تهران، شادآباد

سبد خرید

خرید علوفه خردکن سوادکوه [قیمت مناسب+ گارانتی]

نسرین نیک نژاد
2023-03-02
22:15
No Responses
فروش علوفه خردکن در سوادکوه

وقتی به نمودار تغییرات صنعت دامداری نگاه می‌کنیم؛ زمان استفاده از علوفه هیدروپونیک و دستگاه علوفه خردکن را می‌توان به عنوان نقطه عطف این صنعت دانست. علوفه هیدروپونیک که مزایایش واضح و عیان است، اما در این میان کاربرد علوفه خردکن برای برخی از دامداران هنوز ناشناخته باقی مانده است.

به همین دلیل ما تصمیم گرفته‌ایم در این نوشتار به معرفی علوفه خردکن و مرکز فروش علوفه خردکن در سوادکوه یکی از قطب‌های دامپروری کشورمان بپردازیم. همچنین اگر شما هم جز دسته افرادی هستید که هنوز در مورد علوفه هیدروپونیک، اطلاعات زیادی ندارید،می‌توانید با مراجعه  و کلیک بر روی لینک «علوفه هیدروپونیک» اطلاعات لازم راکسب کنید.

علوفه خرد کن چیست؟

علوفه خردکن (علف خرد کن) یکی از تجهیزات مهم در صنعت دامداری است. این وسیله برای خردکردن علوفه خشک و هیدروپونیک، کاه، کلش، بذرهایی مانند گندم، جو، ذرت و غیره به کار برده می‌شود.

ازآنجایی‌که برخی از دام‌ها قادر به خردکردن علوفه در اندازه‌های بزرگ نیستند؛ در نتیجه در بلع و هضم دچار مشکل می‌شوند. به همین دلیل استفاده از علوفه خردکن در هر دامداری لازم و ضروری است.

مهم‌ترین مزیت استفاده از علوفه خردکن یا همان علف خردکن، صرفه‌جویی در میزان مصرف علوفه با کمک خردکردن آن برای دام است و از هدررفت علوفه با این وسیله جلوگیری می‌کند.

علوفه خردکن دهانه 70 پلاس
علوفه خردکن دهانه 70 پلاس

انواع علوفه خردکن و معرفی 2 نوع پر فروش‌

علوفه خردکن‌ها انواع مختلفی دارند اما علف خردکن های پارس صنعت به 3 دسته علوفه خردکن، دو کاره و هیدروپونیک تقسیم می‌شوند که دارای موتورهای تک‌فاز، 3 فاز، بنزینی و اتصالات پشت تراکتوری هستند.

در انواع علوفه خردکن‌ها بنا به سلیقه کاربر می‌توان توری‌هایی با اندازه 2، 3 و 6 سانتی‌متر قرارداد که باتوجه‌به میزان ریز کردن خوراک دام، می‌توان یکی از آنها را انتخاب کرد.

در ادامه  12 مدل از علوفه خردکن‌های پارس صنعت را مشاهده می‌کنید که هرکدام مشخصات خاصی دارد و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک، می‌توانید بر روی کلمه «علوفه خردکن» کلیک کنید.

علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 50 plus [چندکاره]
علوفه خرد کن هیدروپونیک دهانه 50 [دو کاره]
علوفه خردکن دهانه50 کاه،کلش،یونجه،شاخ و برگ
علوفه خرد کن چند کاره دهانه 50[به همراه آسیاب]
علوفه خردکن چند کاره دهانه 50 Plus [به همراه آسیاب]
علوفه خردکن دهانه 50 پلاس
علوفه خردکن همه کاره دهانه 60 پلاس
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 60 plus
علوفه خردکن دهانه 60 پلاس
علوفه خردکن همه کاره دهانه 70 پلاس
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 70 Plus
علوفه خردکن دهانه 70 پلاس

معرفی 2 علوفه خردکن پر فروش (به همراه ویدئو)

مجموعه پارس صنعت 12 مدل علوفه خردکن در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌دهد؛ از انواع این علوفه خردکن‌ها 2 مدل زیر از پرفروش‌ترین‌ها محسوب می‌شود.

1. علوفه خردکن پشت تراکتوری

 علت نام‌گذاری این وسیله به علف خردکن پشت تراکتوری به دلیل متصل‌شدن آن به تراکتور است. معمولاً علوفه خردکن تراکتوری با کمک یک گاردان به دستگاه تراکتور وصل می‌شود و قدرت خردکنندگی بالایی برای علوفه، یونجه تازه، کاه و کلش گندم، جو، ذرت، ساقه‌های برنج و غیره پیدا می‌کند.

در ادامه به ویدئوی زیر که به معرفی علوفه خردکن پشت تراکتوری می‌پردازید، نگاهی می‌اندازیم.

2. علوفه خردکن بنزینی

علوفه خردکن بنزینی به‌جای مصرف برق با موتور بنزینی، توانایی آماده‌سازی غذای دام را دارد. علوفه خردکن بنزینی به‌راحتی می‌تواند در مناطقی که با نوسان برق مواجه هستند، کار کند. همچنین علوفه خردکن موتور بنزینی با بهره‌مندی از شیر بنزین، ساسات و شیر گاز موتور یک جایگزین عالی به‌جای علوفه خردکن برقی محسوب می‌شود.

در ادامه به ویدئوی زیر که به معرفی علوفه خردکن بنزینی می‌پردازید، نگاهی می‌اندازیم.

فروش علوفه خردکن سوادکوه؛ قیمت مناسب و خدمات پس از فروش

مجموعه پارس صنعت با قدمتی طولانی در طراحی این ماشین‌آلات و تجهیزات کشاورزی و دامداری، انواع علوفه خردکن‌های موردنیاز دامداران سوادکوهی را در 12 نوع تولید و با قیمت مناسب به فروش می‌رساند.

جهت خرید و یا مشاوره در مورد«علوفه خردکن »به لینک زیر مراجعه نمایید.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 1]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *