تهران، شادآباد

سبد خرید

دستگاه رطوبت ساز برای حلزون+قیمت و مشخصات

نسرین نیک نژاد
2023-10-14
10:30
No Responses
دستگاه رطوبت ساز برای حلزون

در سال‌های اخیر پرورش حلزون به‌عنوان یک کسب‌وکار پر سود در ایران طرف‌داران زیادی پیدا کرده است. ازآنجایی‌که محیط پرورش حلزون‌ها، سازگاری بالایی با محیط‌زیست دارند و باعث تولید بوی مزاحم نمی‌شوند، همچنین سرمایه‌گذاری نسبتاً کمتری نسبت به دیگر حیوانات مانند مرغ، خوک، گاو و غیره برای تجهیزات فنی و پرسنل موردنیاز دارد؛ بنابراین می‌توان به‌راحتی از پرورش این موجودات زنده کسب درآمد کرد.

اما پرورش حلزون مستلزم عوامل مهمی است که رطوبت یکی از آنهاست. حلزون‌ها برای حفظ رطوبت بدن خود و عملکرد صحیح اعضا و سیستم‌های زیستی خود، به رطوبت نیاز دارند. پوست حلزون‌ها نسبتاً نرم و نفوذپذیر است و رطوبت محیط می‌تواند به‌آسانی از طریق پوست به بدن حلزون نفوذ کند و آن را تأمین کند.

در ادامه به معرفی دستگاه رطوبت ساز برای حلزون می‌پردازیم. اما قبل از معرفی دستگاه رطوبتساز حلزون به ویدئوی زیر که در مورد رطوبت ساز التراسونیک است توجه نمایید.

دستگاه رطوبت ساز برای حلزون چیست؟

رطوبت ساز، دستگاهی است که با ایجاد قطرات ریز آب به بدن حلزون‌ها کمک می‌کند تا از خشکی جلوگیری کنند. زیرا خشک‌شدن محیط می‌تواند به پوست حلزون آسیب برساند و باعث خشکی و ترک‌خوردگی آن شود.

بهترین مدل رطوبت ساز برای حلزون را می‌توان نوع التراسونیک دانست که با کارایی بالا و مصرف انرژی کمی که دارد، کاربرد زیادی دارد؛ بنابراین، استفاده از رطوبت ساز التراسونیک برای رشد و سلامت حلزون‌ها بسیار مهم است و کاربرد آن می‌تواند از ضعف رشد، مشکلات سلامتی و مرگ آنها جلوگیری کند.

رطوبت ساز اولتراسونیک/مه پاش التراسونیک Pars1500
رطوبت ساز التراسونیک

مشخصات فنی رطوبت ساز برای حلزون

رطوبت ساز  التراسونیک یا مه ساز از یک «دیافراگم» فلزی یا سرامیکی برای تولید مه  استفاده می‌کند. دیافراگم در برابر آب می‌لرزد و قطراتی را ایجاد می‌کند که به‌عنوان یک غبار ریز در اتاق شما وارد می‌شوند. بخار تولید شده در دستگاه ررطوبتساز التراسونیک سرد است و برای حلزون‌ها مناسب است.

در جدول زیر 8 مدل رطوبت ساز برای حلزون به همراه متراژ مناسب و ظرفیتشان درج شده است. شما می‌توانید با انتخاب یکی از رطوبتسازها، از قیمت به روز و مشخصات فنی آنها مطلع شوید.

نام دستگاهمتراژ مناسب دستگاهتایم ذخیره مخزن آب
رطوبت ساز التراسونیک 40030 مترمکعب3 ساعت
رطوبت ساز التراسونیک 60045 مترمکعب3 ساعت
رطوبت ساز التراسونیک120090 متر مکعب3 ساعت
رطوبت ساز التراسونیک2400180 مترمکعب2 ساعت
رطوبت ساز التراسونیک 4800360 مترمکعب2 ساعت
رطوبت ساز التراسونیک 5400405 مترمکعب3 ساعت
رطوبت ساز التراسونیک 6600495 مترمکعب2 ساعت
رطوبت ساز التراسونیک 8300623 مترمکعب2 ساعت

خرید رطوبت ساز برای حلزون

رطوبت ساز التراسونیک یک وسیله عالی برای مزارع پرورش حلزون شما هستند. اگر قصد خرید این محصول و یا نیاز به مشاوره بیشتر دارید، می‌توانید با کلیک بر روی «رطوبت ساز»  به صفحه خرید این محصول در سایت پارس صنعت وارد شوید.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *