به دلیل نوسانات قیمت، قبل از خرید تماس بگیرید

تهران، شادآباد

سبد خرید

مه پاش تونل های ضدعفونی گاوداری

 یکی از روش‌های مفید در حفظ سلامت و بهداشت دام‌ها، استفاده از مه پاش گاوداری در تونل‌های ضدعفونی‌کننده است. این دستگاه با استفاده از فناوری که دارد می‌تواند محلول ضدعفونی را به‌صورت قطرات ریز و بسیار کوچک به‌ شکل مه در هوا پخش می‌کند. 

دستگاه مه پاش ضد عفونی قابل‌استفاده در گاوداری‌های صنعتی و سنتی است و از رشد باکتری‌های مختلف، ویروس‌ها و قارچ‌هایی که باعث آلودگی دام می‌شوند، جلوگیری می‌کند. 

Parsanat

نمونه کارهای پارس صنعت

مه پاش تونل ضدعفونی گاوداری چیست؟

بسیاری از دامداران به دلایل افزایش مسائل بهداشتی برای دام‌های خود، از دستگاه مه پاش در محوطه قبل از ورود به سالن گاوداری استفاده می کنند. محوطه قبل از سالن گاوداری‌ها معمولاً به شکل یک سالن است که علاوه بر محل ورود گاوهای جدید، محل ورود برخی ماشین‌آلات، علوفه خردکن‌ها و همچنین پرسنل است.

استفاده از مه پاش در تونل ضدعفونی گاوداری، باعث کاهش خطر ابتلا به بیماری‌های مختلف در دام‌ها و در نتیجه کاهش هزینه‌های درمانی و دارویی مربوط به آنها می‌شود. همچنین با کمک مه‌پاش ضدعفونی گاوداری می‌توان با افزایش سلامت دام، کیفیت محصولات دامی را هم‌افزایش داد.

روش نصب مه پاش برای تونل ضدعفونی گاوداری

برای استفاده بهینه از مه پاش در تونل ضدعفونی گاوداری، باید به نکاتی توجه کرد، به‌عنوان‌مثال، قراردادن مه پاش در ارتفاع بالا و اطراف سالن باعث می‌شود تا محلول‌های ضدعفونی بتواند به‌صورت کامل روی بدن پرسنل، ماشین آلات دامداری، ابزارهای دامپروری و گاوها پخش شود.

از آنجایی که، صنعت گاوداری در کشور ما فرصت‌های شغلی بسیار زیاد و رقابت‌پذیر را برای جامعه فراهم کرده است. به عنوان مثال، این صنعت با اشتغال زایی درحوزه‌های پرواربندی، شیردهی، تولید لبنیات، تولید گوشت قرمز و سفید، تولید پوست و  غیره به عنوان یک منبع اصلی درآمد بسیار حائز اهمیت است؛ نصب مه پاش در تونل ضدعفونی گاوداری می‌تواند در ارتقای صنعت دامداری بسیار مثمر ثمر باشد.

محلول‌های ضدعفونی‌کننده که در مه پاش تونل ضد عفونی گاوداری استفاده می‌شود، به‌منظور جلوگیری از ابتلا به بیماری‌های عفونی و همچنین درمان برخی بیماری‌های مسری در این حيوانات است. بنابراین نصب مه پاش در تونل ضدعفونی گاوداری به عنوان اولین مکان ورود آلودگی به این محیط، بسیار مهم است.

راهکار افزایش تولید در گاوداری ها

گاوداری یکی از صنایع مهم و حیاتی در کشور ما است که به عنوان یکی از منابع اصلی تأمین مواد غذایی، نقش بسزایی در اقتصاد کشور را دارد. با توجه به جمعیت رو به رشد و نیاز روزافزون به محصولات دامی، صنعت گاوداری برای تأمین نیازهای غذایی و تأمین درآمد برای جامعه بسیار حائز اهمیت است.

صادرات محصولات دامداری نیز به عنوان یکی از مهمترین منابع درآمدزایی برای کشور ما محسوب می‌شود. با توجه به کيفيت بالای محصولات دامپروری و قيمت مناسب آن‌ها در بازار جهانی، صادرات این محصولات به دیگر کشورها در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور بسیار سودآور است.

استفاده از مه پاش ضدعفونی گاوداری یک روش ساده و کارآمد برای حفظ سلامت دام‌ها و بهبود شرایط بهداشتی گاوداری است. باتوجه‌به اینکه دستگاه مه‌پاش (برای مشاهده انواع این دستگاه‌ها بر روی کلمه مه پاش کلیک کنید)، یک وسیله بسیار ساده و کارآمد است، توصیه پارس صنعت به دامداران عزیز این است که از این دستگاه در گاوداری خود استفاده نمایند تا علاوه بر تضمین سلامت دام خود بتوانند از هزینه‌های جانبی مانند درمان بکاهند. همچنین با کمک مه پاش تونل ضدعفونی گاوداری تولید در گاوداری را چند برابر کنند.

خرید مه‌پاش تونل ضد عفونی گاوداری

مجموعه پارس صنعت یکی از بزرگ‌ترین مراکز تجهیزکننده مه‌پاش‌ها برای صنایع مختلف از جمله گاوداری‌هاست. این مجموعه با فراهم‌کردن امکاناتی مانند طراحی، تأمین تجهیزات و نصب مه‌پاش در گاوداری‌ها در خدمت دامداران عزیز کشورمان است. از سوابق درخشان این مجموعه می‌توان طراحی سیستم‌های مه‌پاش گاوداری در کشورهای همسایه (عراق) اشاره کرد.

دامداران عزیز می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا استعلام قیمت پکیج انواع مه پاش برای دامداری‌ها، مرغداری‌ها، کافی شاپ‌ها و غیره با شماره‌های مندرج در سایت ما (پارس صنعت) تماس بگیرید.

سوالات متداول

مه پاش تونل‌های ضدعفونی سیستمی هستند که برای حفظ بهداشت و سلامت جانوران در گاوداری‌ها استفاده می‌شوند.

این مه‌پاش‌ها به‌وسیله اسپری‌کردن ضدعفونی‌کننده‌ها بر روی ماشین‌آلات، لوازم گاوداری، گاوها و نیروی کار، باعث جلوگیری از انتقال عفونت و بیماری در این حیوانات می‌شوند.

استفاده از مه پاش تونل های ضدعفونی در گاوداری‌ها مزایای زیادی دارد، از جمله کاهش شدید عفونت‌های ویروسی و باکتریایی، کاهش شدید نرخ مرگ‌ومیر در بین گاوها، بهبود شرایط بهداشتی در گاوداری‌ها و افزایش عملکرد رشد و شیردهی گاوها.

خیر. اما قرارگرفتن مداوم در تونل‌های ضدعفونی ممکن است باعث تحریک پوست و چشم‌ها شود.

برای ضدعفونی در مه پاش تونل گاوداری، می‌توان از محلول‌های ضدعفونی مختلفی استفاده کرد. این محلول‌ها شامل اسید پرستیک، پراکسید هیدروژن، کلر، آمیتال سدیم و… می‌باشند.

البته باید توجه داشت که برخی از این مواد ممکن است به حیوانات و یا کارکنان آسیب برسانند، لذا در انتخاب محلول ضدعفونی باید به این نکات نیز توجه کرد

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]