تهران، شادآباد

سبد خرید

علوفه خردکن شهرنور[خرید بدون واسطه]

نسرین نیک نژاد
2024-01-01
19:03
No Responses

در این مقاله پارس صنعت قصد داریم  تا به بررسی علوفه خردکن شهرنور بپردازیم. شهرستان نور در استان مازندران از لحاظ اقلیم و منابع طبیعی، یکی از مناطق مناسب برای دامداری در ایران محسوب می‌شود. وضعیت دامداری در این منطقه به دلیل وجود چراگاه‌ها، مراتع خوب و آب‌وهوای معتدل بسیار پر رونق است.

در شهرستان نور، دامداری به‌صورت سنتی و صنعتی انجام می‌شود. دام‌های سبک مانند گوسفند و گاو و طیور در این منطقه پرورش داده می‌شوند. گونه‌های مختلف گوسفندان مانند افشاری و لری – بختیاری جزو دام‌های پرورشی هستند.

معرفی علوفه خردکن (fodder cutter) 

علوفه خردکن (fodder cutter) دستگاهی است که مواد خوراکی مختلف مانند علف، گیاهان، خوراک دانه‌ای و سایر مواد غذایی برای دام را خرد و آسیاب می‌کند. این ماشین با استفاده از تیغه‌های خردکن و آسیاب، مواد غذایی برای تعلیف دام را به قطعات کوچک‌تر تبدیل می‌کنند تا این حیوانات بتوانند به‌راحتی آنها را مصرف کنند.
علوفه خردکن به دام‌ها تغذیه مناسب و تنوع غذایی می‌دهد و از جمله عواملی است که به رشد و توسعه سالم دام‌ها کمک می‌کند. امروزه در شهر قم، استفاده از علوفه خردکن به‌منظور تأمین نیازهای تغذیه‌ای دام‌ها و بهبود عملکرد آنها بسیار رایج است.

علوفه خردکن دهانه 70 همه کاره پارس صنعت
علوفه خردکن دهانه 70 همه کاره پارس صنعت

انواع علوفه خردکن

مجموعه پارس صنعت یکی از بزرگ‌ترین مراکز تولید انواع علوفه خردکن در شهرنور است. بی‌اغراق اگر بخواهیم مهم‌ترین مزیت علوفه خردکن‌های پارس صنعت را عنوان کنیم، سبکی دستگاه و حمل‌ونقل آسان آن است.

معمولاً در علوفه خردکن های موجود در بازار برای جلوگیری از لرزش دستگاه در حین کار، از متریال زیاد و یا سنگین استفاده می‌کنند؛ به همین علت حمل‌ونقل این مدل علوفه خردکن‌ها بسیار سخت است و قیمت آنها نیز بالتبع بالاتر است.

علوفه کوب در شهرنور ساخت پارس صنعت با تعبیه محور لنگ استاندارد در جلوی دستگاه، از لرزش آنها در حین کار جلوگیری می‌کند و قیمت علوفه خردکن‌های پارس صنعت بسیار مناسب‌تر است.

بدنه دستگاه با برش لیزر و CNC درست شده است و این طراحی پارس صنعت باعث شده تا علوفه خردکن، شکل استانداری بگیرد. از مزایای دارابودن شکل استاندارد می‌توان به کاهش لرزش و فروش بدون واسطه اشاره کرد.

علوفه خردکن‌های پارس صنعت به 3 دسته علوفه خردکن ساده، دو کاره و هیدروپونیک تقسیم می‌شوند که دارای موتورهای تک‌فاز، 3 فاز، بنزینی و اتصالات پشت تراکتوری هستند. تمامی علوفه خردکن‌ها در 4 سایز 50 معمولی، 50 پلاس، 60 پلاس و 70 پلاس تقسیم می‌شوند.

در ادامه  12 مدل از علوفه خردکن‌های پارس صنعت را مشاهده می‌کنید که هرکدام مشخصات خاصی دارد و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک، می‌توانید بر روی کلمه «علوفه خردکن» کلیک کنید.

علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 50 plus [چندکاره]
علوفه خرد کن هیدروپونیک دهانه 50 [دو کاره]
علوفه خردکن دهانه50 کاه،کلش،یونجه،شاخ و برگ
علوفه خرد کن چند کاره دهانه 50[به همراه آسیاب]
علوفه خردکن چند کاره دهانه 50 Plus [به همراه آسیاب]
علوفه خردکن دهانه 50 پلاس
علوفه خردکن همه کاره دهانه 60 پلاس
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 60 plus
علوفه خردکن دهانه 60 پلاس
علوفه خردکن همه کاره دهانه 70 پلاس
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 70 Plus
علوفه خردکن دهانه 70 پلاس

معرفی انواع پرفروش علف خوردکن شهرنور

بی شک بهترین علوفه خردکن‌ها بر طبق معیارهایی مانند طول عمر بالا، کارایی، مصرف کم برق، قیمت مناسب با حذف واسطه‌ها و خدمات پس از فروش طبقه‌بندی می‌شود. در ادامه به دو مدل از بهترین دستگاه‌های علف خردکن پارس صنعت می‌پردازیم.

1. علوفه خردکن پشت تراکتوری

علوفه خردکن تراکتوری با کمک یک گاردان به دستگاه تراکتور وصل می‌شود. علت نام‌گذاری این وسیله به علف خردکن پشت تراکتوری به دلیل متصل‌شدن آن به تراکتور است.

2. علوفه خردکن بنزینی

علف خردکن بنزینی به‌راحتی می‌تواند در مناطقی که با نوسان برق مواجه هستند، کار کند. این دستگاه با بنزین کار می‌کند.علوفه خردکن دهانه 70 پلاس

قیمت علوفه خردکن شهر نور

امروزه علوفه خردکن‌ها از ماشین‌آلات ضروری برای دامدارانی است که نیاز به خردکردن خوراک دام مانند یونجه و یا سایر غلات را دارند. این دستگاه‌ها در انواع و اندازه‌های مختلفی طراحی شده‌اند و انتخاب مناسب به عوامل مختلفی مانند اندازه دامداری، حجم محصول و نحوه نگهداری‌شان بستگی دارد.

جهت اطلاع از قیمت انواع علوفه خردکن شهرنور یا علوفه کوب شهر نور با کارشناسان ما در پارس صنعت تماس بگیرید. لازم به ذکر است
علف خورد کن به جز علف خورد کن برقی  شهر نور به عنوان یونجه خردکن شهرنور و یا خرد کن شاخه و برگ شهرنور استفاده می‌شود.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *