تهران، شادآباد

سبد خرید

علوفه خردکن گرگان

نسرین نیک نژاد
2024-01-02
22:14
No Responses
علوفه خردکن گرگان

در این مقاله پارس صنعت قصد داریم تا به بررسی دستگاه علوفه خردکن گرگان و انواع آن برای صنعت دامداری این شهر بپردازیم. پس با ما همراه شوید.

منطقه گلستان با آب و هوای مناسب و مراتع غنی، فضایی خوب برای دامداری و پرورش انواع حیوانات اهلی فراهم کرده است. براساس آمار سال ۱۳۷۶، در استان گلستان ۱۲۲۵ واحد دامپروری صنعتی وجود داشت. این شامل ۶۱۵ گاوداری شیری با ظرفیت ۳۰,۷۴۹ رأس، ۲۴۶ گاوداری پرواری با ظرفیت ۱۰,۱۰۵ رأس، ۲۱۹ گاوداری دو رگ با ظرفیت ۸,۵۵۸ رأس و ۱۴۵ واحد گوسفندداری با ظرفیت ۳۲,۴۷۰ رأس بوده است.

بخش عمده‌ای از دامداری در استان گلستان در شهر گرگان و به صورت سنتی اداره می‌شود. گروه اصلی دامداران بومی و نیمه-کوچ در دشت گرگان و گنبدکاوس (صحرای ترکمن) را تشکیل می‌دهند که حدود ۵۱٫۵۱ درصد از این دامداران را تشکیل می‌دهند و شغل اصلی آن‌ها دامداری است. این دامداران حدود ۱۱۹۶ خانوار هستند و حدود ۱۱۵,۶۳۹ هکتار از مراتع شمال و جنوب اترک از «قازنقا» تا «آیت‌مروهتن» را با حدود ۴۸۸ هزار واحد دام مورد استفاده قرار می‌دهند.

مزایای علوفه خردکن برقی در گرگان

استفاده از دستگاه علوفه خردکن برقی در گرگان مزایای زیادی دارد.به طورمثال، با خرد کردن علوفه به قطعات کوچکتر، قابلیت هضم و جذب علوفه توسط دام‌ها افزایش می‌یابد. طول کوتاه‌تر علوفه باعث افزایش سطح تماس آن با آنزیم‌ها و باکتری‌های موجود در دستگاه گوارش دام می‌شود که موجب هضم و جذب بهتر آن می‌شود.

همچنین با استفاده از علوفه خردکن گرگان می‌توان علوفه را به صورت یکنواخت و همگن خرد کرده و به دام‌ها ارائه داد. این ویژگی باعث می‌شود دام‌ها نسبت به انتخاب و مصرف علوفه ترجیحی نداشته باشند و تمامی عناصر تغذیه‌ای مورد نیاز را دریافت کنند.علوفه خردکن دهانه 60

مشخصات علوفه خوردکن‌ در گرگان

علوفه خردکن‌های پارس صنعت به سه دسته‌ی معمولی، همه‌کاره و هیدروپونیک تقسیم می‌شوند. این خردکن‌ها در مدل برقی دارای موتورهای تک‌فاز و سه فاز هستند. برای ساخت این علوفه خردکن‌ ها، از ورق ۲ میلیمتر و قوطی ۴۰ در ۴۰ استفاده می‌شود. همچنین برای تنظیم میزان ریز کردن خوراک دام، می‌توانید توری‌هایی به اندازه 2، ۳ و ۶ سانتیمتر نصب کنید.

انواع علوفه خردکن
 قابلیت‌ها
علوفه خردکن معمولیخردکردن کاه، کلش، میوه، سبزی‌ها، برگ درختان، برگ نخل، سیب‌زمینی، چغندر و بسیاری موارد دیگر
علوفه خردکن همه کارهخردکردن علوفه خشک و تر، کاه، کلش، میوه، سبزی‌ها، برگ درختان، برگ نخل، سیب‌زمینی، چغندر و آسیاب‌کردن دانه غلات مانند گندم و جو
علوفه خردکن هیدروپونیکخردکردن علوفه‌های هیدروپونیک و تازه
در ادامه  12 مدل از علوفه خردکن‌های پارس صنعت را مشاهده می‌کنید که هرکدام مشخصات خاصی دارد و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک، می‌توانید بر روی کلمه «علوفه خردکن» کلیک کنید.

علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 50 plus [چندکاره]
علوفه خرد کن هیدروپونیک دهانه 50 [دو کاره]
علوفه خردکن دهانه50 کاه،کلش،یونجه،شاخ و برگ
علوفه خرد کن چند کاره دهانه 50[به همراه آسیاب]
علوفه خردکن چند کاره دهانه 50 Plus [به همراه آسیاب]
علوفه خردکن دهانه 50 پلاس
علوفه خردکن همه کاره دهانه 60 پلاس
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 60 plus
علوفه خردکن دهانه 60 پلاس
علوفه خردکن همه کاره دهانه 70 پلاس
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 70 Plus
علوفه خردکن دهانه 70 پلاس

خرید علوفه خردکن گرگان

آیا به دنبال یک دستگاه علوفه خوردکن برقی در گرگان هستید؟ مجموعه پارس صنعت با سال‌ها تجربه در زمینه تولید ماشین آلات کشاورزی، بهترین گزینه برای شماست.

علوفه خردکن‌های ما، با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و استانداردهای بین‌المللی ساخته شده‌اند. طراحی منحصر به فرد و ساخت با متریال باکیفیت، این دستگاه‌ها را بسیار قوی و مقاوم می‌سازد.

با دستگاه علوفه خردکن پارس صنعت، شما می‌توانید علوفه‌های تر و خشک مورد نیاز خود را خیلی سریع خرد کنید. از این دستگاه در بازار به عنوان یونجه خردکن گرگان، علوفه کوب گرگان و خرد کن شاخه و برگ گرگان نیز نام می‌برند. علاوه بر آن، ماشین علوفه خردکن از پارس صنعت بسیار آسان در استفاده و نگهداری است. با عملکرد ساده و کارآمد، شما به راحتی می‌توانید از این دستگاه استفاده کنید و نیاز به تخصص خاصی ندارید.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
نسرین نیک نژاد
2024-01-02
22:14
No Responses

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *