تهران، شادآباد

سبد خرید

خدمات فرز CNC فتح

نسرین نیک نژاد
2023-04-27
23:39
No Responses
دستگاه خدمات فرز cnc فتح1

اولین ماشین‌های خدمات فرز cnc به‌صورت چرخشی کار برش‌کاری را انجام می‌دادند. فرایندی که در دستگاه‌های فرز cnc رفته‌رفته تکامل یافت. برش‌کاری چرخشی با قراردادن یک کاتر دایره‌ای که با دندانه‌ها در قسمت سر ماشین تراش قرار داده شده بود، کار می‌کرد. در واقع با کمک این دستگاه می‌توان زمان و انرژی را که قبلاً برای براده زدن به‌صورت دستی صرف می‌شد، کاهش داد.

همچنین شما می‌توانید با کلیک بر روی مقاله «خدمات حرفه ای فرز CNC [از ایران تا آلمان با گواهی معتبر]» اطلاعات بیشتری در مورد این صنعت کسب کنید.

خدمات فرز CNC چیست؟

فرز CNC یک فرایند ماشین‌کاری است که از دستورهای کامپیوتری برای حرکت و عملکرد ابزارهای برش استفاده می‌کند. با چرخش و حرکت ابزارها در سطح قطعه کار، مواد اضافی به‌آرامی حذف می‌شود تا به شکل و اندازه دلخواه برسند.
مجموعه پارس صنعت با کمک مهندسان خلاق، خدمات فرز CNC را به مشتریان عزیز در تهران و سراسر کشور ارائه می‌کند.

خدمات فرز CNC فتح را می‌توان به چهار مرحله مجزا تقسیم کرد:

  1. طراحی مدلCAD: مهندسان یک طرح دوبعدی یا سه‌بعدی از قطعه موردنظر ایجاد می‌کنند.
  2. تبدیل مدل CAD به یک برنامه CNC: طرح به یک فرمت فایل سازگار صادر می‌شود و با استفاده از نرم‌افزار CAM به دستورالعمل‌های ماشین تبدیل می‌شود.
  3. راه‌اندازی دستگاه فرز CNC: اپراتور دستگاه و قطعه کار را آماده می‌کند.
  4. اجرای عملیات فرزکاری: اپراتور ماشین، برنامه ماشین‌کاری را آغاز می‌کند.

دستگاه خدمات فرز cnc فتح

انواع خدمات فرز cnc

سیستم‌های مورداستفاده در عملیات فرز CNC به‌عنوان ماشین‌های فرز CNC شناخته می‌شوند. بسته به طراحی و نیازهای فرز، می‌توانند یک قطعه کار متحرک و یک ابزار دوار ثابت، یک قطعه کار ثابت و یک ابزار چرخشی متحرک یا یک قطعه کار متحرک و ابزار دوار داشته باشند. ازآنجایی‌که فرز CNC به‌طورکلی به‌عنوان یک فرایند ثانویه یا تکمیلی برای قطعات ماشین‌کاری شده عمل می‌کند، ماشین‌های فرز را می‌توان برای ایجاد عناصر طراحی مانند سطوح صاف، خطوط، شیارها، شکاف‌ها، بریدگی‌ها، سوراخ‌ها و جیب‌ها استفاده کرد.

کاربردهای خدمات فرز CNC فتح

دستگاه فرز CNC مواد مختلفی از جمله فلزات، پلاستیک‌ها، سرامیک‌ها و سایر مواد مهندسی شده را می‌تواند در خود جای دهد. این تنوع انتخاب مواد، کار را برای تولیدکنندگان آسان می‌کند. از طرفی کاربرد خدمات فرز سی ‌ان‌ سی در فتح تهران بسیار متنوع و در موارد زیر استفاده می‌شود:
• هوافضا و هواپیما
• خودرو
• تجاری
• الکترونیک
• صنعتی
• پزشکی
• فناوری و امنیت
• مخابرات
• حمل‌ونقل

دستگاه خدمات فرز cnc فتح1

نحوه کار دستگاه  فرز CNC 

CNC یا Computer Numerical Control، ابزارها را تحت هدایت مستقیم یک سیستم‌عامل کامپیوتری قرار می‌دهد.
خدمات فرز CNC فتح با ترکیبی از سه مورد زیر انجام می‌شود:

1. کاتری با دندانه های زیاد و تیز که برای یک بیشتر مواد ایده آل است.
2. چرخاندن یک ابزار با سرعت کافی برای پردازش درست یک ماده
3. قدرت کافی برای برش مواد انتخابی در طول فرایند
CNC امکان کنترل بسیار دقیق این عناصر را فراهم می‌کند. سیستم‌های کامپیوتری اطلاعات طراحی را مستقیماً از نقشه‌ها یا مدل‌های مهندس می‌خوانند و احتمال خطا بین طراحی و تولید را از بین می‌برند.

فرایند خدمات فرز CNC فتح جهت کدهای نرم‌افزاری سفارشی مانند کد NC، G-code و کد ISO را دنبال می‌کند که همگی مستقیماً از طرح‌های CAM یا CAD تبدیل می‌شوند. سپس کدها به کنترل‌های دستگاه ترجمه می‌شوند که در امتداد حداقل دو محور (X و Y)، علاوه بر دو ابزار، در عمق یا محور Z اجرا می‌شوند. برخی از خدمات فرز سی‌ان‌سی پارس صنعت، امکان کنترل بر روی حداکثر پنج محور منحصربه‌فرد را نیز فراهم می‌کنند.

شما می‌توانید برای دریافت «خدمات فرز CNC غرب تهران» به مجموعه پارس صنعت مراجعه نمایید.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *