تهران، شادآباد

سبد خرید

خدمات فرز CNC شادآباد

نسرین نیک نژاد
2023-04-24
11:23
No Responses
خدمات فرز cnc شادآباد

خدمات فرز CNC شادآباد، یک ارائه‌دهنده خدمات فرز CNC است. این مرکز در ارائه فرز CNC بر روی پلاستیک و فلزات متخصص است. خدمات فرز CNC شادآباد از پیشرفته‌ترین ماشین‌آلات استفاده می‌کند و همین ویژگی این مجموعه را از بقیه مراکز فرزکاری متمایز می‌کند.

فرزکاری به چه معناست؟

فرزکاری یک سیستم ماشین‌کاری است که از ابزارهایی به نام فرز استفاده می‌کند. این فرزها بر روی محورهای مختصات دوبعدی، سه‌بعدی، چهار و پنج‌بعدی می‌چرخند و مواد را روی سطحی که روی آن کار می‌کنند جدا می‌کنند تا به نتایج دلخواه برسند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرزکاری سه بعدی میتوانید مقاله (خدمات فرز سه محور CNC) را مطالعه نمایید.

خدمات فرز cnc در شادآباد

خدمات فرز CNC شادآباد

خدمات تراشکاری در شادآباد فتح شامل تراشکاری فلزات با روش‌های مختلفی انجام می‌شود که هم می‌توان از روش دستی (تراش سنتی) با کمک یک اپراتور و هم از دستگاه‌های اتوماتیک استفاده کرد. یکی از متداول‌ترین دستگاه‌های تمام‌اتومات در خدمات فرزکاری، سی‌ان‌سی (CNC) است.

فرز CNC یا Computer Numerical Control، متریال مختلف را بادقت و سرعت زیاد برش می‌دهد و همچنین می‌تواند محصولات فراوری شده را در اندازه‌ها و اشکال مختلف مطابق با نیاز مشتری طراحی کند.
در حال حاضر فناوری فرز CNC به طور گسترده در صنایع هوایی، هوافضا، نظامی، خودروسازی، ماشین‌آلات و سایر صنایع استفاده می‌شود و می‌توان گفت که بخش مهمی از صنعت تولید با کمک خدمات فرز سی‌ان‌سی است. با توسعه فناوری دیجیتال، فرز CNC هم در حال تغییر است و قادر به پردازش محصولات جدیدتر با اندازه‌ها و اشکال پیچیده‌تر است.

کاربرد خدمات فرز CNC در مرکز شادآباد

تعدادی از فرآیندهای فرز CNC شامل فرزکاری، حفاری، روکش، شکاف، برش و پروفیل می باشد. در ادامه مراکزی که خدمات فرز CNC شادآباد را انتخاب کرده‌اند را بررسی می‌کنیم:

  • مخابرات
  • صنایع ساخت‌وساز
  • صنایع الکترونیک
  • سیستم حمل‌ونقل
  • صنایع خودروسازی
  • صنایع کشاورزی

شما می‌توانید با کلیک بر روی مقاله «خدمات حرفه ای فرز CNC [از ایران تا آلمان با گواهی معتبر]» اطلاعات بیشتری در مورد این صنعت کسب کنید.

خدمات فرز cnc در شادآباد1

خدمات فرز cnc فلز شادآباد

خدمات فرز cnc فلز درشادآباد شامل طراحی و ساخت انواع قالب‌های وکیوم فرمینگ، ساخت اشکال یونولیتی، دستگاه تزریق پلاستیک، سوراخ‌کاری از تمام سطوح فلزی در بعدهای کوچک و بزرگ است. از خدمات فرز cnc برای تولید قطعات صنعتی استفاده می‌شود.

قیمت خدمات فرز cnc شادآباد

قیمت خدمات فرز cnc شادآباد بر اساس دقیقه و یا بر اساس متراژ محاسبه می‌شود. ازآنجایی‌که در ابتدای ورود دستگاه برش cnc به ایران، قیمت‌گذاری این خدمات بر حسب دقیقه انجام می‌گرفت؛ اکثر مجموعه‌های ارائه این خدمات، قیمت‌گذاری را برحسب دقیقه محاسبه می‌کنند.
علاوه بر این، به علت تفاوت در قطر و جنس متریال‌های مورداستفاده، قیمت ماشین‌کاری cnc بر حسب دقیقه، معیار بهتری خواهد بود. مجموعه پارس صنعت نیز علاوه بر ارائه خدمات فرز cnc در منطنقه شادآباد، از تعرفه خدمات cnc مناسبی برخوردار است.

مشتریان عزیز می‌توانند قیمت خدمات cnc فرز پارس صنعت را از کارشناسان ما استعلام بگیرند و سفارش‌های خود را ارسال کنند.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *