تهران، شادآباد

سبد خرید

خدمات فرز CNC غرب تهران|کاربرد فرز CNC در صنایع مختلف⚡

نسرین نیک نژاد
2023-04-27
22:15
No Responses
خدمات فرز cnc در غرب تهران

اولین ماشین های فرز به صورت چرخشی بود. فرآیندی که در سرتاسر جهان ماشین‌هایت، سوهان‌کاری چرخشی با قراردادن یک کاتر دایره‌ای که با دندانه‌ها در قسمت سر ماشین تراش خرج شده بود، زمان و انرژی را که قبلاً برای براده کردن دستی صرف می‌شد، کاهش داد.
تقریباً 200 سال پیش، اولین ابزاری که صرفاً به فرایند فرزکاری یا برش‌کاری اختصاص‌داده‌شده بود، در مغازه‌های آمریکایی ظاهر شد. از آن زمان، باگذشت زمان این دستگاه‌ها به‌صورت کامپیوتری تغییر یافت.
اولین ماشین‌های فرض بر اساس به‌صورت دوار و چرخشی بودند. این روند تکامل یافت تا فرزکاری چرخشی با قراردادن یک کاتر دایره‌ای که با دندانه‌ها در قسمت سر ماشین تراش قرار داشت، تبدیل شد.

فرز CNC چیست؟

CNC یا Computer Numerical Control، ابزارهایی را تحت هدایت یک سیستم‌عامل کامپیوتری قرار می‌دهد. فرز CNC یک فرایند ماشین‌کاری است که امروزه از نرم‌افزارهای کامپیوتری برای حرکت و عملکرد ابزارهای برش استفاده می‌کند. با چرخش و حرکت ابزارها در سطح قطعه کار، مواد اضافی به‌آرامی حذف می‌شوند تا به شکل و اندازه دلخواه برسند.

خدمات فرز cnc در غرب تهران

مراحل سفارش فرزکاری CNC در غرب تهران

خدمات فرز CNC در غرب تهران توسط مجموعه پارس صنعت انجام می‌شود. این خدمات شامل به چهار مرحله مجزا تقسیم می‌شود که در ادامه به آنها می‌پردازیم:

  1. طراحی مدل: در این قسمت مهندسان پارس صنعت یک طرح دوبعدی یا سه‌بعدی از قطعه موردنظر را با کمک نرم‌افزارهایی مانند اتوکد درست می‌کنند.
  2. تبدیل مدل CAD به یک برنامه: طرح موردنظر به یک فرمت سازگار با دستگاه فرزکاری تبدیل می‌شود و با استفاده از نرم‌افزار CAM به دستورالعمل‌های ماشین تبدیل می‌شود.
  3. راه‌اندازی دستگاه فرز: اپراتور دستگاه و قطعه کار را آماده می‌کند.
  4. اجرای عملیات فرزکاری: در این قسمت برنامه ماشین‌کاری آغاز می‌شود.

همچنین می‌توانید با کلیک بر روی مقاله «خدمات حرفه ای فرز CNC [از ایران تا آلمان با گواهی معتبر]» اطلاعات بیشتری در مورد این صنعت کسب کنید.

کاربرد فرز CNC  در صنایع مختلف

سیستم‌های مورداستفاده در عملیات فرز CNC به‌عنوان ماشین‌های فرز CNC معروف هستند. ازآنجایی‌که فرز CNC به‌طورکلی به‌عنوان یک فرایند تکمیلی برای قطعات ماشین‌کاری عمل می‌کند، از دستگاه‌های فرز می‌توان برای ایجاد سطوح صاف، خطوط، شیارها، ، برش ها و سوراخ‌ها استفاده کرد.
معمولاً فرز CNC مواد مختلفی از جمله فلزات، سرامیک، پلاستیک‌ و بسیاری مواد دیگر را در خود جای می‌دهد نوع این متریال، کار را برای تولیدکنندگان آسان می‌کند. خدمات سی ان سی فرز در غرب تهران برای تعدادی از صنایع مانند موارد زیر مفید است:

  • هوافضا و قطعات هواپیما
  • خودروسازی
  • الکترونیک
  • صنایع پزشکی
  • صنایع ساخت قالب پلاستیک

خدمات فرزکاری در غرب تهران

خدمات فرز CNC غرب تهران

امروزه مراحل زیادی برای ساخت یک قطعه پیچیده وجود دارد، به همین دلیل دستیابی به قطعات باکیفیت بالا و مقرون‌به‌صرفه بسیار مهم است. مجموعه پارس صنعت با درنظرداشتن این نکات، کار را برای صنعتگران آسان کرده است.
شما می‌توانید با کارشناسان ما در مجموعه پارس صنعت تماس بگیرید و از خدمات فرز CNC غرب تهران با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب بهره‌مند شوید.

همچنین شما می‌توانید با کارشناسان پارس صنعت از «خدمات سری تراشی فرز cnc» اطلاعات بیشتری در مورد این صنعت کسب کنید.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *