تهران، شادآباد

سبد خرید

خرید یونجه کوب پشت تراکتوری

نسرین نیک نژاد
2023-05-26
22:15
No Responses
یونجه کوب پشت تراکتوری

در چند سال اخیر استفاده از تجهیزات مدرن در دامداری‌ها، باعث سلامت بیشتر دام و افزایش سودآوری دامداری ها شده است. به طور خلاصه می توان گفت استفاده از ابزارهای نوین تاثیرات مثبت زیادی را بر روی صنعت دامداری گذاشته است.

به‌طورکلی، مهم‌ترین تجهیزات مدرن در دامپروری‌ها شامل دستگاه‌های خوراک‌دهی، دستگاه‌های شیردوشی، مه‌ پاش گاوداری و علوفه خردکن‌ها می‌شوند.

در این نوشتار پارس صنعت قصد داریم تا به «دستگاه یونجه کوب پشت تراکتوری» و مشخصات آن بپردازیم. پس با ما همراه باشید.

معرفی انواع علوفه خردکن 

مجموعه پارس صنعت یکی از بزرگ‌ترین مراکز تولید انواع علوفه خردکن است. بی‌اغراق اگر بخواهیم مهم‌ترین مزیت علوفه خردکن‌های پارس صنعت را عنوان کنیم، سبکی دستگاه و حمل‌ونقل آسان آن است. از مزایای خرید علوفه خردکن خوزستان می‌توان دارابودن شکل استاندارد، کاهش لرزش و فروش بدون واسطه اشاره کرد.

علوفه خردکن‌های پارس صنعت به 3 دسته علوفه خردکن ساده، دو کاره و هیدروپونیک تقسیم می‌شوند که دارای موتورهای تک‌فاز، 3 فاز، بنزینی و اتصالات پشت تراکتوری هستند. تمامی علوفه خردکن‌ها در 4 سایز 50 معمولی، 50 پلاس، 60 پلاس و 70 پلاس تقسیم می‌شوند.

شما می‌توانید با کلیک بر روی هر یک از انواع علوفه خردکن‌های ذیل از ویژگی‌ها و آخرین قیمت آنها مطلع شوید.

علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 50 plus [چندکاره]علوفه خرد کن هیدروپونیک دهانه 50 [دو کاره]
علوفه خردکن دهانه50 کاه،کلش،یونجه،شاخ و برگعلوفه خرد کن هیدروپونیک دهانه 50[به همراه آسیاب]
علوفه خردکن چند کاره دهانه 50 Plus [به همراه آسیاب]علوفه خردکن دهانه 50 پلاس
علوفه خردکن همه کاره دهانه 60 پلاسعلوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 60 plus
علوفه خردکن دهانه 60 پلاسعلوفه خردکن همه کاره دهانه 70 پلاس
علوفه خردکن هیدروپونیک دهانه 70 Plusعلوفه خردکن دهانه 70 پلاس

همچنین برای آشنایی بیشتر با علوفه خردکن پشت تراکتوری به ویدئوی زیر توجه کنید.

یونجه کوب پشت تراکتوری چیست؟

یونجه کوب یکی از زیرمجموعه‌های ماشین‌آلات کشاورزی و علوفه خردکن‌ها است که برای خردکردن علوفة دامی یونجه به کار می‌رود. البته از این دستگاه می‌توان برای خردکردن دیگر علوفه‌ها مانند گندم، جو، کاه و غیره نیز استفاده کرد. این دستگاه شاخه‌ها و برگ‌های درختان را نیز خرد می‌کند و برای تعلیف دامی آماده می‌کند.

یونجه خردکن پشت تراکتوری به کمک یک گاردان به پشت یک تراکتور وصل می‌شود. عملکرد اصلی این دستگاه، خردکردن علوفه یونجه به‌اندازه مناسب برای تغذیه دام است. استفاده از یونجه کوب، هزینه‌های ذخیره‌سازی علوفه‌ها، حمل‌ونقل و نگهداری آنها را در انبارهای دامداری کاهش می‌دهد.

مزیت یونجه کوب

خردکردن علوفه یونجه برای گاو، گوسفند و بز فواید زیادی در تغذیه آنها دارد. در واقع عمل خردکردن باعث می‌شود که سطح جذب غذا و هضم در دستگاه گوارش دام‌ها افزایش یابد. این روش همچنین می‌تواند باعث شود تا دام‌ها بهتر و سریع‌تر غذا بخورند و به همین دلیل منجر به افزایش وزن و تولید شیر آنها در دام‌هایی مانند گاو و بز شود.

باتوجه‌به اینکه یونجه یکی از مهم‌ترین و پرفایده‌ترین علوفه دامی است، خردکردن آن قابلیت جذب و هضم مواد مغذی را بهبود می‌بخشد.

خواص یونجه کوب پشت تراکتوری

طرز کار یونجه کوب پشت تراکتوری

برای استفاده از دستگاه یونجه کوب پشت تراکتوری، ابتدا باید علوفه یونجه را بدون وجود سنگ یا شیء دیگری به داخل دستگاه منتقل کرد. سپس دکمه روشن را فشار داده تا علوفه به قطعات کوچک‌تری تقسیم کند.

سپس قطعات خرد شده علوفه یونجه برای تعلیف دام‌ها به ظرف مناسب انتقال داده می‌شود. استفاده از دستگاه یونجه کوب پشت تراکتوری در دامداری‌ها باعث می‌شود تا هضم و جذب مواد مغذی علوفه یونجه توسط دام‌ها افزایش یابد و باعث بهبود سلامتی آن‌ها و افزایش تولیدات دامی شود.

معرفی یونجه کوب پارس صنعت

یکی از مراکز فروش یونجه کوب پشت تراکتوری، مجموعه پارس صنعت است. این مجموعه با ارائه ۱۲ مدل علوفه خردکن در خط تولید این ماشین‌آلات در کشور پیشتاز است.

  • علوفه خردکن‌ها و یونجه کوب پارس صنعت با تعبیه محور لنگ استاندارد در جلوی دستگاه لرزش در حین کار ندارند. نکته دیگری که می‌توان به لیست مزیت‌های رقابتی یونجه کوب پشت تراکتوری پارس صنعت افزود، نصب تیغه‌ها به‌وسیله پیچ است؛ این ویژگی باعث شده که اگر تیغه‌ها با سنگ یا کلوخ سفت مواجه شوند، به‌راحتی باز شوند و از شکستن نقطه‌جوش و یا جوشکاری مجدد دستگاه جلوگیری کنند.
  • هزینه نگهداری علوفه خردکن پارس صنعت بسیار کمتر از مدل‌های موجود در بازار است؛ به‌طوری‌که بلبرینگ و یاتاقان دستگاه در ازای 250 ساعت کارکرد نیاز به‌یک‌بار گریس‌کاری دارند.

تعبیه قیف در جلوی یونجه کوب پارس صنعت، نکته دیگری است که به جمع‌آوری علوفه‌های خردشده کمک زیادی می‌کند و از هدررفتن خوراک دام جلوگیری می‌کنند.

طرز کار یونجه کوب پشت تراکتوری

خرید یونجه کوب پشت تراکتوری

مجموعه پارس صنعت با قدمتی طولانی در طراحی ماشین‌آلات و تجهیزات کشاورزی و دامداری، انواع علوفه خردکن‌های موردنیاز دامداران را در 12 نوع تولید و با قیمت مناسب به فروش می‌رساند که می‌توان برای خردکردن یونجه از آن استفاده کرد. البته در مدل‌های برقی، بنزینی و پشت تراکتوری.

جهت خرید و یا مشاوره بر روی کلمه «علوفه خردکن » کلیک کنید.

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 3.7]

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *