تهران، شادآباد

سبد خرید

علوفه خردکن قزوین+گارانتی پس از فروش

نسرین نیک نژاد
2024-01-30
14:31
No Responses
علوفه خردکن قزوین

در این مقاله پارس صنعت ما تصمیم گرفته‌ایمم تا به علوفه خردکن قزوین بپردازیم، دستگاهی مفید برای صنعت دامداری این شهرستان. همچنین شما می توانید برای آشنایی با عملکرد علوفه خردکن ها به ویدئوی زیر توجه کنید.

وضعیت دامداری در قزوین

وضعیت دامداری در قزوین نشان‌دهنده پتانسیل بالای این شهرستان در حوزه دامداری است و این منطقه را به‌عنوان یکی از قطب‌های صنعت کشور در زمینه تولید فرآورده‌های دامی به‌ویژه گوشت و شیر قرار داده است. همچنین میزان نسبتاً بالای دام‌های گاو و گوسفند/بز نشان‌دهنده فعالیت گسترده در این حوزه است که به‌نوعی از تنوع در نژادها و میزان تغذیه دام‌ها نیز خبر می‌دهد.

در قزوین در حدود 40,000 رأس گاو شیری وجود دارد که در مراکز صنعتی و سنتی در روستاها پرورش داده می‌شوند. علاوه براین، وجود 202 مرکز پرورش صنعتی گاو شیری نیز نشان‌دهنده فعالیت گسترده در زمینه تولید شیر و توسعه دامپروری صنعتی قزوین است.

همچنین، وجود 15 مرکز صنعتی گاو پرواربندی نشان از توجه به پرورش گاوهای گوشتی در قزوین دارد. این مراکز با انجام عملیات مبارزه با بیماری‌ها و اجرای تست‌های سل و بروسلوز، نقش مهمی در حفظ سلامت دام‌ها و افزایش کیفیت تولیدات دارند.

در کل، شرایط خوب مدیریتی و توانمندی‌های مناسب در زمینه دامداری، قزوین را به‌عنوان یک قطب مهم در حوزه تولید و صنعت دامداری در ایران نموده است. این حوزه فرصت‌های بسیاری را برای ایجاد اشتغال، توسعه صنعت و ارتقای سطح زندگی دامداران ارائه می‌دهد.

علوفه خردکن (fodder cutter) چیست؟

علوفه خردکن (fodder cutter) دستگاهی است که مواد خوراکی مختلف مانند علف، گیاهان، خوراک دانه‌ای و سایر مواد غذایی برای دام را خرد و آسیاب می‌کند. این ماشین با استفاده از تیغه‌های خردکن و آسیاب، مواد غذایی برای تعلیف دام را به قطعات کوچک‌تر تبدیل می‌کنند تا این حیوانات بتوانند به‌راحتی آنها را مصرف کنند.

علوفه خردکن دهانه 60 پلاس
علوفه خردکن دهانه 60 پلاس (پارس صنعت)

انواع علوفه خردکن در قزوین

مجموعه پارس صنعت یکی از بزرگترین مراکز فروش تجهیزات کشاورزی و دامداری است که 3 نوع علوفه خرد کن را در اختیار دامداران قرار می‌دهد. علوفه خردکن‌های پارس صنعت به 3 دسته زیر طبقه‌بندی می‌شوند که هرکدام کارایی خاص خودش را دارد.

1. علوفه خردکن ساده

این علوفه خرد کن ساده‌ترین نوع خردکن علوفه است که تنها برای کات کردن علف‌های مورد نیاز دام به کار برده می‌شود.

2. علوفه خردکن همه‌کاره

علوفه خردکن همه کاره قابلیت خردکردن علوفه های خشک و همچنین آسیاب کردن بذور مختلف را دارد.

3. علوفه خرد کن هیدروپونیک

این علوفه خرد کن کات کردن علوفه های تر هیدروپونیکی است بدون اینکه آب بی‌اندازد یا به دلیل بافت بهم تنیده کیک علوفه بین تیغه‌ها گیر کند و له شود با توجه به این معایب درطراحی این علوفه خرد کن سعی بر این شده که این مشکلات برطرف شود.

علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 50 plus [چندکاره]علوفه خرد کن هیدروپونیک دهانه 50 [دو کاره]
علوفه خردکن دهانه50 کاه،کلش،یونجه،شاخ و برگعلوفه خرد کن چند کاره دهانه 50[به همراه آسیاب]
علوفه خردکن چند کاره دهانه 50 Plus [به همراه آسیاب]علوفه خردکن دهانه 50 پلاس
علوفه خردکن همه کاره دهانه 60 پلاسعلوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 60 plus
علوفه خردکن دهانه 60 پلاسعلوفه خردکن همه کاره دهانه 70 پلاس
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 70 Plusعلوفه خردکن دهانه 70 پلاس
علوفه خردکن دهانه 60 پلاس پارس صنعت
علوفه خردکن دهانه 60 پلاس پارس صنعت

مزیت علوفه خردکن برقی در قزوین

استفاده از دستگاه علوفه خردکن برقی در قزوین مزایای زیادی دارد.به طورمثال، با خرد کردن علوفه به قطعات کوچکتر، قابلیت هضم و جذب علوفه توسط دام‌ها افزایش می‌یابد. طول کوتاه‌تر علوفه باعث افزایش سطح تماس آن با آنزیم‌ها و باکتری‌های موجود در دستگاه گوارش دام می‌شود که موجب هضم و جذب بهتر آن می‌شود.

همچنین با استفاده از علوفه خردکن قزوین می‌توان علوفه را به صورت یکنواخت و همگن خرد کرده و به دام‌ها ارائه داد. این ویژگی باعث می‌شود دام‌ها نسبت به انتخاب و مصرف علوفه ترجیحی نداشته باشند و تمامی عناصر تغذیه‌ای مورد نیاز را دریافت کنند.

خرید علوفه خرد کن در قزوین

تمامی دستگاه‌های علوفه خردکن پارس صنعت تا 6 ماه شامل گارانتی می‌شود و خدمات پس از فروش آنها از زمان خرید دستگاه علوفه خرد کن تا 36 ماه بعد از آن است. همچنین این دستگاه به نام های علوفه خردکن قزوین، علوفه کوب قزوین، علف خورد کن قزوین، علف خورد کن برقی قزوین، یونجه خردکن قزوین و خرد کن شاخه و برگ قزوین مصطلح است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره مندرج در سایت تماس بگیرید.

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 2]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *