تهران، شادآباد

سبد خرید

باکس کشت هیدروپونیک

نسرین نیک نژاد
2021-11-30
17:35
No Responses
باکس کشت هیدروپونیک

سینی‌های نشاء هیدروپونیک یکی از لوازم و تجهیزات علوفه هیدروپونیک و به طور کلی محصولاتی که به روش هیدروپونیک کشت می‌شوند، است که به رشد گیاهان کمک زیادی می‌کند. سینی‌های نشاء هیدروپونیک به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که آب را به جوانه‌ها به‌راحتی برسانند.

استفاده از سینی‌های نشاء با حداقل مقدار آب، گیاهان را کاملاً هیدراته نگه می‌دارند. به مجموع سینی‌های نشاء هیدروپونیک روی‌هم باکس کشت هیدروپونیک می‌گویند.

باکس کشت هیدروپونیک

روش هیدروپونیک چیست؟

هیدروپونیک یک روش کشاورزی مدرن است. هیدروپونیک به معنای رشد و نمو گیاه در بستری غیر از خاک است بر خلاف روش کشاورزی سنتی که گیاهان در خاک قرار می‌گیرند.

روش هیدروپونیک مبنای کشت گیاهان بر پایه آب و بدون خاک قرار دارد.

برخی از کشاورزان از کلمهٔ «آب‌کشت» به‌عنوان معادل فارسی برای روش هیدروپونیک استفاده می‌کنند.

مزایای کشت هیدروپونیک

• کاهش مصرف آب
• حفظ زمین‌های کشاورزی و محیط‌ زیست
• کاهش نیروی کار
• زمان رشد کمتر
• دسترسی به محصولات تازه در تمام طول سال
• تولید محصولات هیدروپونیک در فضای کمتر نسبت به روش کشاورزی سنتی

سینی کشت علوفه هیدروپونیک

سینی نشاء هیدروپونیک چیست؟

سینی نشاء هیدروپونیک ظرفی است که برای نگهداری یک یا چند گیاه در سیستم هیدروپونیک ساخته شده است. محلول غذایی و آب به‌وسیله لوله های آبرسانی به ریشه گیاه فرستاده می‌شود.

یکی از مزیت‌های اصلی طراحی سینی‌های نشا هیدروپونیک، حفظ ریشه‌های گیاهان بدون آسیب دیدگی است. طراحی سینی‌های هیدروپونیک ریشه‌های گیاهان را درهم‌تنیده و آنها را از ورود هرگونه آفت یا حشره‌ای محفوظ نگه می‌دارد.

سینی هیدروپونیک در شرکت پارس صنعت با طول 60 سانتی‌متر، عرض 30 سانتی‌متر و ارتفاع 3 سانتی‌متری به مشتریان عزیز عرضه می‌گردد.

 

5 ویژگی مهم برای باکس کشت هیدروپونیک

مانند هر محصول دیگری، در سینی علوفه هیدروپونیک نیز برخی فاکتورها کیفیت این محصول را مشخص می‌کنند، در ادامه به برخی از این ویژگی ها اشاره خواهیم کرد:

  1. اولین ویژگی که باید در تهیه باکس کشت هیدروپونیک در نطر داشته باشید، مناسب بودن ابعاد و اندازه های آن است.
  2. به علت ضد عفونی کردن مداوم باکس کشت هیدروپونیک با مواد شیمیایی، مقاومت این لوازم در برابر مواد شیمیایی از اهمیت زیادی برخوردار است.
  3. راحتی در حمل و نقل باکس کشت هیدروپونیک نیز امری مهم است، در بسیاری از موارد به دلیل عدم وجود این ویژگی، باکس کشت هیدروپونیک در طی عملیات حمل و نقل آسیب می بینند.
  4. مقاومت در برابر اشعه ماورای بنفش نیز از دیگر ویژگی های کلیدی باکس کشت هیدروپونیک می‌باشند.
  5. همچنین باید توجه داشته باشید، محصولی که خریداری میکنید، از مواد اولیه باکیفیتی تهیه شده باشد.

سینی کشت هیدروپونیک

 

خرید باکس کشت هیدروپونیک

راه‌اندازی بستر کشت هیدروپونیک، به طور حتم باید با نظر کارشناسان این صنعت باشد. زیرا هرگونه اشتباه کوچکی ممکن است منجر به آسیب دیدگی محصولات و در نتیجه خسارت شود.

کارشناسان پارس صنعت آماده ارائه انواع خدمات نظیرمشاوره  فروش تجهیزات و لوازم علوفه هیدروپونیک و لوازم کشت هیدروپونیک می‌باشند.

همچنین از دیگر خدمات پارس صنعت فروش  سینی نشاء هیدروپونیک و باکس کشت هیدروپونیک با توجه به ابعاد موردنظر مشتری می‌باشد، اگر قصد خرید بسیاری از تجهیزات دیگر را دارید، می‌توانید همه روزه با شماره ۰۹۹۳۵۷۰۶۷۴۷ تماس بگیرید.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]
نسرین نیک نژاد
2021-11-30
17:35
No Responses

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *