تهران، شادآباد

سبد خرید

علوفه خردکن قزوین+گارانتی پس از فروش

نسرین نیک نژاد
2024-01-24
22:13
No Responses
علوفه خردکن قزوین

در این مقاله پارس صنعت ما تصمیم گرفته‌ایم تا به علوفه خردکن قزوین بپردازیم. در ادامه به انواع دستگاه «علوفه خردکن» ساخت مجموعه پارس صنعت برای صنعت دامداری این شهرستان می‌پردازیم.

در ویدئوی زیر می‌توانید به عملکرد دستگاه آسیاب گندم و جو ساخت مجموعه پارس صنعت توجه کنید.

انواع علوفه خردکن  در قزوین

مجموعه پارس صنعت یکی از بزرگترین مراکز فروش تجهیزات کشاورزی و دامداری است که 3 نوع علوفه خرد کن را در اختیار دامداران قرار می‌دهد. علوفه خردکن‌های پارس صنعت به 3 دسته زیر طبقه‌بندی می‌شوند که هرکدام کارایی خاص خودش را دارد.

شما می‌توانید با کلیک بر روی هر یک از انواع علوفه خردکن‌های ذیل از ویژگی‌ها و آخرین قیمت آنها مطلع شوید.

علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 50 plus [چندکاره]علوفه خرد کن هیدروپونیک دهانه 50 [دو کاره]
علوفه خردکن دهانه50 کاه،کلش،یونجه،شاخ و برگعلوفه خرد کن هیدروپونیک دهانه 50[به همراه آسیاب]
علوفه خردکن چند کاره دهانه 50 Plus [به همراه آسیاب]علوفه خردکن دهانه 50 پلاس
علوفه خردکن همه کاره دهانه 60 پلاسعلوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 60 plus
علوفه خردکن دهانه 60 پلاسعلوفه خردکن همه کاره دهانه 70 پلاس
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 70 Plusعلوفه خردکن دهانه 70 پلاس

1. علوفه خردکن ساده

این علوفه خرد کن ساده‌ترین نوع خردکن علوفه است که تنها برای کات کردن علف‌های مورد نیاز دام به کار برده می‌شود.

2. علوفه خردکن همه‌کاره

علوفه خردکن همه کاره قابلیت خردکردن علوفه های خشک و همچنین آسیاب کردن بذور مختلف را دارد.

3. علوفه خرد کن هیدروپونیک

این علوفه خرد کن کات کردن علوفه های تر هیدروپونیکی است بدون اینکه اب بی اندازد یا به دلیل بافت بهم تنیده کیک علوفه بین تیغه ها گیر کند وله شود با توجه به این معایب درطراحی این علوفه خرد کن سعی بر این شده که این مشکلات برطرف شود.

در ادامه  12 مدل از علوفه خردکن‌های پارس صنعت را مشاهده می‌کنید که هرکدام مشخصات خاصی دارد و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک، می‌توانید بر روی هر کدام از علوفه خردکن‌ها کلیک کنید.

علوفه خردکن چیست؟

علوفه خردکن (fodder cutter) یک ابزار کشاورزی است که برای خردکردن و آسیاب کردن خوراک دام استفاده می‌شود. این دستگاه قابلیت بهبود هضم، طعم و خواص خوراک دام را داراست. به طور کلی، علوفه خردکن برای پردازش علوفه‌هایی که اندازه بزرگی دارند و دام نمی‌تواند آنها را به راحتی هضم کند، استفاده می‌شود.

اندازه مناسب برای خردکنی علوفه برای تعلیف گاو بین 3 تا 7 سانتیمتر و برای تعلیف بز و گوسفند بین 3 تا 5 سانتیمتر است. این رنج اندازه به دلیل این است که بسیاری از علوفه‌های خشک یا تازه قابلیت هضم مناسبی ندارند و خردکن به آنها کمک می‌کند تا بهتر هضم شوند.

علوفه خردکن دهانه 70 پلاس

 

وضعیت دامداری در قزوین

وضعیت دامداری در شهرستان قزوین به‌عنوان یکی از قطب‌های صنعت کشور در تولید فرآورده‌های دامی، به‌وضوح قابل‌تشخیص است. توانمندی‌های این شهرستان در بخش دامپروری به‌تنهایی به پرورش گاو و گوسفند و بز محدود نمی‌شود و در سایر زمینه‌ها نیز از پتانسیل‌های قابل‌توجهی برخوردار است.

تعداد گاوها در شهرستان قزوین به حدود 40,000 رأس می‌رسد که به صورت صنعتی و یا سنتی در روستاها و مراکز پرورش نگهداری می‌شوند. همچنین، تعداد حدود 300,000 رأس گوسفند و بز نیز در این شهرستان پرورش می‌یابند.

باتوجه‌به میزان زیاد تعداد دام‌های شهرستان قزوین و مراکز زیاد دامداری در این منطقه، می‌توان به اهمیت استفاده از دستگاه علوفه خردکن پی برد.

خرید علوفه خرد کن در قزوین

تمامی دستگاه‌های علوفه خردکن پارس صنعت تا 6 ماه شامل گارانتی می‌شود و خدمات پس از فروش آنها از زمان خرید دستگاه علوفه خرد کن تا 36 ماه بعد از آن است. همچنین این دستگاه به نام های علوفه خردکن قزوین، علوفه کوب قزوین، علف خورد کن قزوین، علف خورد کن برقی قزوین، یونجه خردکن قزوین و خرد کن شاخه و برگ قزوین مصطلح است.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *