تهران، شادآباد

سبد خرید

علوفه خردکن هرمزگان+گارانتی پس از فروش

نسرین نیک نژاد
2024-01-03
21:10
No Responses
علوفه خردکن هرمزگان

یکی از دستگاه‌های مهم در صنعت دامداری علوفه خردکن است. در این مقاله پارس صنعت ما قصد داریم تا به انواع علوفه خردکن هرمزگان بپردازیم.

استان هرمزگان با دارا بودن يك ميليون و 311 هزار راس دام، منبع مهمي در زمينه دامداري است. از اين تعداد، يك ميليون و 250 هزار راس دام سبك از جمله بز، بزغاله و گوسفند تشكيل شده‌اند. همچنين، 61 هزار راس دام سنگين اين اقليم را تشكيل داده‌اند كه شامل 21 هزار نفر شتر و 40 هزار راس گاو و گوساله هستند.
مسئولان هرمزگان اعلام كرده‌اند كه سالانه حدود 10 هزار تن گوشت قرمز در استان توليد مي‌شود. اين ميزان توليد به نسبت بالا به تأمين نيازهاي مصرفي مردم كمك مي‌كند و حدود 50 تا 60 درصد از نياز كل گوشت قرمز مردم استان را تأمين مي‌نمايد.

هرمزگان با توجه به نياز سالانه 18 هزار تن به گوشت قرمز، از منابع داخلي و ساير استان‌هاي همجوار كشور بهره مي‌برد. این تولیدات نشان‌دهنده اهمیت حوزه دامداری در اقتصاد و تأمین غذای مردم این استان است.

علوفه خردکن (fodder cutter) چیست؟

علوفه خردکن (fodder cutter) دستگاهی است که مواد خوراکی مختلف مانند علف، گیاهان، خوراک دانه‌ای و سایر مواد غذایی برای دام را خرد و آسیاب می‌کند. این ماشین با استفاده از تیغه‌های خردکن و آسیاب، مواد غذایی برای تعلیف دام را به قطعات کوچک‌تر تبدیل می‌کنند تا این حیوانات بتوانند به‌راحتی آنها را مصرف کنند.

علوفه خردکن به دام‌ها تغذیه مناسب و تنوع غذایی می‌دهد و از جمله عواملی است که به رشد و توسعه سالم دام‌ها کمک می‌کند. امروزه در شهر قم، استفاده از علوفه خردکن به‌منظور تأمین نیازهای تغذیه‌ای دام‌ها و بهبود عملکرد آنها بسیار رایج است.

علوفه خردکن دهانه 60 پلاس
علوفه خردکن دهانه 60 پلاس

انواع علوفه خردکن در هرمزگان

مجموعه پارس صنعت یکی از بزرگترین مراکز فروش تجهیزات کشاورزی و دامداری است که 3 نوع علوفه خرد کن را در اختیار دامداران قرار می‌دهد. علوفه خردکن‌های پارس صنعت به 3 دسته زیر طبقه‌بندی می‌شوند که هرکدام کارایی خاص خودش را دارد.

1. علوفه خردکن ساده

این علوفه خرد کن ساده‌ترین نوع خردکن علوفه است که تنها برای کات کردن علف‌های مورد نیاز دام به کار برده می‌شود.

2. علوفه خردکن همه‌کاره

علوفه خردکن همه کاره قابلیت خردکردن علوفه های خشک و همچنین آسیاب کردن بذور مختلف را دارد.

3. علوفه خرد کن هیدروپونیک

این علوفه خرد کن کات کردن علوفه های تر هیدروپونیکی است بدون اینکه آب بی‌اندازد یا به دلیل بافت بهم تنیده کیک علوفه بین تیغه‌ها گیر کند و له شود با توجه به این معایب درطراحی این علوفه خرد کن سعی بر این شده که این مشکلات برطرف شود.

در ادامه  12 مدل از علوفه خردکن‌های پارس صنعت را مشاهده می‌کنید که هرکدام مشخصات خاصی دارد و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک، می‌توانید بر روی کلمه «خرید علوفه خردکن» کلیک کنید.

 

علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 50 plus [چندکاره]
علوفه خرد کن هیدروپونیک دهانه 50 [دو کاره]
علوفه خردکن دهانه50 کاه،کلش،یونجه،شاخ و برگ
علوفه خرد کن چند کاره دهانه 50[به همراه آسیاب]
علوفه خردکن چند کاره دهانه 50 Plus [به همراه آسیاب]
علوفه خردکن دهانه 50 پلاس
علوفه خردکن همه کاره دهانه 60 پلاس
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 60 plus
علوفه خردکن دهانه 60 پلاس
علوفه خردکن همه کاره دهانه 70 پلاس
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 70 Plus
علوفه خردکن دهانه 70 پلاس

ظرفیت علوفه خردکن‌ها به‌صورت زیر است:

• ظرفیت علوفه خردکن 50 معادل 1 تن در ساعت
• ظرفیت علوفه خردکن 60 معادل 1/5 تن در ساعت
• ظرفیت علوفه خردکن 70 معادل 2 تن در ساعت

مزایای علوفه خردکن برقی در هرمزگان

استفاده از دستگاه علوفه خردکن برقی در هرمزگان مزایای زیادی دارد.به طورمثال، با خرد کردن علوفه به قطعات کوچکتر، قابلیت هضم و جذب علوفه توسط دام‌ها افزایش می‌یابد. طول کوتاه‌تر علوفه باعث افزایش سطح تماس آن با آنزیم‌ها و باکتری‌های موجود در دستگاه گوارش دام می‌شود که موجب هضم و جذب بهتر آن می‌شود.

همچنین با استفاده از علوفه خردکن هرمزگان می‌توان علوفه را به صورت یکنواخت و همگن خرد کرده و به دام‌ها ارائه داد. این ویژگی باعث می‌شود دام‌ها نسبت به انتخاب و مصرف علوفه ترجیحی نداشته باشند و تمامی عناصر تغذیه‌ای مورد نیاز را دریافت کنند.

علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 60 plus
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 60 plus

خرید علوفه خرد کن در هرمزگان

تمامی دستگاه‌های علوفه خردکن پارس صنعت تا 6 ماه شامل گارانتی می‌شود و خدمات پس از فروش آنها از زمان خرید دستگاه علوفه خرد کن تا 36 ماه بعد از آن است. همچنین این دستگاه به نام های علوفه خردکن هرمزگان، علوفه کوب هرمزگان، علف خورد کن هرمزگان، علف خورد کن برقی هرمزگان، یونجه خردکن هرمزگان و خرد کن شاخه و برگ هرمزگان مصطلح است.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *