تهران، شادآباد

سبد خرید

خرید دستگاه مه ساز التراسونیک دریزد⚡

نسرین نیک نژاد
2022-11-05
22:05
No Responses
رطوبت ساز التراسونیک در یزد

دستگاه‌های رطوبت ساز می‌توانند یک وسیله عالی برای فضای نشیمن یا اتاق‌خواب شما باشند. این وسیله با پمپاژ رطوبت به هوای محیط، می‌تواند به جلوگیری از خشک‌شدن پوست و دستگاه تنفس، به‌ویژه در ماه‌های زمستان کمک کند گیاهان خانه شما نیز مفید خواهند بود.

همچنین دستگاه رطوبت ساز یک وسیله عالی برای شهرهایی است که از رطوبت کافی برخوردار نیستند. یکی از شهرهای کشورمان که این دستگاه می‌تواند هوای مطبوعی در محیط‌های بسته آن ایجاد کند، شهر یزد است که هوای گرم و خشکی دارد.

به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم تا به بررسی دستگاه رطوبت ساز و خرید مه ساز التراسونیک در یزد بپردازیم. پس با ما همراه باشید.

رطوبت ساز التراسونیک

رطوبت ساز چیست؟

یک دستگاه رطوبت ساز  با ایجاد ذرات ریز آب، یک دستگاه مناسب برای محیط‌های خانه هستند. در این میان دستگاه‌های  التراسونیک پرکاربردترین مدل در بین این دستگاه‌ها هستند که برای تولید بخار خنک استفاده می‌شوند. شما می‌توانید بین گزینه‌های مختلف دمای مه و اندازه آن انتخاب کنید.

رطوبت سازهای  التراسونیک چگونه کار می‌کنند؟

رطوبت سازهای اولتراسونیک بر فناوری بسیار کارآمدی تکیه دارند که قطرات ریز آب را به هوا می‌ریزد و به بخار آب تبخیر می‌شود و فضا را مرطوب می‌کند. رطوبت سازهای قدیمی از گرما یا روش‌های دیگر برای تبخیر آب داخل دستگاه استفاده می‌کنند و سپس آن بخار را به هوا وارد می‌کنند.

رطوبت سازهای التراسونیک نسبت به مدل تبخیری، کم‌صداتر و نیاز به نگهداری کمتری دارند. با دستگاه‌های اولتراسونیک، هرگز نیازی به تعویض فیلترها ندارید و خطر سوختگی با بخار آن نیز وجود ندارد. ازآنجاکه آنها برای تبدیل آب به مه کار نمی‌کنند، متعاقباً رطوبت سازهای اولتراسونیک برق کمتری مصرف می‌کنند.

نحوه استفاده از رطوبت ساز التراسونیک در یزد:

با این نکات بیشترین بهره را از رطوبت ساز اولتراسونیک در شهر یزد ببرید:

• دستگاه را روی یک میز یا قفسه در اتاق خود قرار دهید. این به قطرات آب بهترین فرصت را برای تبخیر می‌دهد.
• از آب مقطر استفاده کنید. آب لوله‌کشی حاوی مواد معدنی است. برای جلوگیری از هرگونه خطر برای مبتلایان به آسم، آب مقطر انتخاب کنید که باعث تجمع مواد معدنی در دستگاه نشود.
• دستگاه خود را به طور منظم تمیز کنید. هرگونه مواد معدنی و باکتری موجود در مخزن آب می‌تواند به هوا وارد شود. این بدان معنی است که ممکن است در معرض کپک و باکتری قرار گیرد. با تمیزکردن دستگاه طبق دستورالعمل شرکت سازنده، از ایجاد هرگونه آلودگی جلوگیری کنید.

رطوبت ساز

عملکرد دقیق دستگاه رطوبت ساز اولتراسونیک:

در پایین مخزن آب در دستگاه اولتراسونیک یک دیافراگم کوچک فلزی قرار دارد. این دیافراگم فلزی از ارتعاشات صوتی با فرکانس بالا برای به حرکت درآوردن قطرات ریز آب از طریق نازل و به محیط اطراف استفاده می‌کند. هنگامی که قطرات آب میکروسکوپی وارد هوا می‌شوند، تبخیر می‌شوند و هوای اطراف دستگاه مه ساز را بیشتر از قبل هیدراته می‌کنند.

ازآنجایی‌که رطوبت ساز اولتراسونیک آب موجود در مخزن دستگاه را گرم نمی‌کنند، در کنار مدل‌های قدیمی مانند مدل تبخیری، ارجحیت دارند.

مزایای خرید  رطوبت ساز اولتراسونیک:

هر خریدار هوشمند قبل از خرید، مزایای یک دستگاه را می‌سنجد. برای کمک به شما در تعیین اینکه آیا یک رطوبت ساز اولتراسونیک برای شهر مشهد مناسب است یا خیر، اجازه دهید مزایای  این سبک خاص از رطوبت ساز را بسنجیم.

  1. رطوبت ساز اولتراسونیک از فیلتر استفاده نمی‌کند که به نگهداری و تمیزی کمتری از طرف شما نیاز دارد.
  2. اگر قصد دارید از رطوبت ساز در اتاق کودک خود استفاده کنید، دستگاه التراسونیک گزینه ایمن‌تری هستند.
  3. دیافراگم فلزی اولتراسونیک به فضای بسیار کمی نیاز دارد که امکان طراحی کوچک‌تر را برای آن فراهم می‌کند. در نتیجه، این دستگاه در اندازه‌های بسیار جمع و جورتر هم در دسترس هستند
  4. مرطوب‌کننده‌های اولتراسونیک بسیار بی‌صدا هستند و فقط صدای زمزمه کمی تولید می‌کنند.
  5. مرطوب‌کننده‌های اولتراسونیک به‌ویژه در مقایسه با بخارسازها از نظر انرژی کارآمد هستند.

رطوبت ساز التراسونیک

چگونگی نگهداری یک رطوبت ساز التراسونیک:

تمیزکردن مرتب رطوبت ساز اولتراسونیک برای جلوگیری از ورود آلاینده‌های مضر به هوای خانه و افزایش طول عمر دستگاه شما کاملاً ضروری است.

5  مرحله برای تمیزکردن دستگاه رطوبت ساز وجود دارد:

1.    دستگاه خود را جدا کنید، تمام قطعات قابل جداشدن را بردارید.

2.    تمام قطعات کوچک و قابل جابه‌جایی (بدون اجزای الکتریکی) را در یک خیس کن سرکه قرار دهید.

3.    داخل مخزن آب را با برس ریزی مانند مسواک بشویید.

4.    قسمت بیرونی دستگاه را با پارچه پاک کنید.

5.    تمام قطعات (بدون اجزای الکتریکی) را با آب بشویید و بگذارید با هوا روی یک حوله پارچه‌ای خشک شوند.

کاربردهای رطوبت ساز التراسونیک در یزد:

دستگاه رطوبت ساز التراسونیک در یزد یک وسیله مناسب برای محیط‌هایی مانند گلخانه، سردخانه میوه و گوشت، فروشگاه‌ها است و به طور کلی این دستگاه برای محیط‌هایی که نیاز به رطوبت رسانی در کنار خنک شدن هوا دارد، مناسب است.

برای آشنایی بیشتر با کاربردهای دستگاه رطوبت ساز التراسونیک به ویدئوی زیر توجه نمایید.

خرید رطوبت ساز التراسونیک در یزد:

رطوبت سازهای التراسونیک برای افرادی که در شهرهای گرم و خشکی مانند مشهد زندگی می‌کنند و می‌خواهند رطوبت مطبوعی در هوا ایجاد کنند، ایدئال هستند. این دستگاه همچنین برای افرادی که هنگام قرارگرفتن در معرض هوای خشک از خشکی پوست رنج می‌برند یا از ناراحتی گلو، بینی و چشم رنج می‌برند بسیار مفید هستند.

رطوبت ساز التراسونیک، دستگاه‌های مفیدی هستند که برای بالابردن سطح رطوبت در فضای شما استفاده می‌شوند و می‌توانند تا حد زیادی در بهبود سطح راحتی شما کمک کنند.

اگر شما نیز قصد خرید دستگاه مه ساز اولتراسونیک در یزد را دارید، می‌توانید از طریق صفحه خرید محصولات رطوبت ساز اولتراسونیک درسایت پارس صنعت، سفارش خود را ثبت کنید.

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
نسرین نیک نژاد
2022-11-05
22:05
No Responses

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *