پارس صنعت تولید کننده سبد های نشا برنج در گیلان با بیش از ۳۰ سال تجربه…

 

مشخصات محصول

رنگ سبد نشاء کاری برنج در گیلان  سبز و مشکی
جنس سبد نشا برنج پلی پروپیلن PP
زمان ماندگاری زمان ماندگاری یک عدد بر اساس معیار های مختلف می باشد که ما آن را مفید ۵ سال در نظر گرفته ایم
ابعاد ۶۰*۳۰عمق ۳ سانتی متر
قیمت برای استعلام قیمت تماس بگیرید پارس صنعت : ۰۹۹۳۵۷۰۶۷۴۷

 

ویدئو از معرفی سینی نشا برنج پارس صنعت در گیلان

 

 

 

خرید سینی نشا برنج گیلان

 

خرید سینی نشا برنج گیلان


[بررسی استحکام سینی نشابرنج گیلان]  🤯

 


 

مزیت های استفاده از سینی نشا برنج 👇🏻

 • کاهش نیروی کار: شالیکاری در وسعت بالا در مزارع نیاز به نیروی کار بیشتری دارد. با استفاده از سینی نشا نیروی کار کاهش چشمگیری می یابد.
 • افزایش سرعت انجام کار: می توانید به سرعت به نشا ها رسیدگی کنید.
 • پیشگیری از بیماری کرونا: با استفاده از سینی نشا می توانید میزان نیروی کار را کاهش دهید که به پیشگیری از شیوع کرونا کمک زیادی می کند.
 • تولید با کیفیت تر: در کشاورزی مدرن نشاء برنج را در گلخانه و در سینی نشاء کاری برنج گیلان کشت می دهند. این امر به تولید با کیفیت تر کمک می کند.
 • افزایش بازدهی: افزایش بازدهی با سینی نشاء امکان پذیر است.
 • تولید محصول با کیفیت و مرغوب: در نهایت به سبب رسیدگی بهتر مانند تغذیه مناسب گیاه، اکسیژن رسانی بهتر و .. محصولی مرغوب تولید می شود.

 

این موارد در افزایش بهره وری شالیکاری کمک شایانی می کند.

پارس صنعت در راستای ارائه خدمات خود به شهر های استان گیلان با هزینه مناسب و کیفیت بالا سینی نشاء کاری برنج و بهترین سبد نشا کاری برنج عرضه می کند.

برای خرید سبد نشاء کاری برنج گیلان می توانید از طریق راه های ارتباطی مندرج در وبسایت با ما تماس بگیرید.

انتخاب ابعاد مناسب سینی نشاء کاری  برنج رستم آباد و سبد نشا کاری برنج صومعه سرا باعث می شود محصول به راحتی با تغییرات ph، رطوبت، اکسیژن، نمک های محلول در خاک و مواد غذایی در سطح مختلف رشد کند.

 

 

خرید سینی نشابرنج گیلان

خرید سینی نشاکاری برنج رستم آباد صومعه سرا

 

رستم آباد و صومعه سرا جزء شهر هایی است که در آن شالیکاران بسیاری، اقدام به کشت برنج می کنند. با توجه به اینکه کشت برنج در ایام کرونا با مشکلاتی مانند عدم وجود نیروی کار، عدم رسیدگی بهتر و هزینه بیشتر تولید رو به رو شده است، پارس صنعت اقدامات مناسبی را در جهت کشت سریع و بهینه محصولات شالی مانند برنج انجام داده است.

پارس صنعت اقدام به تولید و عرضه انواع سبد نشا کاری برنج صومعه سرا و همچنین سبد نشاء کاری برنج رستم آباد کرده است.

استفاده از سبد نشا برنج کاری به میزان چشم گیری نیروی کار را کاهش می دهد و سبب بهبودی نگهداری و مراقب از محصول می شود.

جهت خرید سبد نشا کاری برنج در گیلان؛صومعه سرا، رستم آّباد و.. می توانید از طریق راه های ارتباطی مندرج در وبسایت با ما تماس بگیرید.

 

سینی نشاء کاری برنج گیلان

هزینه خرید سبد نشاکاری برنج در گیلان

جهت پیگیری اینترنتی نحوه ارسال محصولات پارس صنعت و هزینه ها می توانید از طریق وبسایت و همچنین از طریق تماس تلفنی اقدام نمایید. قیمت سینی های نشاء کاری برنج پارس صنعت بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

 

سینی نشاء کاری برنج گیلان

نحوه خرید سینی نشاکاری برنج در گیلان

شیوه خرید از پارس صنعت به صورت آنلاین است.

سینی نشا کاری برنج در ابعاد مختلف کوجک و متوسط و بزرگ و سایز های ۳۰ * ۶۰  و غیره تهیه و تولید می شود. هر چه سایز سینی نشاء شما بزرگتر باشد امکان رسیدگی به آن ساده تر و سریع تر خواهد بود.

برای انتخاب مناسبترین ابعاد سینی نشاء کاری برنج گیلان می توانید به شرایط محیطی زیر دقت نمایید:

 • میزان وسعت گلخانه
 • میزان کشت برنج
 • میزان فعالیت کشاورزی
 • میزان تولید محصول 
 • میزان بذر محصول

این موارد باعث می شود بتوانید به سادگی ابعاد  را انتخاب کنید.

اما پس از این که ابعاد سینی نشاء مد نطر خود را پیدا کردید. باید به کیفیت محصول نیز توجه داشته باشید. بنابراین یکی دیگر از نکات مهم هنگام خرید سینی شالی برنج در گیلان توجه به کیفیت محصول است. در صورت عدم توجه به این موضوع احتمالا در آینده از خرید خود ناراضی خواهید بود. این موضوع می تواند به خاطر فرسودگی سریع سبد های نشا خریداری شده و یا آسیب های وارده به گیاه باشد.

اگر به دنبال منبعی مطمئن برای خرید سبد نشا برنج در گیلان باشید، احتمالا یکی از نام هایی که با آن بر خواهید خورد، پارس صنعت خواهد بود. تجربه چندین و چند ساله این شرکت تولیدی محصولات کشاورزی باعث شده است تا تبدیل به یکی از گزینه های اصلی برای خرید باکس شالی برنج در گیلان تبدیل شود.

چرا پارس صنعت؟

 

تمام مراحلساخت سبد های نشاء برنج از ۰ تا۱۰۰ درون مجموعه پارس صنعت انجام می شود به همین دلیل با قیمت همسان با رقبا سبد های نشا ما دارای کیفیت بسیار بالاتری خواهند بود.

۲-جنس محصول pp (پلی پروپیلن)می باشد وازآنجایی که در صد کربن بالایی دارد و باعث شکننده بودن و در نتیجه پایین بودن عمر سینی می شود،همواره سعی و تلاش ما در استفاده از مواد اولیه با میزان الیاف بیشتروشکنندگی کمتر می باشد.

۳-یکی دیگر از مزیت ها رفع مشکلات سبز نشدن یکدست نشاء ها می باشد.پارس صنعت سینی های نشا را طوری تولید کرده است که دارای محل جریان هوا بین سینی ها می باشد و این به رشد بهترنشاء کمک می کند.

۴- سینی ها تولید شده توسط مجموعه پارس صنعت بدون هیچ گونه واسطه و به صورت مستقیم به خدمت بانک های نشاء وکشاورزان عرضه می گردد و در اینجا هزینه های واسطه گری حذف می شود.

۵-برای صحت و نحوه تولید شدن سینی ها می توانید به کارگاه پارس صنعت سر بزنید و در جریان کامل تولید ۰تا۱۰۰ محصولات ما باشید.آدرس کارگاه در صفحه تماس باما می باشد.

 

👇🏻سفارش و خرید محصول از طریق واتس اپ و تماس تلفنی 👇🏻

پارس صنعت : ۰۹۹۳۵۷۰۶۷۴۷

Click to rate this post!
[Total: ۷ Average: ۵]