تهران، شادآباد

سبد خرید

خرید علوفه خردکن عباس آباد⚡

نسرین نیک نژاد
2023-03-06
22:15
No Responses
علوفه خردکن در عباس آباد

به‌طورکلی، تعلیف دام با چند نوع خوراک انجام می‌شود؛ از علف تازه گرفته تا ساقه‌های درخت نخل و میوه‌هایی مانند سیب. قبل از اینکه این گیاهان را به حیوانات بدهید، لازم است تا از اهمیت خردکردن خوراک دام آگاه شوید.
ازآنجایی‌که مقدار زیادی کربوهیدرات موجود در علوفه خردشده وجود دارد، پس می‌توان نتیجه گرفت علوفه حاوی مقدار زیادی قند است. قند درون علوفه را می‌توان به گلوکز، فروکتوز و فروکتان که از اتصال چندین مولکول فروکتوز به یکدیگر تشکیل می‌شوند، عنوان کرد. اما فرو کتان‌ها در معده و روده کوچک دام هضم نمی‌شوند.

بنابراین می‌توان نتیجه گرفت با خردکردن علوفه می‌توان فرایند هضم خوراک دام را تسهیل کرد. برای ریز کردن علوفه، دستگاه علوفه خردکن استفاده می‌شود که بسیار به صرفه است. این دستگاه در وقت و انرژی نیز صرفه‌جویی زیادی می‌کند. در این نوشتار قصد داریم تا نگاهی اجمالی به دستگاه علوفه خردکن و معرفی مرکزی معتبر برای فروش علوفه خردکن عباس آباد معرفی کنیم.

همچنین شما می‌توانید برای استعلام و یا کسب اطلاعات بیشتر با کلیک بر روی «علوفه خردکن» از جزئیات دقیق آن مطلع شوید.

علوفه خردکن چیست؟

علوفه خردکن نوعی ماشین کشاورزی است که برای خردکردن، ریز کردن و آسیاب‌کردن  خوراک دام استفاده می‌شود. با نگاهی به‌اندازه مناسب علوفه برای تعلیف گاو 3 تا 7 سانتی‌متر و همچنین بز و گوسفند 3 تا 5 سانتی‌متر، می‌توان دریافت که بسیاری از علوفه‌هایی که چه به‌صورت خشک و چه به‌صورت تازه می‌بینیم، نمی‌تواند برای آنها کارآمد باشد.

علوفه خردکن چند کاره Plus [به همراه آسیاب]
علوفه خردکن

مزایای علوفه خردکن 

قطعاً یک علوفه خردکن مناسب باید قادر به خردکردن انواع خوراک دام مانند کاه، کلش، برگ درختان، برگ نخل، انواع میوه و همچنین آسیاب‌کردن غلاتی چون گندم و جو باشد. در کنار مزیت ذکر شده برای بهترین علوفه خردکن بودن برای دامداری، مصرف کم‌انرژی و همچنین اندازه مناسب نیز عواملی هستند که نباید از آنها غافل شد.

انواع علوفه خردکن

علوفه خردکن‌های پارس صنعت به 3 دسته علوفه خردکن، دو کاره و هیدروپونیک تقسیم می‌شوند که دارای موتورهای تک‌فاز، 3 فاز، بنزینی و اتصالات پشت تراکتوری هستند. تمامی علوفه خردکن‌ها در 4 سایز 50 معمولی، 50 پلاس، 60 پلاس و 70 پلاس تقسیم می‌شوند.

در ادامه  12 مدل از علوفه خردکن‌های پارس صنعت را مشاهده می‌کنید که هرکدام مشخصات خاصی دارد.

علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 50 plus [چندکاره]
علوفه خرد کن هیدروپونیک دهانه 50 [دو کاره]
علوفه خردکن دهانه50 کاه،کلش،یونجه،شاخ و برگ
علوفه خرد کن چند کاره دهانه 50[به همراه آسیاب]
علوفه خردکن چند کاره دهانه 50 Plus [به همراه آسیاب]
علوفه خردکن دهانه 50 پلاس
علوفه خردکن همه کاره دهانه 60 پلاس
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 60 plus
علوفه خردکن دهانه 60 پلاس
علوفه خردکن همه کاره دهانه 70 پلاس
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 70 Plus
علوفه خردکن دهانه 70 پلاس

ویژگی علوفه خردکن‌

علوفه خردکن‌های ذکر شده در جدوول بالا به 3 دسته زیر طبقه‌بندی می‌شوند که هرکدام کارایی خاص خودش را دارد.

1. علوفه خردکن معمولی: این علوفه خرد کن ساده‌ترین نوع خردکن علوفه است که تنها برای کات کردن علف‌های مورد نیاز دام به کار برده می‌شود.

2. علوفه خردکن دو کاره: علوفه خردکن همه کاره قابلیت خردکردن علوفه های خشک و همچنین آسیاب کردن بذور مختلف را دارد.

3. علوفه خرد کن هیدروپونیک: این علوفه خرد کن قابلیت کات کردن علوفه های تر و هیدروپونیکی را دارد.

علوفه خردکن دهانه 70 پلاس

خرید علوفه خرد کن برقی عباس آباد

به طورکلی، قیمت علوفه خردکن به عوامل متفاوتی مانند حجم خرید، ظرفیت، ولتاژ و نوع دستگاه بستگی دارد. مجموعه پارس صنعت نیز با فراهم‌کردن انواع علوفه خردکن، این دستگاه را باقیمت‌های بسیار مناسب در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌دهد.

همچنین بدنه تمامی دستگاه‌های علوفه خردکن تا 6 ماه شامل گارانتی می‌شود و خدمات پس از فروش آنها از زمان خرید دستگاه علوفه خرد کن تا 36 ماه بعد از آن است.

برای استعلام و یا کسب اطلاعات بیشتر با کلیک بر روی «علوفه خردکن» از جزئیات دقیق آن مطلع شوید. همچنین در ادامه به ویدئویی که عملکرد علوفه خردکن‌ها را نشان می‌دهد، می‌پردازیم.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 3]
نسرین نیک نژاد
2023-03-06
22:15
No Responses

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *