تهران، شادآباد

سبد خرید

سینی نشا برنج نمک آبرود

نسرین نیک نژاد
2022-12-01
22:15
No Responses
سینی نشا برنج در نمک آبرود

کشاورزی یکی از صنایعی است که در گذر زمان شکل تازه‌ای به خود گرفته است؛ از کشت عمودی گرفته تا اصلاح بذرهای مختلف و رشد محصولات شکیل‌تر. این صنعت بر کشت محصولاتی مانند برنج نیز تأثیرگذار بوده و با دستگاه‌هایی مانند کاشت نشا در زمین به‌صورت مکانیزه توانسته موجب راحتی کشاورزان عزیز شود. یکی از لوازم کاربردی و درعین‌حال ارزان سینی نشا برنج است که در عین سادگی، مزایای زیادی برای تولید برنج بیشتر و باکیفیت‌تر دارد.در این نوشتار به بررسی این وسیله کاربردی و همچنین فروش سینی نشا برنج در نمک‌آبرود می‌پردازیم.

قبل از شروع به مطالعه، توصیه می‌کنیم تا به ویدئوی زیر توجه نمایید.

نشا برنج چیست؟

به‌طورکلی یکی از روش‌های خوب در تولید محصولات کشاورزی، کاشت نشا یا نشاکاری است. نشا به مرحله‌ای از رشد گیاه گفته می‌شود که مرحله بذر را گذرانده و در نیمه راه رشد قرار دارد. تحقیقات نشان داده که برخی از محصولات کشاورزی مانند برنج با کمک نشاکاری، تولیدشان چندبرابر می‌شود.

نشاهای باکیفیت می‌توانند باعث تولید محصولات بیشتر برنج شوند؛ از طرفی افزایش کیفیت محصول نهایی، یکنواختی در رشد و کاهش زمان تولید نیز از مهم‌ترین دلایل نشا برنج است.

استفاده از سینی نشا برنج در نمک آبرود چه مزایایی دارد؟

یکی از مهم‌ترین مزایا در استفاده از سینی نشا برنج، استفاده بهینه از فضای کشت برای این غلات است. زیرا با استفاده از سینی نشا و قراردادن آن در طبقات عمودی در خزانه‌های برنج می‌توان محصول بیشتری را تولید کرد.

همچنین استفاده از سینی نشا برنج نمک آبرود باعث مصرف کم آب و دورماندن از حشرات و آفت‌ها است و همین دلیل باعث کشت برنج بدون استفاده از سم‌های خطرناکی مانند آرسنیک را به دنبال دارد.

از مزایای دیگر این وسیله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •   صرفه‌جویی در زمان
  •  کاهش نیروی کار
  • کاهش مصرف بذر
  • کارآفرینی و ایجاد شغل برای جوانان

در مطلب بعدی به ویژگی سینی نشا برنج پارس صنعت می‌پردازیم.سینی نشا برنج

ویژگی سینی نشا برنج پارس صنعت

تقریباً تمامی سینی نشا برنج شکل یکسانی دارد اما نکته‌ای که آنها را از هم متمایز می‌کند، جنس و طول عمرشان است. یکی از شرکت‌های تولید سینی نشا برنج، پارس صنعت است که چند سالی‌ است که در زمینه تولید تجهیزات کشاورزی فعالیت چشمگیری دارد. در ادامه به مهم‌ترین ویژگی‌های سینی نشا برنج این شرکت می‌پردازیم:

1. حذف واسطه‌ها و پایین آمدن قیمت سینی نشا برنج

2. کیفیت بالای سینی و تولید نشاهای باکیفیت‌تر

3. اندازه سینی نشا برنج پارس صنعت 20*60 سانتی‌متر و عمق 3 سانتی‌متر

4. وجود روزنه‌های ریز در سینی برای هوادهی به نشا

خرید سینی نشا برنج در نمک آبرود

برای خریدسینی نشا برنج در نمک آبرود و سراسر ایران با مراجعه به صفحه سینی نشا برنج می‌توانید سفارش‌های خود را به‌صورت عمده برای کارشناسان ما ارسال نمایید.

همچنین اگر قصد خرید انواع سینی نشا را برای کاشت گوجه‌فرنگی، فلفل‌دلمه‌ای، کاکتوس و غیره دارید روی کلمه سینی نشا کلیک کنید تا از لیست کامل این محصولات دیدن نمایید.

 

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
نسرین نیک نژاد
2022-12-01
22:15
No Responses

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *