. امروزه در شهر قم، استفاده از علوفه خردکن به‌منظور تأمین نیازهای تغذیه‌ای دام‌ها و بهبود عملکرد آنها بسیار رایج است.

معرفی انواع علوفه خردکن

مجموعه پارس صنعت یکی از بزرگ‌ترین مراکز تولید انواع علوفه خردکن در خوزستان است. بی‌اغراق اگر بخواهیم مهم‌ترین مزیت علوفه خردکن‌های پارس صنعت را عنوان کنیم، سبکی دستگاه و حمل‌ونقل آسان آن است. از مزایای خرید علوفه خردکن خوزستان می‌توان دارابودن شکل استاندارد، کاهش لرزش و فروش بدون واسطه اشاره کرد.

علوفه خردکن‌های پارس صنعت به 3 دسته علوفه خردکن ساده، دو کاره و هیدروپونیک تقسیم می‌شوند که دارای موتورهای تک‌فاز، 3 فاز، بنزینی و اتصالات پشت تراکتوری هستند. تمامی علوفه خردکن‌ها در 4 سایز 50 معمولی، 50 پلاس، 60 پلاس و 70 پلاس تقسیم می‌شوند.

علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 50 plus [چندکاره]
علوفه خرد کن هیدروپونیک دهانه 50 [دو کاره]
علوفه خردکن دهانه50 کاه،کلش،یونجه،شاخ و برگ
علوفه خرد کن چند کاره دهانه 50[به همراه آسیاب]
علوفه خردکن چند کاره دهانه 50 Plus [به همراه آسیاب]
علوفه خردکن دهانه 50 پلاس
علوفه خردکن همه کاره دهانه 60 پلاس
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 60 plus
علوفه خردکن دهانه 60 پلاس
علوفه خردکن همه کاره دهانه 70 پلاس
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 70 Plus
علوفه خردکن دهانه 70 پلاس

انواع پرفروش علف خوردکن خوزستان

قطعاً بهترین علوفه خردکن‌ بر اساس معیارهایی مانند طول عمر بالا، کارایی، مصرف کم برق، قیمت مناسب با حذف واسطه‌ها و خدمات پس از فروش طبقه‌بندی می‌شود. در ادامه به دو مدل از بهترین دستگاه‌های علف خردکن پارس صنعت می‌پردازیم.

1. علوفه خردکن پشت تراکتوری

علوفه خردکن تراکتوری با کمک یک گاردان به دستگاه تراکتور وصل می‌شود. علت نام‌گذاری این وسیله به علف خردکن پشت تراکتوری به دلیل متصل‌شدن آن به تراکتور است.

2. علوفه خردکن بنزینی

علف خردکن بنزینی به‌راحتی می‌تواند در مناطقی که با نوسان برق مواجه هستند، کار کند. این دستگاه با بنزین کار می‌کند.علوفه خردکن دهانه 70 پلاس

قیمت علوفه خردکن خوزستان

امروزه علوفه خردکن‌ها از ماشین‌آلات ضروری برای دامدارانی است که نیاز به خردکردن خوراک دام مانند یونجه و یا سایر غلات را دارند. این دستگاه‌ها در انواع و اندازه‌های مختلفی طراحی شده‌اند و انتخاب مناسب به عوامل مختلفی مانند اندازه دامداری، حجم محصول و نحوه نگهداری‌شان بستگی دارد.

جهت اطلاع از قیمت انواع علوفه خردکن خوزستان یا علوفه کوب خوزستان با کارشناسان ما در پارس صنعت تماس بگیرید. لازم به ذکر است علف خورد کن به جز علف خورد کن برقی  خوزستان به عنوان یونجه خردکن خوزستان و یا خرد کن شاخه و برگ خوزستان استفاده می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید بدون واسطه  12 مدل از علوفه خردکن‌های پارس صنعت، می‌توانید بر روی کلمه «خرید علوفه خردکن» کلیک کنید.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
نسرین نیک نژاد
2024-01-06
18:28
No Responses

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *