تهران، شادآباد

سبد خرید

فروش سینی نشا برنج در دابودشت آمل

نسرین نیک نژاد
2022-12-03
20:06
No Responses
سینی نشا برنج در دابودشت آمل

کشت نشا یکی از مراحل مهم در رشد بذرهایی مانند برنج است. با ظهور کشت مکانیزه، پرورش نشا برنج در سینی و به‌عبارت‌دیگر محیط کنترل شده، موجب افزایش برداشت این محصول با هزینه کمتری شده است.

استفاده از سینی نشا برنج میزان اثرگذاری کیفیت برنج را تا حد زیادی بالا می‌برد، بر اساس نتایج با کمک این وسیله می‌توان تا 40 درصد محصول برنج را افزایش داد. به همین دلیل در سال‌های اخیر کشت این محصول شکل دیگری به خود گرفته است.

یکی از مراکز تولید برنج پر محصول، دابو دشت آمل است که با استفاده از کشت مکانیزه و سینی نشا برنج توانسته محصول زیادی را تولید کند. در این نوشتار به نقش سینی نشا برنج در دابودشت آمل در تولید این محصول می‌پردازیم.

 

سینی نشا برنج

مشخصات سینی نشا برنج

یک سینی نشا برنج استاندارد، دارای مشخصاتی است که در ادامه به آنها می‌پردازیم:

1. ابعاد مناسب: اندازه یک سینی نشا برنج باید استاندارد باشد؛ به‌عبارت‌دیگر عدم اندازه مناسب بر بذرپاشی و کیفیت نشا تأثیر بسزایی دارد.

2. تعداد روزنه‌های سینی کشت: از جمله اثرات مثبت بر روی کیفیت برنج، تعداد سوراخ‌های کف سینی نشا است؛ زیرا باعث آبیاری یکنواخت، ریشه‌دوانی بهتر و افزایش کیفیت نشا می‌شود.

3. مسطح بودن سینی نشا برنج: تاب خوردگی و یا پیچیدگی در مرحله بذرپاشی و رشد نشا می‌تواند منجر به خراب‌نشدن بذرهای برنج در همان مراحل اولیه شود.

 

میزان ماندگاری سینی نشا برنج

ازآنجایی‌که جنس سینی نشا از مواد پلاستیکی است؛ میزان ماندگاری و یا عمر سینی نشا برنج

به دو عامل اصلی جنس مواد و نحوة نگهداری بستگی دارد.

شرکت پارس صنعت یکی از موفق‌ترین مراکز تولید سینی نشا برای گیاهان و برنج در کشورمان است که باسابقه طولانی توانسته است گوی سبقت را از رقبا بگیرد.

سینی‌های نشا برنج پارس صنعت دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی است که در ادامه به آنها می‌پردازیم:

  • حذف واسطه‌ها و پایین آمدن قیمت سینی نشا برنج
  • کیفیت بالای سینی و تولید نشاهای باکیفیت‌تر
  • اندازه سینی نشا برنج پارس صنعت 20*60 سانتی‌متر و عمق 3 سانتی‌متر
  •  وجود روزنه‌های ریز در سینی برای هوادهی به نشا

سینی نشا چیست

 

مزایای سینی نشا برنج

یکی از مزایای سینی نشا برنج، استفاده بهینه از فضای کشت است. زیرا با استفاده از این وسیله و قراردادن آن در طبقات عمودی می‌توان محصول بیشتری را تولید کرد. همچنین استفاده از سینی نشا برنج باعث مصرف کم آب و دورماندن از حشرات و آفت‌ها است و موجب کشت برنج بدون استفاده از سم‌های خطرناکی مانند آرسنیک می‌شود.

  • خروج آسان نشا از داخل سینی
  • صرفه جویی در مقدار بذر
  • کاهش نیروی کار
  • اندازه استاندارد برای کشت مکانیزه
  • قابلیت استفاده در هر شرایط آب‌وهوایی

خرید سینی نشا برنج در دابودشت آمل

برای خریدسینی نشا برنج در دابو دشت آمل و سراسر ایران با مراجعه به صفحه سینی نشا برنج می‌توانید سفارش‌های خود را به‌صورت عمده برای کارشناسان ما ارسال نمایید.

همچنین اگر قصد خرید انواع سینی نشا را برای کاشت گوجه‌فرنگی، فلفل‌دلمه‌ای، کاکتوس و غیره دارید روی کلمه سینی نشا کلیک کنید تا از لیست کامل این محصولات دیدن نمایید.

Click to rate this post!
[Total: 5 Average: 4]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *