تهران، شادآباد

سبد خرید

فروش علوفه خردکن محمودآباد

نسرین نیک نژاد
2023-02-28
22:15
No Responses
فروش علوفه خردکن

در سال‌های اخیر، بسیاری از کشاورزان با کمک دستگاهی به نام علوفه خردکن توانسته‌اند که شکل خوراک دام را بهبود ببخشند. ازآنجایی‌که برخی از محصولات مانند چغندر، کاه و کلش و حتی برگ درختان برای چهارپایانی مانند بز و گوسفند از نظر اندازه مناسب نیست؛ از همین رو با کمک این دستگاه می‌توان این محصولات کشاورزی را متناسب با دهان و معده دام خرد کرد.

از طرفی دیگر برخی از شهرها که به علت شرایط اقلیمی مساعد دامپروری هستند و به‌نوعی به  بزرگ‌ترین قطب دامداری در کشور معروف هستند، نیاز دارند تا از علوفه خردکن برای تغییر شیوه قدیمی کار خود استفاده کنند. به‌عبارت‌دیگر با کمک این دستگاه تحولی عظیم در صنعت دامداری ایجاد کنند. یکی از این شهرها محمودآباد در استان مازندران است که در این نوشتار قصد داریم به فروش علف خردکن در این شهر یا به عبارتی دیگر فروش «علوفه خردکن محمودآباد» بپردازیم.

علوفه هیدروپونیک در محمودآباد

علوفه خردکن چیست؟ و چه کارایی دارد؟

علوفه خردکن از زیرمجموعه ماشین‌آلات کشاورزی است که برای خردکردن، ریز کردن و آسیاب‌کردن خوراک دام استفاده می‌شود. ازآنجایی‌که با روش خردشدن می‌توان قابلیت هضم، طعم، خواص (به علت هضم بهتر) خوراک دام را دوچندان کرد؛ علوفه خردکن دقیقاً همان دستگاهی است که این وظیفه را به‌خوبی انجام می‌دهد.

بهترین علوفه خردکن محمود آباد

بی شک بهترین دستگاه‌های علف خردکن بر طبق معیارهایی مانند طول عمر بالا، کارایی، مصرف کم برق، قیمت مناسب و خدمات پس از فروش طبقه‌بندی می‌شود. در ادامه به 4 عدد از بهترین دستگاه‌های علف خردکن و آسیاب برای دامداری به همراه آخرین قیمتشان می‌پردازیم.

  1. علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 50 plus [چندکاره]

از مشخصات علوفه خردکن هیدروپونیک 50 پلاس داشتن دوچرخ است. محافظ موتور و رنگ کوره‌ای بدنه و منظم کات کردن علوفه از مشخصات خاص این دستگاه است.

همچنین می‌توانید با تهیه توری‌های برای خردکردن علوفه‌های خشک هم استفاده کنید البته با مقدار کمتر. این دستگاه قادر به آسیاب‌کردن غلات هم دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول بر روی کلمه « علوفه خردکن 50 پلاس» کلیک کنید.

  1. علوفه خردکن دهانه 50 کاه، کلش، یونجه، شاخ‌وبرگ

یکی از ویژگی‌های مهم این علوفه خردکن داشتن تیغه‌های فولادی کمباینی است که باعث می‌شود از آن به جز خردکردن کاه، یونجه و کلش برای ریز کردن علوفه تر و خشک هم استفاده کرد.

ساقه‌های بلند خوشه‌های گندم و جو خشک که در دیگر علوفه خرد کن‌ها به‌دور تیغه‌ها می‌پیچد به دلیل قدرت زیاد این علوفه خردکن و تیغ‌های فولادی‌اش در یک ساعت یک تن علوفه خشک را کات می‌زند.

این علوفه خردکن موردتوجه گلخانه‌داران نیز هست؛ زیرا با داشتن این دستگاه برای تهیه خاک کود که از خردکردن و ریزشدن چوب‌های نازک و برگ‌های خشک و تر تهیه می‌شود استفاده می‌کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول بر روی کلمه «علوفه خردکن 50» کلیک کنید.

  1. علف خردکن دهانه 60 پلاس

علوفه خردکن 60 پلاس دارای 12 تیغه و قدر موتور آن برابر با 3 یا 5/3 اسب بخار است. از علوفه خردکن معمولی برای خردکردن انواع کاه، کلش، علوفه خشک، علوفه تر، یونجه، شاخه‌های نخل، سیب‌زمینی، چغندر، کاهو، کلم و پوست میوه استفاده می‌کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول بر روی کلمه « علوفه خردکن 60 پلاس» کلیک کنید.

  1. علوفه خردکن دهانه 70 پلاس

دستگاه علوفه خردکن 70 پلاس قادر به خردکردن 2 تن علوفه در ساعت است. ازآنجایی‌که این مدل از وزن بالایی برخوردار است، دارای 4 چرخ است. رنگ بدنه آن کوره‌ای و دارای محافظ دینام است.

علوفه خردکن 70 پلاس دارای 14 تیغه و قدر موتور آن برابر با 5 یا 5/5 اسب بخار است و قادر به خردکردن علوفه خشک و همچنین آسیاب‌کردن غلاتی مانند گندم و جو است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول بر روی کلمه « علوفه خردکن 70 پلاس» کلیک کنید.

استراکچر علوفه خردکن

فروش علوفه خردکن محمودآباد

پارس صنعت یکی از مراکز بزرگ فروش تجهیزات گلخانه‌ای و کشاورزی است که انواع علوفه خردکن را در اختیار دامداران عزیز قرار می‌دهد. پارس صنعت به‌صورت کاملاً تخصصی و مجهز به دانش ادوات کشاورزی انواع علوفه خردکن در محمود آباد و سراسر ایران را برای تمامی نیازها در اختیار مشتریان عزیز خود قرار می‌دهد.
ما اطلاعات دقیقی در مورد قیمت، ویژگی‌ها و مشخصات علوفه خردکن‌ها به شما ارائه می‌کنیم، کافی است تنها با یک کلیک، بر روی کلمه «علوفه خردکن» از انواع این ماشین کشاورزی، مشخصات و قیمت آن مطلع شوید.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *